Bedava İnternet

Ramazan Sahur Bedava İnternet Kampanyası

Ramazan Sahur Bedava İnternet Kampanyası

Ramazan Sahur Bedava İnternet Kampanyası

Her yıl telekomünikasyon şirketleri tarafından yıl boyunca farklı özel günler ve özel dönemler için bedava dakika, SMS ve internet kampanyaları gerçekleştiriyor. Telekomünikasyon şirketleri tarafından gerçekleştirilen bu kampanyalar sayesinde tüm mobil hat kullanıcılarının kesintisiz mobil hizmetlerin kullanımını gerçekleştirebilmesi sağlanıyor. Bu kapsamda da her yıl olduğu gibi 2020 yılında da telekomünikasyon şirketleri tarafından Ramazan ayına özel çok sayıda bedava internet kampanyası sunuluyor. Bu bedava internet kampanyası kapsamında tüm mobil hat aboneleri kesintisiz internet erişimini Ramazan ayı boyunca sürdürebilmektedir. Ramazan sahur bedava internet kampanyası Türkiye’ deki tüm operatörler tarafınsan gerçekleştirilmektedir. Türk Telekom, Turkcell ve Vodafone şeklinde Türkiye’ nin 3 büyük telekomünikasyon şirketlerinin 2020 Ramazan sahur için özel internet kampanyaları bulunuyor.

Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone tarafından müşterilerine özel günler için yapılan Ramazan sahur bedava internet kampanyası fırsatlarından tüm mobil hat kullanıcıları faydalanabiliyor. Özellikle de Türk Telekom, Vodafone ve Turkcell faturalı ve faturasız hat abonelerinin her birinin bu Ramazan ayı kampanyalarından yararlanmasını sağlamak üzere çok sayıda kampanya bulunmaktadır. Bununla birlikte Ramazan ayının haricindeki zaman dilimlerinde de aktif şekilde sürdürülen bedava internet kazanma fırsatları da Ramazan ayı içerisinde kullanılmaya devam edilebiliyor. Böylelikle Türkiye’ de Turkcell, Türk Telekom veya Vodafoneabonesi olunması fark etmeksizin Ramazan ayı boyunca kesintisiz internet erişiminin keyfini doyasıya yaşayabilmek mümkün olmaktadır.

Turkcell Ramazan Sahur Bedava İnternet Kampanyası

Tüm Turkcell faturalı ve faturasız hat abonelerinin yararlanabileceği Turkcell 4.5G Ramazan sahur kampanyası ile bedava internet paketi kazanabilmek mümkündür. Turkcell müşterilerinin sunulan bu Ramazan ayı bedava internet kampanyası fırsatı ile bedava internet kazanabilmeleri için tek yapmaları gereken “Turkcell BİP Messenger” isimli uygulamayı kullanmak olacaktır. BİP Messenger isimli uygulamanın son sürümünün Google PlayStore veya AppStoremağazalarından indirilmesi gerekmektedir. Uygulamayı indiren Turkcell faturalı ve faturasız hat aboneleri BİP Messenger uygulamasının “Servisler” kısmından “4.5G Ramazan” kampanyasına katılım gerçekleştirebilmektedir. Bu şekilde 1 ay geçerli olacak şekilde “2 GB ile 10 GB aralığında hediye internet paketi kazanabilmek mümkün olmaktadır.

Türk Telekom Ramazan Sahur Bedava İnternet Kampanyası

Türk Telekom tarafından da her yıl olduğu gibi 2020 Ramazan ayı için bedava internet kampanyaları düzenleniyor. Tüm faturalı ve faturasız Türk Telekom müşterilerinin katılım gerçekleştirebildiği bu kampanya ile 2 GB hediye internet paketi kazanılabilmektedir. Türk Telekom tarafından düzenlenen bu kampanya ile kazanılan 2 GB hediye internetin kullanım koşullarına uygun şekilde hareket edilmesi gerekmektedir. Çünkü Ramazan sahur bedava internet kampanyası Türk Telekom tarafından “Hediye Sosyal Medya 2GB” olarak müşterilerine sunulmaktadır. Dolayısı ile sadece İnstagram, Twitter ve Facebook gibi sosyal medya uygulamalarına erişimde bu bedava internet paketi kullanılabilmektedir. Aynı zamanda da söz konusu hediye sosyal medya paketi sahur ile iftar vakitleri arasında kullanılabilmektedir.

Vodafone Ramazan Sahur Bedava İnternet Kampanyası

Vodafone tarafından Ramazan ayı boyunca tüm abonelerinin kesintisiz internet erişiminden faydalanabilmesi amacı ile hediye internet kampanyaları düzenliyor. Bu kapsamda da Ramazan sahur bedava internet kampanyası kapsamında Vodafone “Yükle Kazan” kampanyasını şekillendiriyor. Buna göre normal zamanlarda da bedava internet kazanabilme fırsatı sunan Yükle Kazan isimli kampanya 2020 Ramazan ayına özel hale getiriliyor. Bu çerçevede de Vodafone faturasız hat aboneleri Ramazan ayı boyunca TL yüklemesi yaparak, onlarca GB hediye internet kazanabiliyor. Ancak bu kampanyadan faydalanabilmek için TL yükleme yapmadan önce cep telefonlarının kısa mesaj servisinde “RAMAZAN” yazarak, “4455” numarasına ücretsiz olarak göndermeleri gerekmektedir.

Arkadaşlarınla Paylaş
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 7 YORUM
 1. Fahrettin Taha Şentürk dedi ki:

  6GB

 2. Emre dedi ki:

  Türksel on numara çok iyi her yerde çekıo

 3. Kübra dedi ki:

  Türksel heryerde çekiyor çekmeyede devam ediyor on numara çok iyi

 4. Mehmet dedi ki:

  Türk telekom çok güzel

 5. Şeref dedi ki:

  Çok teşekkğrler

 6. Oktay dedi ki:

  Vodafone seviyorum

 7. Oktay dedi ki:

  Türk Telekom seviyorum