Bedava İnternet

BtcTürk Güvenilir mi? BtcTurk Kimin? BtcTurk Ne Zaman Kuruldu?

BtcTürk Güvenilir mi? BtcTurk Kimin? BtcTurk Ne Zaman Kuruldu?

BtcTürk Türk kripto para borsaları arasında ilk olan ve bugüne kadar geliştirilmeye devam eden bir kripto para borsasıdır. BtcTurk, bu yönüyle diğer kripto para borsalarına göre daha çok avantaj sağlamaktadır. Kolay kullanım arayüzüne sahip olması, altyapı bakımından diğer borsalara göre daha güvenilir olması, borsanın sunduğu en büyük avantajlarındandır.

BtcTürk Temmuz 2013 tarihinden itibaren Türkiye pazarında borsa hizmeti veren BtcTurk, Tl tabanlı bir bitcoin borsası olarak karşımıza çıkar. BtcTurk üzerinden oluşturulan hesaplar, tamamen uluslararası standartlara uygundur ve en üst seviye güvenlik yöntemlerince korunmaktadır.

BtcTurk devletin mi? BTCTurk kimin? 

BtcTurk, 2013 yılında TL ile ilk defa Bitcoin alım satım işleminin gerçekleştirildiği Türkiye’nin TL tabanlı ilk kripto para alım-satım platformudur. 1 Temmuz 2013 tarihinde iş insanı Kerem Tibuk tarafından kurulmuş, 2018 yılında QNB Finansinvest CEO’su Özgür Güneri tarafından devralınmıştır.

BtcTurk yasal mı?

BTCTurk Yasal mı? Sorusunun cevabı olarak Güvenirlilik bir kripto para borsası için son derece önemlidir. Fakat bununla birlikte bir de bulunduğu ülkenin kanunlarına uygun şekilde hareket etmesi de önemli bir noktadır. BTCTurk, Türkiye Cumhuriyeti yasalarına uygun şekilde hareket eden, MERSIS numarası bulunan bir platformdur.

BtcTurk de hangi Coinler var?

BtcTurk, Bitcoin, Ethereum, Ripple ve Litecoin alım satımının yapılabildiği, Türk Lirası tabanlı bir platformdur. BtcTurk luna ve bunun gibi bircek kripto para BtcTurk mana ve 69 farklı coin bulunmakta alım-satım yapılabiliyor.

BtcTurk Kripto para nasıl alınır? Ve Satılır

  1. Adım: #BtcTurk Giriş Yapın

BtcTurk hesabınıza, “Giriş Yap” butonuna basarak kayıtlı olduğunuz e-posta adresi ve parolayla giriş yapabilirsiniz. BtcTurk  üye değilseniz, Yeni Üyelik bağlantısına dokunduktan sonra kısa sürede üye olabilirsiniz. Üye girişinin ardından iki aşamalı doğrulama kodunu girerek BtcTurk giriş yapabilirsiniz.

  1. Adım:#Para Yatırma 

Yatır – Çek ekranını kullanarak BtcTurk  TL yatırabilirsiniz. Yatır – Çek ekranında Para Yatırma seçeneğinin altında anlaşmalı bankalar ile kolayca TL yatırabilirsiniz.

  1. Adım: #Kriptopara Alıp Satma

BtcTurk Fiyatlar ekranında, işlem yapabileceğiniz tüm işlem çiftlerini görebilirsiniz. Seçtiğiniz bir kripto para işlem çiftine dokunarak o işlem çiftinin; fiyat grafiği, derinlik tablosu, en iyi alış satış fiyatları, 24 saatlik en yüksek ve en düşük fiyatları, 24 saatlik hacim bilgilerine ulaşabilirsiniz. Al ve Sat butonları ile alım satım ekranına geçiş yapabilirsiniz. BtcTurk ile profesyonelce kripto para alım satım işlemlerine başlayabilirsiniz. 

Sorumluluk Reddi Beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak bedava internet ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz. Bedava internet. Coin Fiyat Tahmini, Coin Geleceği, Coin Projesi, Coin kurucusu ve Coin Yorumlarından Oluşmaktadır.

Arkadaşlarınla Paylaş
ETİKETLER: ,
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.