Bedava İnternet

Bimcell bedava dakika

Bimcell bedava dakika

Bimcell bedava dakika

Türkiye’ nin her geçen gün abone sayısını arttırmaya devam eden operatörleri arasında kendisine yer bulan BİMCell, ekonomik tarifeleriyle dikkat çekiyor. Türkiye’ nin en büyük süpermarket zincirlerinden birisi olan BİM tarafından Türk Telekom ortaklığı ve altyapısı ile hizmete açılan BİMCelloperatör servisi, kısa sürede çok geniş kitlelere ulaşmayı başarmıştır. Avantajlı internet, dakika ve SMS paketleri içeren tarifeleri ile kullanıcının ilgisini çeken BİMCell, abonelerine avantajlı bir kullanım imkanı sunuyor. BİMCell hat aboneleri , mevcut olan kampanyalar sayesinde kesintisiz internet erişiminin ve konuşmaların keyfini doyasıya çıkartabilme şansına sahip olabiliyor. Özellikle de farklı kampanyaları ile BİMCell bedava dakika paketleri ,doya doya abonelerinin sevdikleri ile görüşme gerçekleştirebilmesine yardımcı oluyor.

Tüm BİMCell abonelerinin katılım gerçekleştirebildiği BİMCell’ in bedava dakika kampanyaları sayesinde konuşma paketim veya dakikam bitti gibi şikayetlerin söz konusu olmaması sağlanıyor. Özellikle de bol bol sesli görüşme gerçekleştiren BİMCell abonelerine yönelik olarak bedava dakika kampanyaları son derece önemli fırsatlar sağlıyor. BİMCell tarafından tüm hat kullanıcılarının faydalanabilmesi amacı ile oluşturulan farklı BİMCell bedava dakika kampanyalarına kolay bir şekilde katılım gerçekleştirilebiliyor. Üstelik farklı ücretsiz dakika kampanyaları sayesinde tüm aboneler, kendi kullanım alışkanlıklarına göre farklı bedava dakika kampanyalarını kullanarak, kesintisiz görüşmenin keyfini doyasıya yaşayabilme şansına sahip olabiliyor.

BİMCell Bonus Bedava Dakika Kampanyası

BİMCell tarafından faturalı ve faturasız hat abonelerine yönelik olarak sunulan çok sayıda kampanya bulunuyor. Bu kampanyalar sayesinde artık çok hızlı ve çok kolay bir şekilde kesintisiz telefonla görüşme gerçekleştirebilme şansına sahip olunabiliyor. Bu kapsamda BİMCell faturalı hat abonelerine yönelik olarak sunulmuş olan BİMCell Bonus kampanyası bulunuyor. Bu kampanya çerçevesinde tüm BİMCell faturalı hat aboneleri yüzlerce dakika bedava konuşma paketi kazanabilme şansına sahip olabilmektedir. Böylelikle ay boyunca dakikam bitti derdi olmadan görüşmelerini gerçekleştirebilme imkanına sahip olabiliyor. Bu kapsamda BİMCell bedava dakika kampanyası tüm faturalı BİMCellhat kullanıcılarına aylık paket olarak sunulmaktadır. BİMCellBonus kampanyası kapsamında SMS ile başvuruda bulunarak, anında ücretsiz dakika kazanılabilmektedir.

BİMCell bedava dakika kampanyasına katılım gerçekleştirmek isteyen tüm BİMCell faturalı hat abonelerinin cep telefonlarının kısa mesaj servisinden ücretsiz mesaj göndermesi gerekmektedir. SMS servisinde kullanıcıların “BİMCELL BONUS” yazarak, “4551” numarasına ücretsiz SMS göndermesi gerekmektedir. Bu ücretsiz SMS’ i gönderdikten sonra sistem tarafından otomatik olarak BİMCellBonus kampanyası nezdinde 250 Dakika hediye konuşma paketi hatta tanımlanmaktadır. 250 dakikalık konuşma paketine ek olarak BİMCell Bonus kampanyası sayesinde hatta 250 SMS ve 6 GB hediye internet paketi de tanımlanmaktadır. Böylelikle BİMCell tüm mobil altyapı hizmetlerinde kesintisiz, özgür ve avantajlı bir şekilde kullanım gerçekleştirilebilmektedir.

BİMCell TL Yükleme Bedava Dakika Kampanyası

BİMCell tarafından tüm faturasız hat abonelerine yönelik olarak da sunulan bedava dakika kampanyaları bulunuyor. Bu faturasız BİMCell hat abonelerine yönelik olarak sunulan BİMCell bedava dakika kampanyalarının başında TL yüklemeye dakika kazan kampanyası geliyor. Dönem dönemBİMCell tarafından tüm faturasız hat abonelerinin herhangi ek bir koşul olmadan sadece TL yüklemesi yaparak, bedava dakika kazanabilmesi sağlanıyor. Bu şekilde BİMCellfaturasız hat aboneleri de TL veya konuşma paketi gibi tarifelerindeki mevcut paketleri kullanmak durumunda kalmadan ücretsiz görüşmeler gerçekleştirebilme şansına sahip olabiliyor. Bu gibi bedava dakika ve yanı sıra bedava SMS ve bedava internet paketleri gibi birbirinden avantajlı paketleri kullanıcılarına sunan BİMCell, her geçen gün abone sayısını hızla arttırmaya devam ediyor.

Arkadaşlarınla Paylaş
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.