Bedava İnternet

Türk Telekom Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Türk Telekom Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Türkiye’nin en çok kullanılan operatör şirketlerinden biri olan Türk Telekom, mobil iletişim konusunda yaptığı çalışmalarıyla ideal bir hizmet sağladığını uzun bir zamandan beridir gerçekleştirmektedir. Müşterilerine farklı farklı paket seçeneklerini sağlayarak, bu konuda geniş bir kataloğa sahip olmasıyla bilinmektedir. Aynı zamanda da bedava internet seçeneğini de sunabilecek olmasıyla da adından söz ettirmektedir. Türk Telekom bedava internet nasıl yapılır sorusuna yanıtları farklı farklı biçimlerdeki olanaklardan faydalanabileceklerdir.

Türk Telekom Sil Süpür ile Herkese Bedava İnternet

Türk Telekom bünyesinde kullanılan Sil Süpür uygulaması kapsamında bedava internet kullanımı söz konusu olacaktır. Bu uygulamalar faturalı ya da faturasız hat kullanıcılarını kapsayan bir hizmet olarak görülmektedir. Aynı zamanda da bu hizmet esnasında herhangi bir ücret talebi de söz konusu olmayacaktır. Bu seçenekler farklı farklı biçimlerde olacak ve yaygın olarak da talep edilebilecektir.

• Haftalık 30 GB

• Haftalık 5 GB

• Haftalık 2 GB

• Haftalık 500 MB

• Haftalık 250 MB

• Günlük 5 GB

• Günlük 2 GB

• Günlük 1 GB

• Günlük 500 MB

• Günlük 250 MB

• Günlük 100 MB

Türk Telekom 4.5G X2 İnternet Kampanyası

Türk Telekom hattı kullanan kişilerin, 4.5G uyumlu yeni hatlara sahip olmaları durumuna Türk Telekom bayilerine giderek erişebileceklerdir. Bu işlemleri gerçekleştirmeleri halinde 1 GB ederinde bedava internet seçeneğinden yararlanabiliyorlar. Bahsi geçen uygulamalardan yararlanmak adına faaliyete geçecek olan kullanıcıların 3 ay boyunca benzer bir durumla karşı karşıya kalabilecekleri gözlemlenebilecektir. Bunun için yapılması gereken hat değişimi gerçekleştirildikten sonraki zaman zarfında 2KAT yazarak 5555’e kısa mesaj göndermek olacaktır

Türk Telekom Gel Kazan İnternet Kampanyası

Türk Telekom kullanıcılarının faturasız hattan faturalı biçime geçiş sürecinde ya da numaralarını taşımaları halinde Gel Kazan kampanyasından yararlanabilmeleri mümkün olmaktadır. Aynı zamanda bu imkandan faydalanacak olan kişilerin Türk Telekom bünyesinde olmak adına hat almaları da yeterli olacaktır. Böylelikle tüm kullanıcıların bedava internete sahip olacakları da bilinen bir durumdur.

Türk Telekom tarafından sağlanan Gel Kazan internet seçeneği doğrultusunda, az önce belirtilen şartların bir tanesinin yerine getirilmesi gerekmektedir. Böylelikle müşterilerin alık 5 GB’a kadar bedava internete sahip olabilmeleri durumu ortaya çıkacaktır. Bu hediye internet 12 ay boyunca sağlanacaktır.

Türk Telekom – Avea Bedava İnternet Kampanyası Faturalı Hatlar

Türk Telekom içerisinde faturalı ya da faturasız hat kullanıcılarının bedava internet seçeneklerinden yararlanmaları mümkün kılınmaktadır. Aynı zamanda bu tip hediye detayları sadece faturalı hatlara özgü olarak da ortaya çıkabilmektedir. Türk Telekom faturalı hat kullanıcılarının müşterilerine sağladığı bu tip kampanyalar çeşitlilik göstermektedir.

Türk Telekom E-fatura Hediye 1GB Kampanyası

Faturalı Türk Telekom kullanıcılarının e-fatura hediye 1 GB kampanyasından yararlanmaları mümkündür. Kullanıcıların faturalarını mail olarak almalarını kabul etmeleri halinde, haftalık 1 GB internete sahip olabilmeleri mümkün olabilecektir.

Türk Telekom e-fatura hediye 1 GB internet kampanyasından yararlanmak adına yapılması gereken aralarında boşluk bırakarak 1 GB ve mail adreslerini yazmaları gerekecektir. Yazılanları 3008’e gönderecek olan kullanıcıların hatlarına 1 GB yüklenecektir. Yüklendiğine dair bilgilendirme mesajı da sağlanacaktır.

Türk Telekom – Avea Bedava İnternet Kampanyası Faturasız Hatlar

Türk Telekom hediye internet kampanyalarından yararlanması mümkün olan faturasız hatlara sahip kullanıcıların da farklı farklı paketlere sahip olduğu bilinmektedir. Faturasız hat sahiplerine has bedava internet seçenekleri içerisinde Türk Telekom Hediye Sosyal Medya kampanyası ön plana çıkmaktadır.

Türk Telekom Hediye Sosyal Medya Kampanyası

Türk Telekom bünyesinde var olan ve faturasız hat kullanan müşterilerin, sosyal medyada kullanacakları hediye internetten yararlanmaları halinde, 2 GB değerindeki bir internete sahip olabilmeleri mümkündür. Bunun için de her hat sahibinin ayda bir kez 30 TL ve üzeri bir lira yükleme işlemini gerçekleştirmeleri söz konusu olabilmektedir. Bu hediye internetin 1 GB’ı Twitter ve Facebook’ta, diğer 1 GB’ı ise WhatsApp’ta kullanılabilmektedir. Türk Telekom’un bu imkanından faydalanabilmek adına kısa mesaj olarak Sosyal Paket yazıp 5555’e göndermek yeterli olacaktır.

Arkadaşlarınla Paylaş
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.