Bedava İnternet

Türk Telekom Bedava İnternet Veren Uygulamalar

Türk Telekom Bedava İnternet Veren Uygulamalar

Türk Telekom Bedava İnternet Veren Uygulamalar

Mobil uygulamaları ile abonelerinin daha hızlı ve daha pratik işlem yapmasını sağlamayı amaçlayan Türk Telekom’ un yayınlanmış çok sayıda mobil uygulaması bulunuyor. Türk Telekom abonelerinin çok daha pratik işlem yapabilmesini sağlayan mobil uygulamaların her biri tamamen ücretsizdir. Bu şekilde tüm Türk Telekom mobil hat aboneleri çok daha kolay şekilde tüm işlemlerini yapabiliyor. Müşteri destek servislerindeki yoğunluğu da önemli oranda azaltabilmesine yardımcı olduğundan Türk Telekom mobil uygulamalarının yaygın olarak kullanılmasını teşvik ediyor. Bu teşvik içinde uygulamalarına göre değişkenlik gösteriyor olsa da genel olarak onlar GB hediye internet paketini abonelerine sunuyor. Bu çerçevede günümüzde Türk Telekom faturalı veya faturasız hat aboneleri Türk Telekom bedava internet veren uygulamalar ile kesintisiz internet erişimi gerçekleştirebilmektedir. Türk Telekom bedava internet veren uygulamalar çok sayıdadır.

Tüm Türk Telekom faturalı ve faturasız mobil hat sahipleri, Türk Telekom tarafından yayınlanmış olan mobil uygulamaları kullanabilmektedir. Türk Telekom mobil uygulamalarını tüm Türk Telekom aboneleri ekstra bir koşul olmadan kullanabilme hakkına sahiptir. Dolayısı ile Türk Telekom abonelerinin mevcut tarife ve paketleri ne olursa olsun tüm mobil Türk Telekom uygulamalarını kullanarak, onlarca GB hediye internet paketi kazanabilme şansına sahip olabiliyor. Türk Telekom bedava internet veren uygulamalar ile kesintisiz internet erişimi gerçekleştirilebiliyor.

Türk Telekom Online İşlemler Uygulaması Bedava İnternet Kampanyası

Türkiye genelinde Türk Telekom aboneleri tarafından en fazla kullanılan kurumun mobil uygulamalarının başında Türk Telekom Online İşlemler uygulaması gelmektedir. Adından da anlaşılacağı üzere Türk Telekom’ un Online İşlemler uygulaması, abonelerinin tüm işlemlerini online olarak yapabilmesine yardımcı olmaktadır. Dolayısı ile Türk Telekom mobil hat abonelerinin her bir işlemini yapmak için müşteri temsilcileriyle görüşmek zorunda kalmayacağı, kolay bir işlem portföyü oluşturuluyor. Bununla birlikte Türk Telekom müşteri destek servislerinde önemli bir yoğunluk düşüşü de sağlanmış oluyor. Bu gibi nedenlerle de Türk Telekom, tüm faturalı veya faturasız hat abonelerinin Türk Telekom Online İşlemler uygulamasını işlemleri için daha ağırlıklı kullanması hususunda çeşitli teşvik uygulamaları gerçekleştiriyor. Bunlar başında da Terk Telekom bedava internet veren uygulamalar arasında yer almasını sağlayacak ücretsiz onlar GB hediye internet paketi verilmesi geliyor.

Türk Telekom bedava internet veren uygulamalar arasında bulunan Online İşlemler uygulaması hem AppStore hem de Google Play Store mağazalarından ücretsiz olarak indirilebiliyor. Faturalı veya faturasız tüm Türk Telekom aboneleri cihazlarındaki uygulamaya oluşturacakları kişisel şifreleri ve mobil hat numaraları ile giriş yapabiliyor. Türk Telekom Online İşlemler uygulamasında her hafta tekrar tekrar katılım gerçekleştirebilme hakkına sahip olabilecekleri “Sil Süpür” ekranından hediye 1 GB internet paketi kazanabilmektedir. Bu şekilde her hafta kesintisiz internet erişiminin keyfini tamamen ücretsiz bir şekilde değerlendirebilme şansına sahip olabiliyor.

Türk Telekom Tambu Uygulaması Bedava İnternet Kampanyası

Türk Telekom bedava internet veren uygulamalar arasında bulunan Tambu uygulaması da tüm aboneler tarafından kullanılabilmektedir. Tüm Türk Telekom faturalı ve faturasız hat aboneleri Tambu uygulamasını ücretsiz olarak kullanabilmektedir. Bu uygulamayı kullanabilmek için mobil cihazlara AppStore veya Play Store mağazası üzerinden hemen indirmesi gerekmektedir. Bu indirme işlemini gerçekleştirerek 1 GB hediye internet paketini kazanma şansına sahip olabiliyor. Bu noktada Türk Telekom abonelerinin Tambu uygulaması ile bedava internet paketi kazanabilmeleri için tek yerine getirmeleri gereken koşul ise Selfy Paketi abonesi olmalarıdır. Bu koşulu yerine getiren tüm Selfy abonesi Türk Telekom hat kullanıcıları Tambu uygulaması üzerinden hediye 1 GB internet paketi kazanabilme şansına sahip olabiliyor.

Arkadaşlarınla Paylaş
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.