Bedava İnternet

Faturasız hatlar bedava internet

Faturasız hatlar bedava internet

Faturasız hatlar bedava internet

Akıllı cihaz teknolojilerinin modern toplum yaşamına yön vermeye başladığı 21.yüzyıl dünyasında mobil hat altyapı ve hizmetlerine olan ihtiyacında artış göstermesine neden oluyor. Dünyanın her yerinde olduğu gibi Türkiye genelinde de mobil cihaz kullanımının yaygınlaşması bu alandaki hizmetlere olan talebin hızla artış göstermesine neden oluyor. Bu şekilde yoğun talebin mevcut olduğu sektörde fark yaratabilmek ve tüketiciyi çekebilmek amacı ile telefon operatörler tarafından farklı kampanyalar sunuluyor. Bu kampanyaların en başında da tabii ki bedava internet paketleri geliyor. Türkiye’ de faaliyet gösteren tüm telekomünikasyon şirketleri tarafından kullanıcılarına birbirinden farklı bedava internet kampanyaları sunulmaktadır. Faturasız hatlar bedava internetkampanyaları ile hatta TL bulunmasa veya mevcut tarifedeki internet paketinin bitmiş olsa bile kesintisiz internet erişiminin gerçekleştirilmesine yardımcı oluyor.

Faturasız hatlar bedava internet kampanyaları farklı nitelikleri ve kapsamları ile tüm abonelerin bu tip bedava internet kampanyalarından yararlanabilmesini sağlıyor. Türkiye’ de faaliyet gösteren 3 büyük telekomünikasyon şirketi olan Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone tarafından sunulan hem faturalı hem de faturasız hat kullanıcılarına özel bedava internet kampanyaları bulunuyor. Bu kapsamda bedava internet kampanyasından yararlanmak isteyen tüm faturasız hat aboneleri yararlanabilecekleri kampanyalara kolay bir şekilde katılımlarını gerçekleştirebilmektedir.

Turkcell Faturasız Hat Bedava İnternet Kampanyası

Türkiye’ nin en büyük operatör firması konumunda bulunan ve on milyonlarca aboneye sahip olan Turkcell tarafından abonelerine yönelik olarak birbirinden avantajlı fırsatlar sunuluyor. Özellikle de faturasız hat abonelerinin kesintisiz internet erişimini sürdürebilmeleri maksadı ile Turkcelltarafından faaliyete geçirilmiş özel kampanyaları bulunuyor. Bedava internet paketi kazanmak isteyen tüm Turkcellfaturasız hat abonelerinin katılım gerçekleştirebilecekleri farklı ücretsiz internet kampanyaları bulunuyor. Bu kampanyalar arasında da Turkcell Hesabım uygulaması Salla Kazan faturasız hat bedava internet kampanyası bulunuyor. Turkcell faturasız hat abonelerinin Google Play Store veya AppStore mağazalarından Turkcell Hesabım uygulamasını indirebilmeleri mümkündür. Faturasız hatlar bedava internet kampanyasından bu şekilde faydalanabiliyor. Her hafta Hesabım isimli uygulama üzerinden Turkcell abonelik sayfasına erişim sağlanarak, burada Salla Kazan ekranından günlük, haftalık ve hatta aylık hediye internet paketi kazanabilmek mümkün oluyor.

Türk Telekom Faturasız Hat Bedava İnternet Kampanyası

En köklü telekomünikasyon şirketi olması ile Türkiye’ nin her yerinde güçlü çekim gücünde mobil hat kullanım hizmetleri sağlamaktadır. Türk Telekom tarafından sunulan bu kalitedeialtyapı ile internet erişimlerinin doyasıya ve sınırlama olmadan kullanımının gerçekleştirilebilmesi için bedava internet paketleri sunuyor. Türk Telekom faturasız hatlar bedava internet kampanyaları arasında ilk sırada Türk Telekom 4.5G kampanyası gelmektedir. Bu kampanya kapsamında 3G destekli olan Türk Telekom SIM kartını 4.5G destekli olanla Türk Telekom müşteri merkezleri aracılığıyla değiştirmeleri gerekmektedir. Bu SIM değiştirme işleminin ardından cep telefonlarının kısa mesaj servisine “4.5G SIM” yazarak, “4545” numarasına ücretsiz SMS göndermesi gerekir. Bu şekilde 1 ay boyunca sınırlama olmadan kullanabileceği 30 GB Türk Telekom bedava internet paketi kazanabilmektedir.

Vodafone Faturasız Hat Bedava İnternet Kampanyası

Vodafone tarafından faturasız hat abonelerine yönelik olarak sunulmuş olan bedava internet paketi kampanyalarından birisi de TL yükleme kampanyasıdır. TL yüklemesi yapan her bir Vodafone faturasız hat abonesi anında 2GB hediye internet paketi kazanabilmektedir. Her hafta pazartesi günleri TL yüklemesi yapan 26 yaşından küçük Vodafone faturasız hat aboneleri katılım gerçekleştirebilmektedir.  Vodafonetarafından da sunulan 4.5G kampanyasına da tüm faturasız hat aboneleri katılım gerçekleştirebiliyor. Bir defaya mahsus olacak şekilde kampanyadan yararlanmak için SIM kartı 4.5G olarak değiştirdikten sonra SMS ile başvuruda bulunulması gerekir. Bunun için cep telefonlarının kısa mesaj servisine “4.5G” yazarak, “4545” numarasına SMS atılması gerekmektedir. Bu şekilde Vodafone faturasız hatlar bedava internet kullanmaya başlayabiliyor.

Arkadaşlarınla Paylaş
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Yasin dedi ki:

    Çok iyi olmuş