Bedava İnternet

Ramazan Ayı Bedava İnternet 2024

Ramazan Ayı Bedava İnternet 2024

Ramazan Ayı Bedava İnternet 2024

Ramazan ayının gelmesi ile birlikte özellikle iftar sonrası sahur vaktine kadar olan süre oldukça hareketli ve özel bir şekilde geçiyor. Bu nedenle de Ramazan ayı boyunca geceleri yaşam çok daha hareketli bir hale geliyor. Teknolojinin gündelik yaşama yön verdiği günümüzde internet erişiminin kesintisiz olarak sürdürülebilmesi amacı ile operatör firmaları tarafından çeşitli kampanyalar düzenleniyor. Türkiye’ nin 3 büyük operatörü olan Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom tarafından Ramazan ayına özel olarak bedava internet kampanyaları sunuluyor. Bu bedava internet kampanyaları tüm mobil hat aboneleri tarafından değerlendirilebiliyor. Böylelikle yıl boyunca büyük bir heyecanla beklenen Ramazan ayının sevinç ve özel duygusunu sosyal dünyada da etkin biçimde yaşayabilme şansına sahip olunabiliyor. Ramazan ayı bedava internet 2024 yılı içinde geçerli olacak şekilde operatörler tarafından düzenleniyor. Türkiye’ nin her yerinde hizmet veren Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom tarafından faturalı ve faturasız hat aboneleri için özel Ramazan bedava internet kampanyaları sunuluyor.

Türk Telekom Ramazan Ayı Bedava İnternet 2024

Türkiye’ nin en köklü ve aynı zamanda da en fazla aboneye sahip olan operatörü konumunda bulunan Türk Telekom tarafından, Ramazan ayına özel ücretsiz internet kampanyaları düzenleniyor. Ramazan ayının coşku ve heyecanını aboneleri ile paylaşmak için Türk Telekom tarafından faturalı ve faturasız hat abonelerine yönelik olarak internet paketleri hediye ediliyor. Ramazan ayı bedava internet 2024 Türk Telekom kampanyaları arasında en dikkat çekici olanı ise Sahur kampanyasıdır. Ramazan ayı boyunca geceleri uyanık olmaya neden olan sahur vaktine kadar olan vakitleri en eğlenceli ve en renkli şekilde aboneleri tarafından değerlendirilebilmesi için Türk Telekom tarafından “Sahur 10 GB” kampanyası sunuluyor. Türk Telekom faturalı ve faturasız hat aboneleri herhangi ek bir üyelik söz konusu olmadan tüm Ramazan ayı boyunca Sahur 10 GB internet paketiyle ücretsiz internet kullanımı gerçekleştirebiliyor. Türk Telekom Ramazan kampanyası nezdinde Sahur vakti için verilen hediye internet saat 02.00 ile saat 06.00 saatleri arasında 4 saatlik zaman diliminde kullanılabilmektedir. Bu kampanyadan yararlanabilmek için tek yapılması gereken ise cep telefonunun kısa mesaj servisinde “SAHUR” yazarak, “5555” numarasına ücretsiz SMS göndermek olacaktır.

Turkcell Ramazan Ayı Bedava İnternet 2024

Diğer tüm operatör firmaları tarafından Ramazan ayı için yapıldığı gibi Turkcell tarafından da hem faturalı hem de faturasız hat abonelerine yönelik ücretsiz internet veriliyor. Ramazan ayı boyunca tüm Turkcell abonelerinin kesintisi ve ücretsiz mobil internet erişimi keyfini doyasıya yaşaması sağlanıyor. Turkcell tarafından Ramazan ayına özel olarak sunulan kampanyalardan birisi de BİP Messenger 10 GB kampanyasıdır. Ramazan ayı bedava internet 2024 Turkcell kampanyası çerçevesinde müşterilerinin cihazlarına “BİP Messenger” uygulamasını indirmeleri gerekiyor. Bu uygulama PlayStore ve AppStore sanal mağazalarından indirilebiliyor. Uygulamayı kullanmaya başlayan Turkcell aboneleri 50 farklı kişiye mesaj atmaları durumunda anında Ramazan ayı boyunca geçerli olacak şekilde 10 GB ücretsiz internet paketi kazanıyor.

Vodafone Ramazan Ayı Bedava İnternet 2024

Vodafone tarafından Ramazan ayı bedava internet 2024 kampanyaları çerçevesinde kesintisiz internet keyfini 1 ay boyunca etkin bir şekilde deneyim edebilmek mümkün oluyor. Vodafone “Yükle Kazan” kampanyası kapsamında Ramazan ayına özel düzenleme gerçekleştiriliyor. Bu şekilde Ramazan ayı boyunca tüm Vodafone faturalı ve faturasız hat abonelerinin kesintisiz internet erişimi sağlayabilmeleri mümkün oluyor. Vodafone Ramazan hediyesi 2024 iftar ve sahur paketi ile kesintisiz internet için TL yüklemesi yapılması gerekiyor. Ancak yüklediğin kadar bedava GB kazanabilmek için TL yüklemesi öncesinde cep telefonunun kısa mesaj servisinde “RAMAZAN” yazarak, “4455” numarasına mesaj gönderilmesi gerekiyor.

Arkadaşlarınla Paylaş
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.