Bedava İnternet

Türk Telekom Bedava İnternet Nisan 2024 Kampanyası

Türk Telekom Bedava İnternet Nisan 2024 Kampanyası

Türk Telekom Bedava İnternet Nisan 2020 Kampanyası

Tüm aboneleri için dakika, SMS ve internet paketi konusunda çeşitli hediyeler dağıtan Türk Telekom, her yıl farklı dönemleri içerecek farklı kampanyalar sunuyor. Bu çerçevede de Türk Telekom bedava internet nisan 2020 kampanyası ile de abonelerinin kesintisiz internet erişimini sürdürmelerini sağlıyor. Türk Telekom faturalı hat ve faturasız hat abonelerinin mevcut tarifelerine uygun şekilde katılım gerçekleştirebileceği çok çeşitli Türk Telekom bedava internet kampanyaları bulunuyor. Nisan 2020’de de devam eden bu bedava internet kampanyalarından, tüm aboneler son derece pratik bir şekilde yararlanabilme şansına sahip olabilmektedir. Farklı kullanıcılar için farklı internet kullanım nitelikleri dolayısı ile Türk Telekom tarafından sunulan bedava internet kampanyalarına katılım koşul ve yöntemleri birbirinden farklıdır.

Türk Telekom Sil Süpür Bedava İnternet Kampanyası

Türk Telekom bedava internet nisan 2020 kampanyasıarasında “Sil Süpür” kampanyası da yer almaya devam ediyor. Türk Telekom abonelerinin bedava internet kampanyası konusunda en fazla değerlendirdikleri kampanyaların başında geliyor. Faturalı ve faturasız tüm Türk Telekom hat aboneleri, bu “Sil Süpür” kampanyasına katılım gerçekleştirebilmektedir. Türk Telekom Sil Süpür kampanyası ile bedava internet paketi kazanabilmek ise oldukça kolaydır. Bunun için faturalı veya faturasız tüm Türk Telekom mobil hat abonelerinin “Türk Telekom Online İşlemler” uygulamasını cihazlarına indirmeleri gerekmektedir. Türk Telekom Online İşlemler uygulaması Google PlayStore ve AppStore mağazalarından ücretsiz indirilebiliyor. Abonelik işlemlerinin hızlı ve kolay yapılmasını sağlayan Online İşlemler uygulamasında “Sil Süpür” oyununa kolayca katılım sağlanabiliyor.

Türk Telekom EvdeKal Kampanyası

Türk Telekom tarafından, tüm dünyayı etkisi altına alan “Koronavirüsü(COVİD-19)” nedeniyle abonelerine destek oluyor. Türkiye genelinde herkesin kendisini evde karantina altına alması kampanyasını desteklemek amacı ile ücretsiz internet paketi konusunda son derece aktif seçenekler sunuluyor. Türk Telekom Evde Kal kampanyası kapsamında tüm Türk Telekom faturalı ve faturasız hat aboneleri ücretsiz olarak kullanabilecekler 4 GB hediye internet paketi kazanabilmektedir. Tüm Türk Telekom aboneleri “Online İşlemler” uygulamasında yer alan Türk Telekom Çarkı ile 1 hafta geçerli olacak şekilde 1 GB hediye internet paketi kazanabilme şansına sahip olabilmektedir. Bu kampanya Türk Telekom bedava internet nisan 2020 kampanyası arasında bulunuyor.

Türk Telekom E-Fatura Hediye İnternet Paketi

Türk Telekom, dünya genelindeki tüm kurumsal şirketler tarafından uygulanmaya başlandığı gibi çevreci bir kampanya yürütülüyor. Doğayı korumak ve gereksiz kağıt israfını önlemek amacı ile faturalı Türk Telekom abonelerinin faturalarını sanal olarak almaları konusunda teşvik ediyor. Bunun içinde Türk Telekom tarafından e-faturaya geçiş yapan tüm abonelerine yönelik olarak 1 GB hediye internet paketi sunulmaktadır. Türk Telekom e-fatura servisini kullanmaya başlanması halinde faturalı Türk Telekom aboneleri anında 1 GB hediye internet paketlerini kullanmaya başlayabilmektedir. tÜRK Telekom E-Fatura kampanyasından faydalanmak isteyen faturalı Türk Telekom abonelerinin cep telefonlarının kısa mesaj servisinden ücretsiz SMS göndermeleri gerekiyor. Türk Telekom bedava internet nisan 2020 kampanyasıkapsamında SMS içeriğine göre de “1GB” bir boşluk ve “e-posta adresi” bilgisinin yazılarak, “3008” numarasına ücretsiz SMS gönderilmesi gerekmektedir. Bu şekilde e-faturaya geçiş yapılabiliyor.

Türk Telekom 4.5G Hediye 30 GB İnternet Kampanyası

Türk Telekom bedava internet nisan 2020 kampanyasıarasında 4.5G kampanyası da yer almaya devam ediyor. Türk Telekom SIM kartı 3G destekli olan tüm faturalı ve faturasız hat aboneleri 4.5G destekli SIM karta geçiş yapabiliyor. Türk Telekom iletişim merkezleri aracılığı ile bu geçiş işlemi yapılabiliyor. Türk Telekom faturalı ve faturasız hat aboneleri bu geçişi sağlayarak 1 ay geçerli olacak 30 GB hediye internet paketi kazanabilmektedir. Geçiş işlemini tamamladıktan sonra cep telefonlarının kısa mesaj servisinde “4.5G 30GB” yazarak, “5555” numarasına ücretsiz kısa mesaj göndermesi gerekmektedir.

Arkadaşlarınla Paylaş
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.