Bedava İnternet

Sen Yap Diye Paycell İnternet Paketi

Sen Yap Diye Paycell İnternet Paketi

Sen Yap Diye Paycell Bedava İnternet Paketi

Turkcell abonelerine özel eğlenceli ve kazandıran kampanyalar hafta hafta değişerek devam ediyor. Turkcell kullanıcıları BİP kanalını takip ederek her hafta ayrı bir hediye ve bedava internetler paketi sahibi oluyor. Eğer bir Turkcell abonesi iseniz yapmanız gereken tek şey BiP uygulaması indirerek #senyapdiye kanalını takip etmeye başlamak ve kampanya haftalarında uygulamalardan herhangi birinde eğlenerek yerine getirebileceğiniz bir görev ile hediye internet paketi kazanmaktır.  Yerine getireceğiniz eğlenceli görevlerin  sonunda dilediğince kullanabileceğiniz internete çok kolay sahip olabilirsiniz. Hem eğlenmek hem de bedava internet kazanmak isteyen Turkcell kullanıcıları için oldukça güzel bir kampanya sizleri bekliyor. Üstelik aynı uygulamayı kullanan arkadaşlarınıza meydan okuyarak, arkadaşınız birlikte kazandığınız GB’ları ikiye katlama şansı yakalayabilirsiniz.

Sen Yap Diye Paycell İnternet Paketi Koşulları

Turkcell kullanıcıları Bİp uygulamasından #Senyapdiyekanalını takip ederek, 16-22 Aralık 2019 tarihleri arasında Paycell App’e giriş yapıp, İstanbulkart yüklemelerine ilişkin bilgilendirme sayfasını okumaları gerekmektedir. Görevi tamamlayan kullanıcılar arasından her gün ilk 15 bin kişi haftanın ödülü olan 24 saat geçerli 1GB internet hediyesini kazanacaktır.  Haftanın görevini yerine getiren müşteriler, arkadaşlarını da kampanyaya davet etme hakkına sahip olacaklardır. İlgili  haftada davet edilen arkadaş, Paycell uygulamasını daha önce hiç kullanmamış ve  daveti kabul edip, #senyapdiye kanalında ilgili alana davet kodunu girdikten sonra  Paycell uygulamasını yükleyerek 22 Aralık’a kadar İstanbulkart ile ilgili bilgilendirme sayfasını okuduklarında, hem davet eden hem de davet edilen 1 gün boyunca geçerli 1GB hediye kazanma şansına sahip olabileceklerdir.

Katılımcılar kampanya haftası içerisinde en fazla 10 arkadaşına davet kodu göndererek meydan okuyabilmektedir. Müşteriler kendileri tarafından gerçekleştirrilen haftanın görevi sonrası kazanacakları 1 GB’lık internet paketi sonrası,  eğer meydan okudukları arkadaşları tarafından görev tekrar yerine getirilirse 2.kez aynı hediyeyi kazanma şansını elde edeceklerdir. Yani kazandıkları bedava internet paketi 2’ye katlanmış olacaktır. Davet edilen kişi ise, yerine getirdiği görev sonucu elde etmiş olduğu hediye GB’ları arkadaşının meydan okumasını gerçekleştirerek elde ettiğinden, meydan okumasına karşılık 2. kez aynı ödülden o da yararlanabilecektir. Yani hem davet eden kullanıcı hem de meydan okuduğu arkadaşı kazandıkları ödülleri 2’ye katlama şansı elde etmiş olacaktır.

 

Sen Yap Diye Paycell İnternet Paketi

Katılımcılar her hafta için sadece 1 meydan okuma hakkına sahiptir. Davet edilen her arkadaş ile yapılacak meydan okumalardan ekstra bir ödül alamayacaktır. Haftalık Sen Yap Diye Paycell İnternet Paketi ile elde edilecek en büyük ödül 2 GB olacaktır. Ödülün süresi 24 saat ile sınılıdır. Kazanılan ödüllerin bir sonraki güne ertelenmesi ise söz konusu değildir. Katılımcılar, haftanın uygulamasındaki görevi yerine getirerek kazandıkları hediyeleri ise 5 Ocak’20 tarihine kadar diledikleri zaman BiP senapdiye kanalından hatlarına yükleyebilirler.Sen Yap Diye Paycell İnternet Paketi yurt içinde kullanıma açık bir kampanyadır. Yurt dışında geçerliliği olmayan kampanya Türkiye genelinde 24 saat içerisinde kullanıma açıktır.Kullanım esnasında hediye paket limitini aşan kullanıcıların ücretleri kendi tarifelerine bağlı olarak belirlenecektir.

Paycell, tüm müşterilerine bir telefon numarasıyla anında farklı ödeme yöntemleri sunan Türkiye’nin en kapsayıcı ödeme platformudur. Paycell’e, dilediğiniz bankanın kredi kartını kaydederek veya Paycell Kart alarak, anlaşmalı noktalarda kart bilgilerini işyerleri ile paylaşmadan tek tıkla güvenli alışveriş yapabilirsiniz. Üstelik Turkcell müşterisi iseniz herhangi bir kart eklemeden anlaşmalı noktalarda Turkcell faturan ve/veya TL bakiyeniz ile de ödeme yapabilirsiniz. Ayrıca, Paycell ile cebinizdeki nakdi, Turkcell mağazalarından Paycell Dijital Para’ya çevirebilirsiniz.  İster Turkcell mağazalarından, ister Turkcell Çağrı Merkezi’nden, isterseniz de Paycell Uygulaması’ndan faturalarınızı ödeyebilirsiniz.

Arkadaşlarınla Paylaş
ETİKETLER:
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.