Bedava İnternet

Türk Telekom Bedava İnternet Nasıl Yapılır 2024

Türk Telekom Bedava İnternet Nasıl Yapılır 2024

Türk Telekom Bedava İnternet Nasıl Yapılır 2021

Türk Telekom bedava internet nasıl yapılır 2021 sorusuna cevap vermek gerekir ise; kampanyalardan kazanılan hediye internetlerin bazıları hatta otomatik olarak tanımlansa da bazılarını alabilmek için SMS gönderilmesi gerekebilmektedir.Faturalı ve faturasız hatların bedava internet kazanma yöntemleri farklılık göstermektedir. Türk Telekom müşterileri için olduğu kadar hattını Türk Telekom’a taşıyacak olanlar için de bedava internet kampanyaları bulunmaktadır. Kampanyalar güncel olarak Türk Telekom’un web sitesinde yayınlanmaktadır. Aynı zamanda Türk Telekom müşterilerine dönem dönem kampanyalar ile ilgili SMSler gönderildiği gibi kampanyalar hakkında bilgi sahibi olmaları için aranabilmektedirler de. Standart hediye internet kampanyalarının yanı sıra, özel günlerde sürpriz hediye internet kampanyaları da bulunabilmektedir.

Türk Telekom Sil Süpür İle Bedava İnternet Yapma

Türk Telekom sil süpür ile kullanıcılarına belirli periyotlarda bedava internet kazanabilme şansı sunmaktadır. Türk Telekom bedava internet veren uygulamalar arasında olan Türk Telekom’un mobil uygulaması üzerinden sil süpüre giriş yapılarak ekranda görülen kutular temizlenmelidir. Sonrasında kullanıcı şansına göre hediyesini alabilmektedir. Sil süpür ile bedava internet, sınırsız dakika ve SMS hediyeleri alınabilmektedir. Mobil uygulamayı telefona indirerek haftada bir kere sil süpür yapılabilmektedir. Faturalı ve faturasız kullanıcıların yararlanabileceği bu hizmet kapsamında verilen hediyeler her hafta perşembe günü yeniden tanımlanmaktadır.

Türk Telekom E-Fatura İle Hediye İnternet Kazanma

Türk Telekom bedava internet faturalı hat kullanıcılarına faturalarını fiziki olarak almayı bırakmaları karşılığında verilebilmektedir. Fiziki olarak fatura alan Türk Telekomlular eğer e-fatura sistemine geçmeyi kabul ederlerse, 1 GB bedava internet hatlarına tanımlanmaktadır. Kullanıcılara sadece bir kereliğine tanınan bir hediye kazanma fırsatıdır. E-fatura sistemine geçtikten sonra tekrar fiziki fatura almaya başlayan kullanıcılar ikinciye e-fatura sistemine geçmek isterler ise, ikinciye bu hediyeden yararlanamamaktadırlar. Türk Telekom bedava internet nasıl yapılır 2021 yılında bu kampanya kapsamında SMS aracılığı ile yapılabilmektedir. Telefonun mesaj kısmına 1 GB yazıp boşluk bıraktıktan sonra faturanın gönderilmesi istenen e-posta adresi yazılmalıdır. Ardından mesaj 3008’e gönderilmelidir. Talep alındıktan sonra e-fatura sistemine geçilmektedir. Bunun için kullanıcılardan herhangi bir ücret talep edilmemektedir.

Türk Telekom Yükleme Şenliği İle Hediye İnternet Kazanmak

Türk Telekom hediye dağıtıyor şeklinde düşündüren kampanyalardan biri de hattına TL yüklemesi yapan kullanıcılara internet hediye edilmesidir. Kullanıcıların hatlarına yükledikleri TL tutarına göre hediye olarak gelecek olan internetin miktarı da değişiklik göstermektedir. Hediye internet miktarları ise aşağıdaki gibidir:

  • Hattına 35 TL yükleme yapan kullanıcılara 2 GB internet hediye edilmektedir.
  • 40 TL yükleme yaptıktan sonra Türk Telekomlular 5 GB bedava internet kazanabilmektedirler.
  • Türk Telekom hattına 50 TL ve daha üzeri yükleme yapılır ise; toplamda 10 GB hediye internet kazanabilmek mümkündür.

Türk Telekom Selfy İle Bedava İnternet Kazanmak

Türk Telekom kullanıcıları, Türk Telekom’un tarifelerinden biri olan Selfy tarifelerini inceleyebilmektedirler. Bu tarifeler kapsamında 1 GB hediye internet kazanabilmeleri mümkün olmaktadır. Selfy bedava internet kazanmak isteyen kullanıcıların Selfy mor paket tarifesine katılmaları gerekmektedir. Bu tarife sadece faturasız kullanıcılar içindir.Selfy mor paket kapsamında kullanıcılara sunulan seçeneklerden herhangi biri seçildikten sonra hediye interneti almak için talepte bulunulması gerekmektedir. Türk Telekom bedava internet nasıl yapılır 2021 sorusuna cevap vermek gerekir ise; Selfy mor paket kapsamında hediye almak için SMS ile talepte bulunulması gerekmektedir. Telefonun mesaj kısmına MOR HEDIYE yazılması gerekmektedir. Sonrasında mesaj 4545’e gönderilmelidir. Onay mesajı beklenmelidir ve onay mesajının gelmesi ile beraber hediye internet kullanıcının hattına tanımlanmış olmaktadır.

Türk telekom bedava internet 2021 yazımız bu şekildedir. 2021 Türk telekom bedava İnternet zamanı olacak.

Turkcell Bedava İnternet /Vodafone Bedava İnternet

Türk Telekom Bedava İnternet

Arkadaşlarınla Paylaş
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.