Bedava İnternet

Ramazan Ayı Bedava İnternet Vodafone

Ramazan Ayı Bedava İnternet Vodafone

Ramazan Ayı Bedava İnternet Vodafone

Tüm İslam aleminin büyük bir heyecanla beklediği ve bereketi ile gelen Ramazan Ayı için tüm şirketler tarafından özel kampanyalar düzenleniyor. Bu şirketler arasında özellikle her geçen gün kullanım yoğunluğunun artış gösterdiği telekomünikasyon şirketleri de yer alıyor. Gündelik hayatın vazgeçilmez hale geldiği internete erişimin kesintisiz olarak Ramazan Ayı boyunca da sürdürülebilmesi için operatörler tarafından çeşitli Ramazan kampanyaları düzenleniyor. Bu şirketlerden birisi de uluslararası telekomünikasyon devi Vodafone’dir. Vodafone tarafından Ramazan ayına özel olarak hazırlanan paketler ile ücretsiz ve kesintisiz internet erişimi gerçekleştirilebiliyor. Ramazan Ayı bedava internet Vodafone kampanyaları ile iftardan, sahura, sahurdan iftara kadar geçen sürelerde bol bol internet sörfü ve sosyal medya etkileşimleri gerçekleştirilmesine yardımcı olunuyor.

Ramazan Ayı bedava internet Vodafone kampanyaları kapsamında iftar ve sahur için farklı ücretsiz internet kampanyalarından yararlanılabilmektedir. Tüm Vodafonefaturalı ve faturasız hat abonelerinin katılım gerçekleştirebildikleri Vodafone Ramazan bedava internet kampanyaları ile doyasıya mobil internet kullanımı gerçekleştirilebiliyor. Özellikle de tüm Vodafone hat sahiplerinin mevcut tarife ve paketlerine göre bedava internet paketlerini kaçırmamalarını sağlayacak biçimde düzenlenmiştir. Bu yüzden de 2020 Ramazan ayı boyunca Vodafone tarafından faturalı ve faturasız hat abonelerine yönelik olarak çok sayıda Ramazan bedava internet kampanyası bulunuyor.

2020 Vodafone Sahur Bedava İnternet Kampanyası

Ramazan ayı bedava internet Vodafone kampanyaları arasında bulunan “Vodafone Sahur” kampanyası ile Vodafone müşterisi olan tüm mobil cihaz kullanıcıları, kesintisiz internet erişiminin keyfini doyasıya yaşayabiliyor. İslam dünyası için büyük bir önem taşıyan bu ay içerisinde hiçbir Vodafoneabonesi, sosyal medyadan uzak kalmıyor. Bu şekilde özellikle tüm dünyayı kasıp kavuran “koronavirüsü” sebebi ile evlerde geçeceği düşünülen Ramazan ayının atmosfer ve duygusunu sanal dünyadan yakalayabilmeyi sağlıyor. Vodafone tarafından her yıl Ramazan ayına yönelik olarak birbirinden avantajlı paketler yayınlanıyor. 2020 Ramazan ayı içinde Vodafonetarafından çeşitli sahur ve iftar kampanyaları yayınlanacak. Ancak bu kampanyalar ile Vodafone müşterilerinin kaç GB hediye internet paketi kazanabileceklerine dair detaylı bilgiler bulunmuyor.

Vodafone Yanımda Ramazan Ayı Bana Ne Var Kampanyası

Vodafone tarafından abonelerinin işlemlerini hızlı ve kolay bir şekilde yapabilmelerini sağlamak amacı ile “VodafoneYanımda” uygulaması yayınlanmıştır. Tüm cihazlara PlayStore ve AppStore uygulama mağazalarından ücretsiz olarak indirilebiliyor. Bu uygulama üzerinde Vodafonemüşterileri, abonelik işlemlerini yapabiliyor. Bununla birlikte kendilerine özel bedava internet kampanyalarından yararlanabiliyor. Bu kapsamda Ramazan ayı bedava internet Vodafone Bana Ne Var ekranından Ramazan ayı boyunca geçerli 5 GB hediye internet paketi kazanabilmektedir. Vodafone Yanımda uygulamasındaki “Bana Ne Var” isimli çark sayesinde her hafta 1 defa katılım gerçekleştirilebiliyor. Bu çark sayesinde Ramazan ayı boyunca diğer aylara göre daha yüksek GB’lerde hediye internet kazanılabiliyor. Bu kapsamda da Vodafone Yanımda Bana Ne Var Ramazan ayı özel olarak 5 GB’ye kadar internet paketi kazanabilmektedir.

Vodafone Ramazan İnternet Avcıları Bedava İnternet Kampanyası

Ramazan ayı bedava internet Vodafone kampanyaları arasında “İnternet Avcıları” kampanyası devam ediyor. Uzun süredir devam eden İnternet Avcıları isimli kampanya aktif şekilde Ramazan ayı boyunca da devam edecek. Vodafonemüşterileri, PlayStore veya AppStore mağazasından ücretsiz şekilde “İnternet Avcıları” isimli uygulamayı cihazlarına indirerek, oyuna katılabiliyor ve hediye internet kazanabiliyor. Kullanıcıların bu oyunda en düşük “300 Bit” toplamaları gerekiyor. 300 bit sayesinde Vodafone aboneleri 1 saat geçerli 1 GB bedava internet paketi kazanmaktadır. Daha fazla bit toplayarak, bu sürenin daha uzun olmasını sağlayabiliyor. Ayrıca uygulamadaki mağaza menüsünden Vodafone Ramazan İnternet Avcıları özel hediyeleri de alınabiliyor.

Arkadaşlarınla Paylaş
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 13 YORUM
 1. Hangül dedi ki:

  Ramazan hediyesi

 2. Burhan baştar dedi ki:

  Bedava internet

 3. Pınar Dengiz dedi ki:

  Çok iyiii

 4. Mehmet dedi ki:

  Ramazan İnternet

 5. Zeki Sunkar dedi ki:

  Ramazan hediyesi

 6. Erol dedi ki:

  Ramazan bedava internet

 7. Eyüp dedi ki:

  Güzel ksmpanys

 8. Fuat dedi ki:

  Güzel

 9. Cihat dedi ki:

  Ramazan hediyesi

 10. İsmail dedi ki:

  Ramazan hediyesi

 11. Ceylan çolak dedi ki:

  Çok iyi

 12. yapıp gokoglu dedi ki:

  Cok iyi

 13. Seyhan dedi ki:

  Bedava internet