Bedava İnternet

Türk Telekom Bedava İnternet Ocak Ayı Kampanyası

Türk Telekom Bedava İnternet Ocak Ayı Kampanyası

Türk Telekom Bedava İnternet Ocak Ayı Kampanyası

Ocak ayıyla birlikte Türkiye’nin en büyük GSM operatörü Türk Telekom tarafından yine öne çıkan kampanyalara imza atılmaya devam ediliyor. Nitekim bu kampanyalar arasında türk telekom bedava internet ocak ayı kampanyası şunlar güncelliğini koruyor:

Tambu bedava mobil internet kampanyası
Sil Süpür bedava mobil internet kampanyası

Türk Telekom operatörünün bireysel müşterilerine sunmaya devam ettiği fırsatlar arasında yer almayı sürdürmektedir.

Türk Telekom Tambu 1 GB Hediye İnternet Kampanyası

Türkiye’nin F klavye düzeniyle tasarımı yapılmış yerli arama motoru Tambu mobil uygulamasını akıllı cep telefonuna indiren kullanıcılara özel hediye internet kampanyası olarak karşımıza çıkmaktadır.

Bu kampanyadan yalnızca Selfy paketlerine sahip bireysel aboneler yararlanabilecektir. Tambu uygulaması indirildikten sonra içerisinde yer alan hediye kodunu başına Tambu yazarak 4545’e kısa mesaj göndererek hemen 1 GB bedava internet kazanma şansı bulacaksınız.

Sadece 1 ay geçerli 1 GB mobil internet fırsatıyla sen de Tambu mobil uygulamasını hemen download ederek kazanmaya başlayabilirsin. Uygulama Android işletim sistemini desteklemesinin yanı sıra türk telekom bedava internet ocak ayı kampanyası olarak iOS işletim sistemli iPhone cihazları da destekliyor.

Türk Telekom’dan Sil Süpür Kampanyası

Türk Telekom operatörünün Online İşlemler mobil uygulamasını akıllı cep telefonu ve tabletlere indiren bireysel müşteriler faturalı ya da faturasız olup olmadığına bakılmadan hediye internet hakkı kazanıyor. Sil Süpür kampanyası olarak adlandırılan türk telekom bedava internet ocak ayı kampanyası sayesinde siz de birbirinden öne çıkan mobil internet kazanma şansını anında yakalamış olacaksınız.

Kampanyaya Katılım Koşulları

Kampanyaya katılmak için öncelikle Online İşlemler adlı Android & iOS destekli mobil uygulamayı indirip Sil Süpür kampanyasına katılım sağlamanız gerekiyor.
Haftalık kazanılan hediyeler her çarşamba ve her cuma 06.00 saati itibariyle yenilenecektir.
Kazanılan hediye internet için tarafınıza gönderilecek bildirim mesajının ardından hediyeyi kullanma hakkınız doğacaktır.
Bedava internet hediyesine Whatsapp üzerinden yapılacak görüntülü görüşme dahil değildir.
Kampanya süresi boyunca kullanılmayan haklar bir sonraki haftaya ya da aya kesinlikle devretmeyecektir. Bu haklar otomatik olarak silinecektir.
Kampanyaya katılım sağlayan bireysel müşteriler, kampanya devam ederken hattını iptal ettirmesi durumunda mevcut haklarından yararlanamayacak ve kalan hakları otomatik olarak sistemden düşecektir.

Bu katılım koşullarıyla türk telekom bedava internet ocak ayı kampanyası ile Sil Süpür bedava internetine katılım sağlama şansı bulunmaktadır.

Sil Süpür Bedava Mobil İnternet İçeriği

Günlük 10 GB
Günlük sadece gece 10 GB (00.00 – 06.00 arası geçerli)
Günlük sadece gece 5 GB (00.00 – 06.00 arası geçerli)
Haftalık sadece gece 5 GB (00.00 – 06.00 arası geçerli)
Haftalık sadece gece 10 GB (00.00 – 06.00 arası geçerli)
Haftalık 1 – 4 GB arası Whatsapp (görüntülü arama dahil değildir)
Günlük 500 MB
Günlük 1 Gb
Günlük 2 GB
Günlük 5 GB
Haftalık 500 MB
Haftalık 2 GB
Haftalık 5 GB
Haftalık 10 GB
Haftalık 30 GB

türk telekom bedava internet ocak ayı kampanyası kapsamında yer alan güncel kampanya listesini oluşturuyor.

Ayrıca 30 saniye müzik dinleme derdi olmadan 1 ay geçerli premium Muud müzik uygulaması üyeliğiyle de dilediğin orijinal stüdyo kayıt albümleri sınırsızca dinleme şansın olacak. Böylelikle mobil internet keyfini doya doya hem de sınırsız bir şekilde hemen elde etme imkanını yakalamış olacaksın. Bu özellikle birlikte dilediğin şekilde bedava mobil internetten yararlanma şansı seni bekliyor olacaktır.

Online İşlemler adlı mobil uygulamayı hemen ücretsiz olarak download ederek bu birbirinden öne çıkan kampanyadan anında çok hızlı bir şekilde her yerden yararlanma şansı seni bekliyor olacak. Böylece internette özgürce doya doya sörf yapma özgürlüğüyle mobil bedava internetin keyfini çıkaracaksınız.

Arkadaşlarınla Paylaş
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
 1. Zehra dedi ki:

  Süper

 2. Muhamed dedi ki:

  Guzel bedava İnternet

 3. Suleyman dedi ki:

  Hem çok güzel hem bedava İnternet

 4. esta dedi ki:

  Cok guzel bir uygilama