Bedava İnternet

Paribu Güvenilir Mi? Hangi Ülkenin – Devlet Güvencesi Var Mı Paribu Kimin?

Paribu Güvenilir Mi? Hangi Ülkenin – Devlet Güvencesi Var Mı Paribu Kimin?

Paribu Kripto para borsası Türkiye’nin yüksek hacimli dijital varlık işlem platformlarından bir tanesidir. Paribu Hızlı ve tümüyle güvenli olarak ifade edilmektedir, Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Ripple (XRP) ve bir çok kripto para paribu borsası üzerinden alım Satım işlemine aracılık etmektedir.

Paribu hangi ülkenin Kripto Borsasıdır? Paribu Kimin Ve Ne Zaman Açıldı. 

İstanbul’dan faliyet gösteren Paribu, Şubat 2017 yılında faaliyete geçmiştir. Paribu’nun kurucusu ve CEO’su Yasin Oral’dır. 2021 yılı 1 milyar dolar Kripto para işlem hacmine ulaşarak Türkiye’de en büyük hacme sahip kripto para alım satım platformu olmuştur. 5 milyonu civarı kullanıcıya sahiptir.

Paribu Türkiyede kaçıncı sırada? Paribu İşlem Hacmi

Paribu borsası 34 milyon dolarla Türkiye’de ikinci sırada Dünya geneli ise 71’inci sıradadır.

BTCTurk  büyüklüğü 63 milyon doların üzerinde Dünya geneli ise 64’üncü sıradadır.

BTCTurk 63 milyon dolarlık işlem hacmiyle en büyük Türk kripto para borsası. BTCTurk’de en büyük işlem hacmine sahip paralar sırasıyla Ethereum, Ripple ve Bitcoin.

Paribu ise 34 milyon dolar işlem hacmi ile ikinci sıradadır.

Paribu hangi banka ile çalışıyor?

Paribu hangi banka ile çalışıyor ve ya Paribu para atma hangi bankadan yapılır? Paribu bir çok banka ile anlaşma sağlamış olmakla 7/24 para yatırıp çekebilirsiniz. Paribu para yatırılabilecek bankalar şunlardır;

Not: Bankaların mesai saatleri dışında EFT yoluyla yapılan gönderimler bankaların mesaiye başladığı ilk iş gününde (pzrt) işleme alınır. Hafta sonları ve resmi tatil günlerinde EFT yoluyla yapılan gönderimler, bankaların mesaiye başladığı ilk iş gününde işleme alınır.

  • Ziraat Bankası
  • İş Bankası
  • VakıfBank
  • Yapı Kredi Bankası
  • Fibabanka
  • Türkiye Finans
  • Şekerbank
  • Akbank
  • Odeabank
  • N Kolay

Paribu nasıl para yatırılır?

Paribu’ya para yatırmak için ve Para çekme .

aşağıdaki adımları takip etmeniz yeterli:

Adım 1: “Cüzdan” seçeneğine tıklayın.

Adım 2: “TL Yatır” butonuna tıklayın.

Adım 3: Ekranda banka havale/EFT işleminde kullanacağınız bilgiler görüntülenecek.

Adım 4: Bu bilgileri kullanarak bankadan yatırma işleminizi yapın.

Adım 5: İşleminizi “Cüzdan” bölümünde Türk Lirası’nı seçerek de yapabilirsiniz.

Adım 6: Yatırma işlemi için alternatif kanalları da kullanabilirsiniz.

Paribu Nasıl Para Kazanılır? 

Paribu nasıl para kazanılır sorusunu açıklayalım. Para kazanmak için önce kripto para sahibi olmalısınız. Bunun için de hesabınıza TL yüklemelisiniz. Üstte bulunan sekmelerden TL işlemlerini seçin, hem banka hem de site hesabı aynı isme sahip olmalı. Yatırmak istediğini tutarı girip “bildirim gönder”e basın. 5 ile 30 dakika arasında para yatacaktır. Kolay al/sat kısmından hangi kripto parayı alacağınızı ve miktarını seçiniz.

Paribu en az ne kadar para yatırılır? Ve Ya Çekilir?

Paribu’da TL yatırma işlemlerinde herhangi bir alt veya üst limit yoktur.

Paribu komisyon ücreti ne kadar?

Alış satış komisyon oranlarımız başlangıç olarak 2.5/1000 (%0.25) ve 3.5/1000 (%0.35) katsayıları kullanılarak hesaplanır. Komisyon oranları son 30 günlük işlem hacminize göre belirlenmekte olup hacminiz arttıkça 1/10000 (%0.01) oranına kadar düşmektedir.

Paribu Tiyolar

Paribu Tüyoları Paribu borsayı tek bir sayfada takip etme olanağı sunuyor. Paribu tüyoları olarak size günlük tepe ve dip miktarlarını iyi takip etmelisiniz. Yükselişte veya düşüşte olan kripto paraları gözlemleyerek ona göre alım satım yapabilirsiniz.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak bedavainternet ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz. Bedava internet. Coin Fiyat Tahmini, Coin Geleceği, Coin Projesi, Coin kurucusu ve Coin Yorumlarından Oluşmaktadır.

Arkadaşlarınla Paylaş
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.