Bedava İnternet

Bipte İnternet Nasıl Kazanılır 2024

Bipte İnternet Nasıl Kazanılır 2024

Bipte İnternet Nasıl Kazanılır 2021

Bipte internet nasıl kazanılır 2021 yılı için oldukça farklı yöntemler ile cevaplandırılabilen bir sorudur. Bipte çok sayıda kanal bulunmaktadır ve bu kanallar takibe alındığında otomatik olarak bedava internet kazanabilmek için yapılması gerekenler konusunda kullanıcı bilgilendirilmektedir. Bazı kanallardan internet kazanabilmek için ek ücret ödenmesi gerekebilmektedir.

Bipte Kullan Kazan Kampanyası İle İnternet Kazanmak

Kullan kazan kampanyası, 31 Ocak 2021 tarihine kadar katılımın gerçekleşeceği bir kampanyadır. Turkcell kullanıcısının kullanım yoğunluğuna bağlı olarak Bip Yıldızları belirlenmektedir. 100, 250, 500, 750, 1.000, 1.200, 1.500, 2.000, 2.500, 4.000, 5.000 ve 10.000 mesaj hedefleri tamamlandığında Bipten hediye internet kazanılmaktadır. Hedefe ulaşıldığında haftanın hediyesinin alınması için bir buton açılmaktadır ve günlük geçerli olacak olan 1 GB internet hediye edilmektedir. Kampanya her haftanın başında başlatıp pazar günü bitirilmekte ve sonraki hafta tekrar başlatılmaktadır. Her hafta sadece 1 kere kampanya kapsamında internet kazanabilmek mümkün olmaktadır.

Bipte Bilgi Yarışması İle Hediye İnternet Kazanmak

Bipten nasıl internet kazanılır sorusunun cevaplarından biri de bilgi yarışması olmaktadır. KİM 1 GB İSTER yarışmasına katılım sağlayarak bedava internet kazanılabilmektedir. Yarışma kapsamında toplamda 15 soru sorulmaktadır ve bu yarışmaya katılmak ücretsizdir. Her biri beş sorudan oluşan üç aşama bulunmaktadır. Yarışmada ilk aşamayı geçen kullanıcılara 250 MB, ikinci aşamayı geçenlere 500 MB ve üçüncü aşamayı geçenlere de 1 GB hediye internet verilmektedir. Bipte internet nasıl kazanılır 2021 sorusunun cevabı olan bilgi yarışmasına katılmak için Bip uygulamasının keşfet kısmından kim 1 GB ister yazıp aratarak ilgili kanal takip edilmelidir. Ardından katılma butonuna tıklanması ile beraber yarışmaya katılım sağlanabilmektedir. Yarışmada her soru için 20 saniye verilmektedir. Soruları boş bırakabilmek gibi bir seçenek olmadığı için her soruda mutlaka bir şık işaretlenmelidir. Her gün bilgi yarışmasına tekrar katılabilmek mümkündür. Ancak eğer yarışmada aşama kaydedilerek ödül alınır ise; bu durumda yarışmaya katılmak için 1 hafta beklenmesi gerekmektedir. Yarışmadan elenenler ise ödül almak ve yarışmaya devam etmek isterlerse, ilgili Bip kanalına elendikten sonra HEMEN yazıp göndermelidirler.

Bipte Tribün Cepte Servisinden Bedava İnternet Kazanmak

Tribün Cepte servisi ile kullanıcılar tuttukları takıma destek verebilecekleri gibi hediye internet de kazanabilmektedirler. Bipte internet veren servisler arasında olan Tribün Cepte ile kullanıcılar takımları galip geldiğinde internet kazanabilmektedirler. Bunun için takımlarının galip geldiği günlerde kanala giriş yaparak hediye çarkını çevirmeleri gerekmektedir. Ancak haftalık belirli bir üyelik ücreti alınmaktadır. Tribün Cepte servisine üye olabilmek için telefonun mesaj kısmına TRIBUN CEPTE yazılması ve 2200’a gönderilmesi ya da Bip’ten kanalın takibe alınması yeterli olmaktadır. İnternet kazandırmasının yanı sıra, kullanıcıları maç gününde arayanlar da kullanıcıların takımlarının marşını dinlemektedirler.

Bip Bil Kazan İle İnternet Kazanmak

Bip’in bil kazan yarışması ile internet kazanabilmek mümkündür. Turkcell hediye internet kazanmak isteyenler hem bilgilerini sınayabilmekte hem de ücretsiz internet sahibi olabilmektedirler. Ağırlıklı olarak genel kültür sorularının sorulduğu bu yarışma iki aşamadan oluşmaktadır. 10 adet soru sorulmaktadır ve her sorunun cevaplanması için 15 saniye süre verilmektedir. Kullanıcı eğer soruya yanlış cevap verir ve yarışmaya devam etmek ister ise; bu durumda ücretli joker hakkı alabilme hakkı doğmaktadır. Bipte internet nasıl kazanılır 2021 sorusunun hem eğlenceli hem de kolay yollarından biri olan bilgi yarışmasında 5 soruya doğru cevap verildiğinde 250 MB, tamamına doğru cevap verildiğinde ise 1 GB internet kazanılabilmektedir.

Bip bedava internet 2021, 2021 bipten bedava internet kazanma Kampanyaları, bipten bedava internet kazanma 2021

Turkcell Bedava İnternet /Vodafone Bedava İnternet

Türk Telekom Bedava İnternet

Arkadaşlarınla Paylaş
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.