Bedava İnternet

Bedava Ramazan İnternet Paketi

Bedava Ramazan İnternet Paketi

Bedava Ramazan İnternet Paketi

Her geçen gün hızla gelişen teknolojinin sağladığı yeni nesil olanaklar ile birlikte gündelik yaşamın önemli bir parçası haline geliyor. Dünyanın her yerinde gündelik yaşama yön veren internet, mobil cihazlarla erişilebilir teknoloji tüketicilere sunuluyor. Türkiye’ de de yüksek potansiyele sahip olan mobil internet altyapısı alanında faaliyet gösteren telekomünikasyon şirketleri tarafından birbirinden avantajlı tarifeler ve kampanyalar, tüketicilere sunuluyor. İnternet erişiminin kesintisiz olarak sürdürülebilmesi ve özgürce internet erişiminin gerçekleştirilebilmesi amacı ile bedava internet kampanyaları organize ediliyor. Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone tarafından gerçekleştirilen bedava Ramazan internet paketi ile birlikte Ramazan ayının coşkusunu sanal dünyaya da yaşayabilmek mümkün oluyor. Sevdikleri ile iletişimde olmak isteyen, sosyal medyanın Ramazan gündemini yakından takip etmek ve sahur veya iftar vakitlerini beklerken keyifli zaman geçirmek isteyenlere doya doya internet kullanabilme imkanı veriliyor.

Bedava Ramazan internet paketi kampanyaları ile birlikte artık Ramazan ayı boyunca kesintisiz ve özgürce internet kullanımı gerçekleştirilebiliyor. Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom tarafından tüm abonelerinin mobil oyunları, video izleme ve müzik dinleme, sosyal medya kullanma ve diğer tüm genel internet kullanımı için ücretsiz paket kullanabilmesine yardımcı oluyor. Bu şekilde Ramazan ayının coşku ve neşesi içerisinde internet paketinin bitmesinden dolayı sosyal gündemi takip edememe gibi bir durumun asla söz konusu olmaması sağlanıyor. Bu nedenle de her yıl olduğu gibi 2020 yılında da Ramazan ayı için telekomünikasyon şirketleri tarafından açıklanacak hediye internet paketleri merakla bekleniyor.

Türk Telekom Bedava Ramazan İnternet Paketi

Türk Telekom her yıl Ramazan ayının yaklaşması ile birlikte tüm abonelerine özel birbirinden avantajlı internet paketleri sunuyor. Bu paketler ile birlikte tüm Türk Telekom faturalı ve faturasız hat abonelerinin katılım gerçekleştirebilecekleri bir Sahur kampanyası sunuluyor. Bu sahur kampanyası kapsamında Türk Telekom faturalı ve faturasız hat aboneleri kesintisiz ve ücretsiz mobil internet bağlantısının keyfini doyasıya yaşayabilme şansına sahip olabiliyor. Özellikle de Türk Telekom’lu olan herkesin katılım gerçekleştirebildiği bu kampanyadan faydalanabilmek için ekstra bir ücretlendirmeye veya üyeliğe tabii olmak da gerekmiyor. Türk Telekom aboneleri cep telefonlarının kısa mesaj servisinde “SAHUR” yazarak, “5555” numarasına ücretsiz SMS gönderebiliyor. Bu şekilde bedava Ramazan internet paketi kampanyasına katılım gerçekleştirebilmektedir.

Vodafone Bedava Ramazan İnternet Paketi

İngiltere merkezli uluslararası telekomünikasyon şirketi Vodafone tarafından da Türkiye’ de hizmet verdiği her yıl olduğu gibi 2020 yılında da Ramazan ayı için özel kampanyalar düzenleniyor. Ramazan ayına özel Vodafonebedava Ramazan internet paketi tüm aboneler tarafından kullanılabiliyor. Vodafone faturalı ve faturasız hat aboneleri pratik bir şekilde bu kampanyaya katılım gerçekleştirebilme hakkına sahip olabilmektedir. Vodafone’ nin Rmazan ayına özel kampanyasına katılım gerçekleştirebilmek için VodafoneYanımda uygulaması kullanılabiliyor. Çünkü Vodafone yıl boyunca sunduğu “Bana Ne Var” kampanyasını Ramazan ayı için daha fazla hediye verecek şekilde düzenliyor. Böylelikle bu kampanya sayesinde Ramazan’a özel onlarca GB hediye internet paketleri, dakika ve SMS paketleri kazanabilmek mümkün oluyor.

Turkcell Bedava Ramazan İnternet Paketi

Turkcell tarafından 2020 Ramazan ayına özel olarak düzenlenmiş çok sayıda kampanyası bulunuyor. Tüm Turkcellfaturalı ve faturasız hat abonelerinin katılım gerçekleştirebileceği şekilde düzenlenen bu Ramazan kampanyaları ile Turkcell onlarca GB hediye internet paketi veriyor. Bu hediye internet paketleri herhangi bir sınırlama olmadan kullanılabiliyor. Turkcell bedava Ramazan internet paketi kampanyalarına Turkcell Hesabım mobil uygulaması üzerinden anında katılım gerçekleştirilebiliyor. Özellikle Turkcell Salla Kazan kampanyası 2020 Ramazan ayına özel onlarca GB hediye internet paketini günlük veya haftalık olarak kazanabilme imkanı veriyor.

Arkadaşlarınla Paylaş
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
  1. Ibrahim uzun dedi ki:

    Biz bize yeteriz türkiye teşekkürler turkcell

  2. Burak dedi ki:

    Deniyicem inşallah olur

  3. Mehtap dedi ki:

    Dk istiyorum bedava acil