Bedava İnternet

Özel Günlerde Bedava İnternet Kampanyaları

Özel Günlerde Bedava İnternet Kampanyaları

Özel Günlerde Bedava İnternet Kampanyaları

Telekomünikasyon şirketleri tarafından her yıl tüm faturalı ve faturasız hat abonelerine yönelik olarak birbirinden avantajlı hediye internet paketleri sunuluyor. Tüm mobil hat kullanıcılarının kesintisiz internet erişimi gerçekleştirebilmesini sağlayacak ücretsiz internet paketleri, dönemlik olarak hazırlanıyor. Özellikle Türkiye’ nin 3 büyük telekomünikasyon devi olan Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone tarafından tüm abonelerine yönelik olarak farklı hediye internet paketleri sunuluyor. Özellikle de özel günlerde bedava internet kampanyaları ile yıl içerisinde diğer günlerden farklı bir anlam ve önemi bulunan günlerde kesintisiz internet erişimi gerçekleştirebilme şansına sahip olunabiliyor. Bu nedenle de tüm mobil hat aboneleri özel günler yaklaştıkça kullandıkları mobil hat servis sağlayıcısının sunacağı ücretsiz internet paketlerini merak ediyor.

Yıl boyunca telekomünikasyon şirketleri tarafından yeni yıl hediye internet paketi, sevgililer günü hediye internet paketi, kurban bayramı ve Ramazan bayramı hediye internet paketi gibi birbirinden farklı hediye internet paketleri sunuluyor. Bu şekilde yıl genelinde her bir özel günde mobil hat abonelerinin internet erişimlerini mevcut tarifelerinde internet paketi olmasa dahi sürdürebilme şansına sahip olabilmeleri sağlanmaktadır. Bu sayede günümüzde özel günlerde insanların sevdikleri ve arkadaşları ile her zaman sanal dünyada da etkileşim halinde kalabilmeleri sağlanıyor. Üstelik Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom tarafından hazırlanan özel günlerde bedava internet kampanyaları ekstra bir koşul da gerektirmemektedir.

Turkcell Özel Günlerde Bedava İnternet Kampanyaları

Turkcell tarafından özel günlerde bedava internet kampanyaları oldukça yüksek sayıdadır. Her yıl sevgililer günü, Ramazan ve Kurban Bayramı, 29 Ekim, 23 Nisan, 30 Ağustos vb. resmi bayramlarda olacak şekilde özel paketler düzenleniyor. Özellikle de geçtiğimiz yıl içerisinde Turkcell Kurban Bayramı süresince tüm Turkcell faturalı ve faturasız hat abonelerine yönelik olarak 1 GB hediye internet paketi sunmuştu. Böylelikle mevcut tarifesinde internet paketi bulunmayan Turkcell abonelerinin bile kesintisiz olarak internet erişimi gerçekleştirebilmeleri sağlanmıştı.

Turkcell tarafından sunulan özel günlerdeki bedava internet kampanyalarından birisi de yeni yıl hediye internet paketidir. Turkcell Instagram kullanan abonelerine özel olarak 1 gün boyunca sınırsız bir erişim imkanı sağlamıştır .Bununla birlikte 1000 SMS paketi ve yanı sıra 1 GB TUrkcell bedava internet paketini Turkcell BİP Messenger uygulamasıyla kullanıcılarına sunmuştur.

Vodafone Özel Günlerde Bedava İnternet Kampanyaları

Vodafone yıl boyunca sevgililer günü, dini ve resmi bayramlar, 15 Temmuz ve daha pek çok farklı özel güne istinaden birbirinden avantajlı paketler sunuyor. Bununla birlikte Vodafone özel günlerde bedava internet kampanyaları hazırlayan telekomünikasyon şirketleri arasında yer alıyor. Özellikle de özel günlere yönelik olarak tüm faturalı veya faturasız hat aboneleri olması fark etmeksizin yüzlerce dakika ve onlarca GB hediye internet paketi sunuyor. Bu şekilde tüm Vodafone aboneleri özel günlerde hem konuşma hem de internet erişimi konusunda herhangi bir sınırlamayla karşılaşmak durumunda kalmıyor.

Türk Telekom Özel Günlerde Bedava İnternet Kampanyaları

Türkiye’ nin en büyük telekomünikasyon şirketi konumunda bulunan Türk Telekom, özel günlere en fazla önem veren operatör konumunda bulunuyor. Türk Telekom faturalı ve faturasız hat abonelerinin kendi kişisel doğum günlerine yönelik olarak dahi özel ücretsiz internet paketleri bulunuyor. Özellikle de kişisel doğum günlerinde abonelerinin internet erişimlerini kesintisiz olarak sürdürerek, sevdikleri ile her zaman iletişimde kalabilmesini sağlıyor. Bunula birlikte resmi ve dini bayramlar ile birlikte sevgililer günü gibi özel günlere yönelik olarak da tüm faturalı ve faturasız Türk Telekom hat aboneleri için onlarca GB hediye internet paketleri hazırlıyor.Türk Telekom özel günlerde bedava internet kampanyalarıözel günler yaklaştıkça açıklanıyor.

Arkadaşlarınla Paylaş
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.