Bedava İnternet

Bimcell bedava İnternet

Bimcell bedava İnternet

Bimcell bedava İnternet

Son yıllarda 3 büyük telekomünikasyon devi haricinden farklı operatörler tarafından mobil tüketicilere hizmet verilmeye başlandı. Bunlardan birisi olan BİMcell, Türk Telekom altyapısı ile faaliyet göstermektedir. Türkiye’ de faaliyet gösteren süpermarketler zinciri BİM tarafından uygulamaya alınan BİMcell projesi, Türk Telekom ortaklığıyla uzun yıllardır aktif şekilde sürüdülüyor. Daha avantajlı paketleri ve tarifeleri ile Türkiye’ nin her yerinde cep telefonu kullanıcılarına alterantif bir operatör haline dönüşen BİMcell, son derece yüksek bir kullanıcı sayısına sahiptir. Her geçen gün abone sayısını büyütmeye ve aktif kullanım yüzdesini arttırmaya devam eden BİMCell tarafından kullanıcılarına avantajlı internet paketleri sunuluyor. Bu paketlerin yanı sıra BİMcell bedava internet kampanyaları da sunuluyor. Bu şekilde BİMCell abonesi olan tüm faturalı ve faturasız hat abonelerinin ücretsiz olarak internet erişimini özgürce gerçekleştirebilmeleri sağlanabilmektedir.

BİMCell Yükle Kazan Hediye İnternet Kampanyası

BİMCell bedava internet paketi kazanmak isteyen tüm BİMCell abonelerine yönelik olarak birbirinden avantajlı ve pratik seçenekler sunulmaktadır. Bu kapsamda da faturasız BİMCell abonesi olan tüm kullanıcılar TL yüklemesi yaparak, bedava internet paketi kazanabilme imkanına sahip olabilmektedir. Bu kampanyaya tüm BİMCell faturasız hat abonelerinin katılım gerçekleştirebilme imkanı bulunmaktadır. Bu çerçevede de faturasız BİMCell hat abonelerinin mevcut hatlarına tek seferde 25 TL ve üzeri TL yüklemesi gerçekleştirmesi gerekmektedir. Bu yüklemeyi gerçekleştiren BİMCell faturasız hat abonelerinin mutlaka ücretsiz SMS göndererek, başvuruda bulunması gerekmektedir. Aksi halde yükleme tarihinden 1 ay sonra böyle bir haktan yararlanılabilmesi mümkün olmamaktadır.

BİMCell yükle kazan kampanyasını kullanmak isteyen tüm BİMCell faturasız hat abonelerinin mutlaka 25 TL ve üzeri yükleme yapması gerekmektedir. Daha sonra BİMCell bedava internet kampanyası kapsamında 1 GB hediye internet paketi kazanabilmek için cep telefonunun kısa mesaj servisi kısmına “BONUS” yazması gerekmektedir. Daha sonra bu kısa mesajın “4551” numarasına ücretsiz SMS olarak gönderilmesi gerekmektedir. Bu şekilde anında hatta tanımlanacak 1 GB’lik hediye internet paketini kullanmaya başlayabilmektedir.

BİMCell Yeni Hat Bedava İnternet Kampanyası

BİMCell hizmetlerine mobil hattını yeni taşıyan veya yeni hat alan tüm kullanıcılara birbirinden avantajlı fırsatlar sunulmaktadır. Buna göre tüm yeni BİMCell faturasız hat aboneleri anında herhangi bir koşul ya da şart olmadan hediye internet paketi kazanabilme şansına sahip olabilmektedir. Bunun için herhangi ek bir işlem yapmaları gerekmediği gibi başvuruya da gerek bulunmuyor. Yeni BİMCell hatlarına yönelik olarak anında 4 GB hediye internet paketi tanımlanmaktadır. Bu ücretsiz BİMCell hediye internet paketinin yanında 250 dakikalık her yöne konuşma paketi ile birlikte 250 SMS hakkı da yüklenmektedir. Böylelikle tüm yeni BİMCell hat aboneleri kesintisiz internet erişimi ve kesintisiz iletişim gerçekleştirebilme şansına sahip olabilmektedir.

BİMCell Deneme Bedava İnternet Kampanyası

BİMCell bedava internet kampanyaları kapsamında internet hızını tanıtmak isteyen BİMCell tarafındana bonelerine ücretsiz internet paketi verilmektedir. Bu kapsamda BİMCelldeneme internet paketi ile operatörün mobil internet altyapısının kalitesi denenebilmektedir. Söz konusu internet deneme paketi kapsamında ücretsiz olarak 500 MB hediye internet paketi alınabilmektedir. Bu hediye internet paketini kullanabilmek için BİMCell abonelerinin cep telefonlarının kısa mesaj servisinden ücretsiz SMS göndererek, başvuruda bulunması gerekmektedir. Bir defa katılım gerçekleştirilebildiği ise unutulmamalıdır. Bu kapsamda 500 MB hediye internet paketini 1 ay boyunca herhangi bir koşul olmadan kullanabilmek için cep telefonunun kısa mesaj servisine “DENEME” yazarak, “5555” numarasına ücretsiz SMS göndermesi gerekmektedir. Bu şekilde bir kereye mahsusu ücretsiz olacak şekilde 500 MB hediye internet paketi hatta tanımlanmaktadır.

Arkadaşlarınla Paylaş
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.