Bedava İnternet

Ramazan Ayı Bedava İnternet Turkcell

Ramazan Ayı Bedava İnternet Turkcell

Ramazan Ayı Bedava İnternet Turkcell

Turkcell tarafından yıl boyunca çeşitli özel gün ve dönemlere istinaden abonelerine hediyeler dağıtılıyor. Bu kapsamda da yılın en önemli dönemlerinin başında gelen Ramazan Ayı’na özel olarak da Turkcell tarafından çeşitli kampanyalar yapılıyor. Bu kampanyalar sayesinde tüm faturalı ve faturasız Turkcell hat aboneleri Ramazan ayı boyunca kesintisiz internet keyfini doyasıya yaşayabilme şansına sahip olabiliyor. Tüm Turkcell aboneleri mobil internet bağlantılarını, mevcut internet paketlerinden kullanmadan veya internet paketleri olmasa dahi internet erişimini kesintisiz olarak sürdürebiliyor. Bu kapsamda da Ramazan Ayı boyunca her gün farklı kampanyalarla internet erişiminin kesintisiz olarak sürdürülebilmesi mümkün oluyor. Ramazan Ayı bedava internet Turkcell kampanyaları ay boyunca farklı şekilde sunuluyor.

Bereketiyle gelen Ramazan Ayı’nda her yıl olduğu gibi 2020 yılında da Turkcell tarafından birbirinden avantajlı ve ücretsiz Ramazan Ayı kampanyaları sunuluyor. Ramazan Ayı bedava internet Turkcell kampanyalarından tüm faturalı ve faturasız hat aboneleri yararlanabilmektedir. Turkcell iftar hediyeleri ve Turkcell sahur internet hediyeleri ile Ramazan Ayı’ nın her gününde iftar ya da sahuru beklerken, internetin zengin dünyasında keyifli vakit geçirebilmek mümkün oluyor. Ücretsiz Ramazan internet paketleri için özellikle Turkcell’ in yıl genelinde sunulan özel internet kampanyaları değerlendirilebilmektedir.

Turkcell Ramazan Dijital Operatörüm Bedava İnternet Kampanyası

Ramazan ayı bedava internet Turkcell kampanyaları arasında bulunan “Dijital Operatörüm” kampanyası ile bedava internet kazanabilmek mümkündür. Turkcell tarafından Ramazan Ayı’na özel olarak hazırlanmış olan bu “Salla Kazan” kampanyası ile birlikte Ramazan Ayı’ nın sosyal dünyadaki duygusunu kesintisiz bir şekilde yakalayabilmek mümkün oluyor. Turkcell tarafından yayınlanmış olan “Dijital Operatör” uygulaması sayesinde tüm faturalı ve faturasız hat aboneleri 1 GB bedava Turkcell internet paketi kazanabilme şansına sahip olabiliyor. Diğer bir adı ile Turkcell Hesabım olan bu uygulama Google Play Store ve AppStore mobil uygulama mağazalarından ücretsiz olarak indirilebiliyor. İndirilen Hesabım uygulamasına giriş yapan aboneler, “Salla Kazan” ekranından her hafta 1 GB hediye internet paketi kazanabilme şansına sahip olabiliyor. Bu kapsamda Ramazan Ayı boyunca her hafta Hesabım uygulamasındaki Salla Kazan ekranını ziyaret ederek, telefonunu sallayanlar 1 GB hediye internet paketi kazanabiliyor. Üstelik bu kampanyayla alınan hediye GB’ler sınırlama olmadan tüm internet erişiminde kullanılabiliyor.

Turkcell BİP Kim 1 GB İster Bedava İnternet Kampanyası

Ramazan ayı bedava internet Turkcell kampanyası kapsamında tüm abonelere “BİP Kim 1 GB İster” kampanyası sunuluyor. Turkcell tarafından geliştirilmiş olunan yerli ve milli anlık mesajlaşma servisi BİP uygulamasının kullanımının yaygınlaştırılması amaçlanmaktadır. Bu nedenle çeşitli kampanyalar düzenleyen Turkcell, Ramazan ayında da BİP uygulamasını kullanan abonelerine hediye internet paketi sunuyor. Turkcell BİP kullanan aboneler, ücretsiz internet paketini “KİM 1 GB İster” bilgi yarışması ile

Arkadaşlarınla Paylaş
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
 1. Hikmet Molla dedi ki:

  Uygulamayı beyendim,sonucu görmedim daha,bakalım deneyelim..

 2. Salih dedi ki:

  Ramazana özel bedava internet 4gb

 3. Arda dedi ki:

  Bedava internet

 4. Kaan dedi ki:

  Türkcell’e bağlan hayata