Bedava İnternet

Türk Telekom Bedava Dakika Nasıl kazanılır

Türk Telekom Bedava Dakika Nasıl kazanılır

Türk Telekom Bedava Dakika Nasıl kazanılır

Telekomünikasyon altyapısı alanında Türkiye’ nin en büyük kuruluşu konumunda bulunan Türk Telekom, mobil hat hizmetlerinde de uzun yıllardır faaliyet gösteriyor. Her geçen gün genişleyen altyapı ağı ile birlikte Anadolu coğrafyasının her yerinde yüksek çekim kalitesinde kullanım imkanı sunuyor. Türk Telekom mobil hat kullanıcıları birbirinden avantajlı paketlerle mobil internet, konuşma ve SMS kullanımı gerçekleştirebiliyor. Ayrıca Türk Telekom bedava dakika kampanyaları gibi özel ve dönemsel kampanyaları ile de abonelerine eşsiz fırsatlar sunuyor. Sık sık telefon görüşmeleri gerçekleştiren tüm Türk Telekom hat aboneleri bedava dakika kampanyalarından faydalanarak, görüşmelerini kesintisiz hale getiriyor. Ancak pek çok Türk Telekom faturalı ve faturasız hat aboneleri Türk Telekom bedava dakika nasıl kazanılırkonusunda pek fazla bilgi sahibi değil.

Türk Telekom Bedava Dakika Kampanyaları

Türk Telekom tarafından hem faturalı hat abonelerine hem de faturasız hat abonelerine yönelik özel bedava dakika kampanyaları bulunuyor. Tüm abonelerin ücretsiz Türk Telekom dakika kullanabilme şansına sahip olduğu bu kampanyalara kolayca katılım gerçekleştiriliyor. Türk Telekom faturalı ve faturasız hat abonelerinin mevcut tarife ve paket özellikleri birbirinden farklıdır. Bu nedenle Türk Telekom birden fazla bedava dakika kampanyası ile farklı paketlerdeki kullanıcılarının bu kampanyalardan faydalanabilmelerine yardımcı oluyor. Özellikle Türk Telekom faturalı hat ve faturasız hat abonelerinin kesintisiz görüşme imkanına sahip olmasını sağlıyor. Bu kapsamda Türk Telekom bedava dakika nasıl kazanılır merak edenler için her bedava dakika kampanya paketinin katılım koşulları farklılık göstermektedir.

Türk Telekom Kadınlara Özel Her Yöne Konuşma Kampanyası

Türk Telekom tarafından sadece faturasız hat abonesi olan kadın kullanıcılarına yönelik her yöne bedava konuşma hakkı sağlanıyor. Türk Telekom tarafından sadece kadın faturasız hat abonelerine sunulan bu ücretsiz konuşma hakkı kampanyası çerçevesinde hafta boyunca saat 13.00 ile 14.00 saatleri arasında her yöne ücretsiz görüşme gerçekleştirebilmektedir. Herhangi ek bir ücret ödemesinde bulunmadan sadece TL yüklemesi ile tüm Türk Telekom’lu kadın mobil hat kullanıcıları faydalanabilmektedir.

Türk Telekom bedava dakika nasıl kazanılır merak edenler için hazırlanan kadınlara özel her yöne bedava konuşma paketinden yararlanabilmek için yapılması gereken ise çok basittir. Kadın Türk Telekom aboneleri hatlarına son 1 ay içerisinde tek seferde 25 TL ve üzeri TL yüklemesi yapmalıdır. Bu şekilde otomatik olarak Türk Telekom kadınlara özel her yöne ücretsiz görüşme hakkı hatta tanımlanmaktadır. Üstelik Türk Telekom’ un bu kampanyasından alt servis sağlayıcıları olan “POCELL”, “BimCell”, “Mobil Ofis”, “PTTCELl” gibi servislerdeki kadın abonelerde faydalanabilme hakkına sahip olabiliyor.

Türk Telekom Selfy’li Geceler Bedava Dakika Kampanyası

Türk Telekom faturasız hat abonesi olan kullanıcılarına yönelik sunduğu bedava dakika kampanyalarından birisi de Türk Telekom Selfy servisidir. Türk Telekom faturasız hat kullanıcısı olan ve aynı zamanda da Türk Telekom “SelfyPaketi” üyesi olan tüm genç aboneler, bu kampanyadan yararlanabiliyor. Kampanya çerçevesinde tüm Selfy abonesi olan gençler her akşam saat 21.00 ile sabah 09.00 saatleri arasında ücretsiz konuşma ve mesajlaşma hakkına sahip olabilmektedir. Bu çerçevede katılım gerçekleştirerek, Türk Telekom bedava dakika nasıl kazanılır merak edenler, kolayca Selfy abonesi olabilmektedir. Kampanyaya katılım gerçekleştirebilmek için Selfy abonesi olan genç Türk Telekom aboneleri cep telefonlarının kısa mesaj servisinde “GECE” yazarak, “4545” numarasına SMS göndermeleri gerekmektedir. Bununla birlikte abonelerin mutlaka 48 saat öncesine kadar en az 30 TL ve üzeri bir TL yüklemesi yapmış olması gerektiği yönünde de bir koşul bulunmaktadır.

Arkadaşlarınla Paylaş
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.