Bedava İnternet

Eba Turkcell 6 GB Bedava internet

Eba Turkcell 6 GB Bedava internet

Eba Turkcell Bedava İnternet

Corona virüsünün(Covid-19)salgın hale gelmesini önlemek için alınan tedbirler kapsamında okullar ara tatil ile birleştirilerek uzum süreli bir tatil edildi. 23 Mart itibariyle başlayarak Okullar açılana kadar geçen sürede uzaktan eğitim EBA sistemi üzerinden  eğitimlere devam edecek. Milli Eğitim Bakanlığı tarafından oluşturulan online sosyal eğitim platformu Eğitim Bilişim Ağı (EBA), öğretmen ve öğrenciler kullanırken; EBA Bedava İnternet Turkcell Faturalı ve Faturasız Hat kullanıcılarına Ücretsiz 6 GB İnternet Kampanyasını Aktif Hale getirdi EBA Turkcell 6 GB Bedava İnternet Kampanyasından Nasıl Alabilirsiniz detayları ile anlatacağız.

EBA Bedava İnternet Turkcell

Turkcell aboneleri “BİP” uygulaması üzerinden”Keşfet” menüsünde bulunan “EBA” kanalını takip edip mesaj gönder ekranında bulunan “Hemen Kazan” seçeneğindeki başvuruyu yaparak EBA Bedava İnternet Turkcell Kampanya hizmetten faydalanabilecek.

EBA Turkcell Bedava İnternet Kullanım Detayları

 • BiP uygulaması üzerinden EBA kanalına abone olan kullanıcılara (eba gov tr) ve EBA uygulaması içerisinde kullanılmak üzere 3 GB internet Verilecektir.
 • Eba Bedava İnternet Turkcell Kampanyası 13.Mart 2020 tarihi itibariyle internet iki ye katlanarak Eba bedava 6 GB internet olarak tanımlanacaktır.
 • Eba bedava internet Turkcell İnternet paketinin kullanım hakları sadece yurt içinde geçerlidir,
 • Eba Bedava İnternet Turkcell Kampanyası katılımı BiP uygulaması üzerinden olup, ücretsizdir.
 • Eba bedava internet Turkcell Paketi başkasına devredilemez.
 • EBA 3 GB bedava internet kampanyasından faturalı ve faturasız hat sahipleri yaralanabilecektir.
 • EBA Turkcell Bedava İnternet kullanım detaylarını ücretsiz öğrenmek için KALAN yazıp 2222’ye gönderin
 • üst hız limiti 7.2 Mbps’dir.
 • İnternet aşım ücreti tarife aşım ücreti üstünden devam edecektir.

EBA Turkcell 6 GB Bedava İnternet Ne Zamana Kadar Geçerli?

EBA Turkcell 6 gb bedava internet  için gerekli işlemleri Bip uygulamasından yapmanız sonucunda Turkcell’den Bilgilendirme mesajı gönderilecektir. Bu mesajda EBA kullanım süresi gönderim tarihinize göre aylık kullanım için yükleme yapıldığı bildirilmeltedir.

EBA Turkcell bedava internet iptali işlemi için BİP uygulamasından iptal işlemini yapabilirsiniz.EBA Kanalında  Menü üzerinde 6 GB paket iptali’’ yazmaktadır. O menüyü tıklayarak Turkcell EBA internet kazanma işlemini de iptal edebilirsiniz.

İlginizi çekebilecek bedava internet, Bedava Dakika ve Bedava Mesajlaşma yazılarımızı inceleyiniz

EBA Turkcell, Vodafone, Türk Telekom Bedava İnternet

Arkadaşlarınla Paylaş
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
 1. Barış dedi ki:

  İnternet