Bedava İnternet

Türk Telekom Bedava Dakika Nasıl Yapılır?

Türk Telekom Bedava Dakika Nasıl Yapılır?

Türk Telekom sadece bedava SMS ya da internet konusundaki desteklerini ortaya koymakla sınırlı kalmayarak; aynı zamanda da bu faaliyetlerini dakika konusunda da gösterebilmektedir. Hat sahiplerinin gereksinimlerini karşılamak adına da etkili bir kampanya olarak öne çıkmaktadır. Bu konuda müşterilerin isteklerini değerlendirmeye alan operatör şirketi; bedava haberleşme olanağı ortaya koyan kampanyaları da sağlamaktadır. Türk Telekom bedava dakika nasıl yapılır biçimindeki sorulara da yanıtlarını sağlayacak.

Türk Telekom Sil Süpür Kampanyası İle Bedava Dakika Dağıtıyor

Türk Telekom içerisinde var olan Online İşlemler uygulamasından yararlanan kişilerin haftada 1 Sil Süpür kampanyası sonrasında cazip ödüller kazanabilmektedir. Konuşma, internet ve farklı hediyeler sağlayan Sil Süpür bu konuda etkili bir kampanya sağlayabilmektedir. Türk Telekom Sil Süpür Kampanyası’ndan yararlanmak da oldukça basit bir işlem içermektedir.

Bu imkanlardan yararlanmak adına yapılacak olan tek şey Online İşlemler uygulamasına girerek; Sil Süpür uygulamasını kullanmak olacaktır. Bu Sil Süpür kampanyasından kazanılan hediyelerin kısa mesaj halinde hat sahiplerine bildirilecektir. Haftada bir kez olmak üzere bu imkanlardan yararlanacak olan kişilerin; Cuma ya da Çarşamba günlerinde katılım göstermesi durumu ortaya çıkacaktır. Yapılması gereken işlem de son derecede basit olmakla beraber; oyun oynayarak kampanyanın sunmuş olduğu seçeneklerden yararlanmak olarak ifade edilebilmektedir.

Türk Telekom Sil Süpür uygulamasından yararlanacak olan kullanıcıların sahip olma ihtimallerinin bulunduğu hediyeler arasında; 1 haftalık 250 dakika, haftalık her yöne 100 dakika, Türk Telekom kullanıcılarıyla sınırsız konuşma, haftalık her yöne 100 dakika, her yöne günlük 100 dakika, ve her yöne günlük 250 dakika biçimindedir. PTTcell, Bimcell ve POCell ve Teknosa Mobil kullanıcılarının da bu hizmetlerden yararlanabileceği söylenebilmektedir. Sil Süpür uygulamasından elde edilen bedava dakikalar; yurtiçi aramalarda geçerlidir. Belirtildiği süre zarfında kullanılmayan bu dakikaların silinmesi söz konusudur.

Türk Telekom Her Yöne Konuşma Kampanyası

Türk Telekom müşterilerinin sadece kadınlara özel olan konuşma kampanyaları bulunmaktadır. Kadın kullanıcıların 30 TL ve daha üst seviyede olan yüklemeleri yapmaları halinde de bu olanağa erişmeleri söz konusudur. Hwer yöne kullanılabilecek olan bu kampanyalardan yararlanmak adına HERYONE DK yazıp 5555’e göndermek yeterlidir. Bu kampanya sadece 13:00 ile 14:00 saatleri içerisinde geçerli olarak haftalık olarak kullanımdadır. Aynı zamanda da ertesi haftaya devredilmesi de söz konusu olmamaktadır.

PTTCell, POCell, BimCell, Faturasız Bayi, Mobil Ofis, Teknosacell, Standart, Kontrollü SEÇ tarifesi, Katlayan ve Standart paketleri dışındaki tercihlerde bulunan kullanıcılar yararlanabilecektir. Aynı zamanda da kadın kullanıcıların Selfy üyesi olmamaları da aranılan bir şarttır. Bu bedava konuşma paketi 1 yıl boyunca yenilenecektir. Ay içerisinde bir kerelik 30 TL ve daha fazla yükleme yapan tüm kadın hat sahiplerine sunulacaktır.

Türk Telekom bünyesinde yer alan her yöne konuşma paketleri arasında var olan Hesaplı 300’ü kullanan, hatlarında barındıran ve Selfy üyesi olan müşterilerin yararlanma durumu bulunmamaktadır. Bu dakikalar sadece yurtiçi odaklı kullanılabilecektir. Bu bedava kampanya seçeneği yurtdışında kullanılamamaktadır. Bu konuşma seçeneği 60 saniye olarak belirlenmektedir. Kampanyanın desteğinin bitmesi halinde paket dakikaları devreye girecektir. Paket dakikalarının tükenmesi durumunda da sabit bedelden kullanıcılara yansıtılması durumu ortaya çıkacaktır.

Arkadaşlarınla Paylaş
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.