Bedava İnternet

Türk Telekom Bedava İnternet 2024

Türk Telekom Bedava İnternet 2024

Bedava internet pek çok kişinin gereksinim duyduğu bir şey. Özellikle sosyal medyanın da etkisiyle birlikte artık kişilerin kendi internetleri bazı durumlarda yetersiz geliyor olabilir. Türk Telekom’un bazı uygulamaları sayesinde kişiye 1 günlükten 1 aylığa kadar pek çok internet paketi bedava şekilde sunulmaktadır. Türk Telekom bedava internet 2024 yöntemleri arasında en yaygını Sil Süpür uygulamasıdır. Akıllı telefonlarda iOS android fark etmeksizin Türk Telekom mobil uygulamalarını indiren kişiler bu uygulamada Sil Süpür seçeneğiyle haftada bir gün olmak üzere pek çok hediye kazanıyorlar. Bunlar arasında konuşma, uygulamalara özel internet paketleri olduğu gibi direkt internet paketlerinin de verilmesi büyük bir ihtimaldir. 1 ay içinde 4 kez sil süpür uygulaması kullanan bir kişinin en az 1 GB internet kazanması garanti gibi bir şeydir. Bu sebeple bu uygulamayı sürekli bir şekilde kullanmak kişiye yüksek ihtimalle internet kazandıracaktır. Bu uygulamanın herhangi bir ücreti bulunmamakla beraber hediye olarak kazanılan paketler için de herhangi bir ücret talep edilmemektedir.

Türk Telekom E-Fatura ile Bedava İnternet

Pek çok işletme ve rakip operatörler gibi Türk Telekom da faturaların artık e-fatura şekline tamamen geçmesini istemekte.  Türk Telekom e-fatura ile bedava internet kampanyası kapsamında kişiler sms bölümünden 1 GB yazıp boşluk bırakıp e-postalarını yazıp 3008’e sms atmaları durumunda anında 1 GB internete hak kazanacaklardır. Böylece bundan sonra faturaları maillerine gelerek aynı zamanda çevre dostu bir uygulamaya da yardımcı olmuş olacaklardır. Bir diğer yöntem 4.5G’ye geçmektedir. Zaten kişilerin mevcut telefon hatlarını daha düzenli ve verimli şekilde kullanması için 4.5G’ya geçmeleri yararlarına olacaktır. Hala 4.5G’ye geçmeyen kişiler en yakın Türk Telekom bayilerine gidip anında 4.5G’ye geçiş yapabilirler. Böylece 1 ay boyunca 1 GB internete hak kazanmış olacaklardır. Bunun için de 4.5G SIM yazıp 5555’e sms atmaları yeterli olacaktır. Ayrıca bu internet paketi ve çoğu internet paketi aksine bir yüküm olmadığı sürece bir sonraki aya devretmeyecektir bu sebeple kişiler hatlarına tanımlanan paketleri belirlenen sürede kullanmaları gerekmektedir.

Türk Telekom Bedava İnternet

Türk Telekom bedava internet konusunda kadın müşterilerini de düşünmektedir. Eğer kadın müşteriler hediye sosyal medya kampanyasına üyelerse bu kişiler için oldukça uygun kampanyalar bulunmaktadır. Her ay 30 TL ve üzeri TL yüklemeleri halinde Türk Telekom bu kişilere whatsapp, facebook, twitter ve instagram gibi aktif kullanılan sosyal medya uygulamalarına 1 GB internet tanımlamaktadır. Kişilerin bunun için Sosyal Paket yazıp 5555’e sms atmaları yeterli olacaktır. Bunun için şans faktörü de önemlidir çünkü hangi sosyal medya uygulamasına 1 GB internet tanımlanacağı belli değildir ve kişinin tamamen şansına bağlıdır. Bir diğer uygulama da Selfy kullanan Türk Telekom üyelerine özeldir. Eğer kişi aktif bir Selfy kullanıcıysa mor paketler kullanarak ayda 30 TL üzeri yükleme yapması durumunda MOR HEDİYE yazıp 4545’e sms atması durumunda bedava internet hakkına sahip olacaklardır.

Türk Telekom uygulamalarından en yararlı olanlarından bir tanesi de Arayanı Bil uygulamasıdır. Kişiler bu uygulamayı aylık kullanmak istiyorlarsa PLUS yazıp 7065’e sms atabilirler. Böylece bilinmedik bir numara aradığında dahi kimin aradığını öğrenme lüksüne sahip olurlar ve bu uygulamanın aylık masrafı yalnızca 2.99 TL’dir. Kişiler 1 ay boyunca bu uygulamadan yararlanabilecekleri gibi aynı zamanda da haftalık 1 GB interneti de kazanacaklardır. Eğer 6 ay boyunca bu uygulamayı kullanmak istemeleri durumunda da PLUS yazıp 7066’ya sms atabilirler 6 aylık masraf kişiler için yalnızca 14.99 TL’dir ve kişilere 1 aylık 1 GB internet paketi de sağlanmaktadır.

Arkadaşlarınla Paylaş
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
 1. Umut dedi ki:

  Çok iyi bir uygulama türk telekomu seviyorum

 2. Elhan dedi ki:

  Türk Telekom bedava internet uygulaması harika olmuş

 3. Elif yayar dedi ki:

  Türk Telekom bedava internet harika

 4. Elif yayar dedi ki:

  Harika kampanya çok güzel