Bedava İnternet

Türk Telekom Bedava İnternet 2024 Faturasız

Türk Telekom Bedava İnternet 2024 Faturasız

Türk Telekom Bedava İnternet 2021 Faturasız

Türk Telekom bedava internet 2021 faturasız kampanyaları hem mevcut Türk Telekom kullanıcılarını hem de hattını Türk Telekom’a taşıyacak olan kişileri kapsamaktadır. Kampanyalar her türlü internet ihtiyacına uygun olacak şekilde hazırlanmıştır. Birçok tarifenin kapsamı doğrultusunda avantajlı kampanyaları bulunmaktadır. Saatlik, günlük ve aylık hediye internet kampanyaları bulunmaktadır. Ayrıca bazı uygulamalar üzerinden yapılan işlemlere ek olarak hediye internet kazanabilmek de mümkün olmaktadır. Hattını Türk Telekom’a taşıyanlar, 4.5G uyumlu SIM kart alanlar, hattına TL yükleyenler bedava internet kampanyalarından yararlanabilmektedirler. Faturasız hat sahiplerinin bedava internet kazanabilmeleri için herhangi bir koşul ya da şart sunulmamaktadır. Bazı kampanyalar tek seferlik olurken bazılarından belirli periyotlarda yararlanmak mümkündür.

Türk Telekom Arayanı Bil Kampanyası İle Bedava İnternet Kazanmak

Türk Telekom bedava internet veren uygulamalar arasında Arayanı Bil Plus servisi bulunmaktadır. Bu servis bedava internet vermesinin yanı sıra, kullanıcıların kendilerini arayan kişilerin kim olduğunu öğrenmelerini de sağlamaktadır. Kampanya kapsamında kullanıcılara 1 GB hediye internet verilmektedir. Arayanı Bil Plus servisi üzerinden bedava internet kazanabilmek için bu servise üye olunması gerekmektedir. Üyelik süresine göre de kazanılan internetin kullanım süresi değişiklik göstermektedir. Aylık abonelere haftalık 1 GB internet hediye edilmektedir. Aylık aboneliğin başlatılabilmesi için ise; telefonun mesaj kısmına PLUS yazılması ve mesajın 7065’e gönderilmesi gerekmektedir. 6 aylık aboneliğin alınması halinde ise; aylık 1 GB internet kazanılabilmektedir. 6 aylık aboneliği gerçekleştirmek için ise; telefonun mesaj kısmına PLUS yazıp mesajın 7066’ya gönderilmesi gerekmektedir.

Türk Telekom 4.5G Kampanyası Kapsamında Hediye İnternet

Türk Telekom kullanıcıları SIM kartlarının 4.5G’ye uyumlu olmaması durumunda; hem ücretsiz olarak SIM kartlarını 4.5G’ye uyumlu hale getirebilmekte hem de hediye internet kazanabilmektedirler. Türk Telekom internet yükleme amacı ile Türk Telekom bayilerinden ücretsiz bir şekilde SIM kart 4.5G’ye uyumlu hale getirildikten sonra 30 GB internet kullanıcının hattına tanımlanmaktadır. 1 ay süre ile hediye internet kullanılabilmektedir. Türk Telekom bedava internet 2021 faturasız kampanyalar kapsamında; telefonun mesaj kısmına 4.5G yazıp bir boşluk bırakıp 30GB yazdıktan sonra mesaj 5555’e gönderilmeli ve 30 GB internetten yararlanmaya başlanmalıdır.

Türk Telekom Sil Süpür İle Bedava İnternet Kampanyası

Türk Telekom’un mobil uygulamasında sil süpür bölümü bulunmaktadır. Sil süpür ile Türk Telekom kullanıcıları çeşitli hediyeler kazanabilmektedirler. Bu hediyeler internet olabileceği gibi SMS, dakika ve marka indirimleri de olabilmektedirler. Haftada bir kere sil süpür yapma imkanı tanınmaktadır ve bu sayede mevcut tarifesindeki kullanımları azalanlar sıkıntıya düşmeden sil süpür ile hediye internet kazanabilmektedirler. Sil süpür aracılığı ile internet kazanmak için herhangi bir ödeme yapılmasına gerek olmamaktadır. Sil süpür ile günlük, haftalık ve belirli saatler arasında kullanılabilecek olan hediye internet kazanabilmek mümkündür.

Türk Telekom Selfy İle Hediye İnternet Kazanma

Türk Telekom faturasız hata sahip olan kullanıcılar, Selfy bedava internet kampanyası ile ücretsiz internet kazanabilmektedirler. Selfy mor paket tarifelerinde bulunan kullanıcıların bedava internet kazanabilmeleri mümkündür. Telefonlarının mesaj kısmına MOR HEDIYE yazdıktan sonra mesajın 4545’e gönderilmesi gerekmektedir. Hemen ardından kullanıcının hattına 1 GB internet tanımlanmaktadır. Ayrıca bu hediyeyi aldıktan sonra kullanıcının 30 gün içerisinde minimum 30 TL yükleme yapması gerekmektedir. Hediyeyi talep ettiği andan önceki 48 saat içerisinde 30 TL ve üzeri bir yükleme yapılmış ise, bu da sayılabilmektedir. Türk Telekom bedava internet 2021 faturasız kampanyaları kapsamında hata tanımlanan hediye internetten bittikten sonra kullanıcı standart tarifesi üzerinden ücretlendirilmektedir.

Arkadaşlarınla Paylaş
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.