Bedava İnternet

Türk Telekom Bedava İnternet 2024

Türk Telekom Bedava İnternet 2024

Türk Telekom Bedava İnternet 2021

Türk Telekom bedava internet 2021 kampanyaları hem faturalı hem de faturasız kullanıcılar için oluşturulmaktadır.Türk Telekom müşterileri Türk Telekom’a geçiş yaparak veya avantajlı paketlere dahil olarak hediye internet kazanabilmektedirler. Ayrıca Türk Telekom’dan bedava internet kazanılabilecek uygulamalarda kampanya kapsamında faaliyet göstererek bedava internet kazanılabilmesi de mümkün olmaktadır. Bedava internetin hata tanımlanması eğer SMS aracılığı ile yapılamaz ise; Türk Telekom bayilerini ziyaret ederek ya da Türk Telekom müşteri hizmetlerini arayarak internetin hata tanımlanması sağlanabilmektedir.

Türk Telekom 4.5G 30 GB Hediye İnternet Kampanyası

Türk Telekom hediye dağıtıyor şeklinde duyurulan 30 GB hediye kampanyasından, 4.5G uyumlu sim kart alanlar yararlanabilmektedirler. Sim kartları 4.5G’ye uyumlu olmayanlar Türk Telekom bayilerine giderek herhangi bir ücret ödemeden hatlarını 4.5G’ye uyumlu hale getirebilmektedirler. 30 GB hediye internet kazanabilmek için telefonlarının mesaj kısmına 4.5G yazıp bir boşluk bırakıp 30 GB yazdıktan sonra bu mesajı 5555’e göndermelidirler. Verilen hediye internet 30 gün süre ile kullanılabilmektedir. Kampanyadan yararlanmak isteyenlerin 16.07.2019 tarihinden önce Türk Telekom bireysel faturalı müşterisi olmaları ve bu tarihten sonra 4.5G uyumlu sim kart almak istemeleri gerekmektedir. Hediyenin başka bir hata transfer edilmesi mümkün olmadığı gibi kampanyaya tek seferlik katılım mümkündür. Kampanya kapsamında yararlanılan internet bittikten sonra hata tanımlı olan diğer internet paketlerinden kullanmaya devam edilebilmektedir.

Türk Telekom Sil Süpür İle Bedava İnternet Kazanma

Türk Telekom bedava internet veren uygulamalar arasında Türk Telekom’un mobil uygulaması olan Türk Telekom Online İşlemler uygulaması da bulunmaktadır. Bu uygulama üzerinden sil süpür menüsüne giriş yaparak bedava internet kazanılabilmektedir. Sadece internet değil, aynı zamanda SMS ve dakika kazanabilmek de mümkündür. Türk Telekom bedava internet 2021 kampanyaları kapsamında mobil uygulama üzerinden giriş yapıldığında, sil süpür kısmında kutular gözükmektedir. Sayfada gözüken kutuların temizlenmesi ile beraber içlerindeki hediyeler kullanıcının hattına tanımlanmaktadır. Sil süpür üzerinden bedava internet kazanmak isteyenler, her hafta 1 kere sil süpür kampanyasına katılabilmektedirler. Hediyeler perşembe günü yenilenmektedir. Kullanıcının faturalı ya da faturasız olması fark etmemektedir.

Türk Telekom E-Fatura İle Hediye İnternet Kampanyası

Türk Telekom bedava internet hilesi sayılabilecek kampanyalardan biri de e-fatura kampanyasıdır. Türk Telekom faturalı hat kullanıcılarının faturalarının adreslerine fiziki olarak gelmesinden vazgeçmeleri ve e-fatura sistemine geçmeleri durumunda; hediye internet kazanabilmeleri mümkün olmaktadır. E-fatura sistemine geçmek için talepte bulunduklarında hatlarına 1 GB hediye internet tanımlanmaktadır. Her Türk Telekom kullanıcısı bu hediye internetten sadece bir kere yararlanabilmektedir. Hediyenin geçerlilik süresi ise 1 haftadır. Yurt içi kullanımlarda geçerli olan bu hediye internetin başka bir kullanıcıya transfer edilmesi gibi bir durum bulunmamaktadır. E-fatura hizmeti almak için ise; Türk Telekom bayilerine giderek ya da SMS ile başvuru yapılabilmektedir. SMS ile başvuru yapmak isteyenlerin telefonlarının mesaj kısmını açtıktan sonra 1 GB yazmaları ve bir boşluk bıraktıktan sonra e-posta adresi girilmelidir. Ardından mesajı 3008’e gönderdiklerinde e-fatura hizmeti almaya başlayabilmektedirler.

Türk Telekom Selfy Mor Bedava İnternet

Türk Telekom Selfy bedava internet kampanyalarından biri olan Selfy Mor paketi ile 1 GB bedava internet kazanılabilmesi mümkün olmaktadır. Faturasız kullanıcılar için uygun olan bir kampanyadır. Türk Telekom bedava internet 2021 kampanyaları kapsamında Selfy Mor paketlerinden birine geçiş yaptıktan sonra hediye 1 GB internet hata tanımlanmaktadır. Telefonun mesaj kısmına MOR HEDIYE yazdıktan sonra bu mesaj 4545’e gönderilmelidir. Sonrasında telefona onay mesajı gelmektedir ve hediye internet kullanılmaya başlanmaktadır.

Türk Telekom bedava İnternet 2021 kampanyaları, 2021 Türk Telekom bedava internet fırsatları yeni yılda da devam ediyor. 2021 bedava İnternet Kampanyalarından sende yararlan.

Turkcell Bedava İnternet /Vodafone Bedava İnternet

Türk Telekom Bedava İnternet

Arkadaşlarınla Paylaş
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. MUHAMMET EMİN ÖZEN dedi ki:

    TÜRK TELEKOM 30 GB İSTİYORUM
    ÇOK BEĞENDİM SİTEYİ