Bedava İnternet

En Güncel Bedava İnternet Kampanyaları

En Güncel Bedava İnternet Kampanyaları

En Güncel Bedava İnternet Kampanyaları  

Günümüzde internet kullanmayan kişi sayısı çok azaldı. Neredeyse herkesin akıllı telefonları var. Akıllı telefonlar internetsiz çok da etkin kullanılamıyor. En güncel bedava internet kampanyaları ile para harcamadan internete kavuşabilirsiniz. Özellikle gençler için internetsiz bir ortamda bile durmak zorlaştı. Sürekli sosyal medya hesaplarını kontrol etmek isteyen genç bedava internet arayışı içindeler. Artık gençler arasında mesaj değil sürekli whatsapp uygulaması kullanılıyor. Bu uygulama ile konuşma hakkı olmasa bile internet üzerinden konuşarak iletişim sağlıyorlar. Hatta artık sadece interneti olan operatör kampanyaları çıktı. İnternet ile her iletişimin kurulduğu bu dönemde gençlere yönelik bu yeni uygulamalar gittikçe artıyor. Bu uygulamaları arttıran operatörler genç kesime hitap ederek kitlesini daha da genişletiyor.

Türk Telekom En Güncel Bedava İnternet Kampanyaları

Türk Telekom, yaptığı kampanyalar ile gençlerin ilgisini çekmeye devam ediyor. Bedava internet kazanmak için tek yapmanız gereken Selfy uygulamasını indirip üye olmak. Selfy, Türk Telekom’un genç kullanıcılarına yönelik kampanyaları duyurduğu bir gençlik dünyası. Her Türk Telekom kullanıcısı için online işlem uygulamasını indirebilir. Bu uygulama ile her hafta kullanabileceği sil süpür adlı hediye kazanma bölümü bedava internet ve konuşma gibi hediyeler dağıtıyor. Ayrıca günlük sms, whatsapp için geçerli olan internet paketleri, Türk Telekom’un müzik uygulaması olan Muud için ücretsiz kullanım hakkı da dağıttığı hediyeler arasında. Kullanıcı sayısı arttırmaya çalışan Türk Telekom her gün yeni kampanyalar ile müşterisini memnun etmeye çalışıyor. Kampanyaları takip etmeyi unutmayın.

Vodafone En Güncel Bedava İnternet Kampanyaları  

Vadofe, iletişimde dünya devi sloganıyla kullanıcının yanında olmaya ve alt yapısını geliştirmeye devam ediyor. Vodafone ile bedava internet kazanmanın en kolay yolu Vodafone Yanımda uygulamasını indirmek. Bu uygulama içindeki bana ne var? kısmını tıklayarak çarkı çevirebilirsiniz. Çarkı çevirdiğinizde bedava internet hakkı kazanabilirsiniz. Bedava internet hakkının yanı sıra bedava konuşma ve bedava sms gibi hediyeler de kazanabilirsiniz. Her pazartesi çark çevirme hakkınız yenilenir. Böylece her hafta bedava internet kazanabilirsiniz.

”Vodafone Seviyorum İnterneti” kampanyası da yoğun ilgi görmeye devam ediyor. Bu kampanyaya katılmak için teste katılmanız gerekiyor. Teste katılan abonelere 6 adet soru soruluyor. Bu soruları cevapladıktan sonra günlük olarak kullanabileceğiniz 3 GB Vodafone bedava internet paketi kazanıyorsunuz.

Vodafone’nin bir diğer bedava internet kampanyası ise 4.5G kullanmayan kullanıcılar için. Eğer siz de Vodafone’lu olup 4.5G’ye geçmediyseniz bu kampanyadan yararlanabilirsiniz. Bunun için öncelikle sim kartınızı 4.5G’ye uyumlu hale getirebilmek için değiştirmelisiniz. Bunun için faturalı hat ya da faturasız hat sahibi olmanız fark etmez. Önemli olan ilk kez 4.5G kullanacak olmanızdır. Bu şekilde 2 GB bedava internet kazanabilirsiniz. Kampanyaya katılmak için sim kartı değişiminden sonra 4.5G yazıp 4545’e mesaj atmanız gerekmektedir. Katılımınız onaylandıktan sonra bedava internetiniz hattınıza yüklenecektir.

Turkcell En Güncel Bedava İnternet Kampanyaları  

Türkiye’de operatörler arasında hatırı sayılır bir abone sayısına sahip olan Turkcell, kampanyaları ile de müşterilerini memnun etmeye devam ediyor. İnternetsiz kalmamak için son kampanyaları takip etmeyi unutmayın. Bu dönemde internetsiz telefon artık yarım bir telefon olarak sayılıyor. Türkcell mobil uygulamasını indiren kullanıcılarına özel ”Salla Kazan” ile bedava internet kazanabilirsiniz. Bu şekilde her hafta bedava internet kazanabilirsiniz.

Turkcell’in bir diğer bedava internet kampanyası Yaani arama motorunu indirip aktif olarak kullananlara özel. Yaani arama motorunu en az 10 gün kullanarak 20 arama yaparsanız 1 GB bedava internet kazanabilirsiniz. Sürekli internette gezinenler için kolay bir kazanç olacaktır.

Arkadaşlarınla Paylaş
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 5 YORUM
 1. Muhamed dedi ki:

  Bravo güzel olmuş en güncel bedava internet paketleri harika

 2. Celal paşa dedi ki:

  Çok iyi çok güzel-miş

 3. Suleyman dedi ki:

  Güzel

 4. Bulent dedi ki:

  Cok iyi bedava internet kampanyaları

 5. Çağrı Utlu dedi ki:

  Evet uygulama harika