Bedava İnternet

Türk Telekom Bedava Sms nasıl kazanılır

Türk Telekom Bedava Sms nasıl kazanılır

Türk Telekom Bedava Sms nasıl kazanılır

Türk Telekom tarafından SMS servisine istinaden kullanıcılarına birbirinden farklı avantajlı paketler sunuluyor. Özellikle de Türk Telekom tarafından tüm faturalı ve faturasız hat aboneleri SMS kullanımlarını ücretsiz olarak gerçekleştirebilmelerine yardımcı olacak ücretsiz SMS paketleri bulunuyor. Türk Telekom tarafından tüm abonelerine yönelik olarak sunulan özel ücretsiz SMS paketleri sayesinde artık SMS göndeirmleri için ek ücretlendirmeler olmadan gönderimler kolayca gerçekleştirilebiliyor. Her ne kadar son yıllarda SMS servislerinin kullanımı mobil yazışma uygulamalarının gelmesi ile birlikte biraz geri planda kalmış olsa da aktif şekilde kullanılmaya devam ediliyor. Dünyanın her yerinde olduğu gibi Türkiye’ de de son derece yoğun ve sık bir şekilde kullanılan SMS servisi hizmetlerine yönelik olarak en avantajlı hizmetler Türk Telekom tarafından sunuluyor. Türk Telekom sayesinde tüm faturalı ve faturasız hat aboneleri on binlerce bedava SMS kazanabilmektedir. Her paketteki veya tarifedeki ve yanı sıra faturalı ve faturasız abonelere uygun olması amacı ile farklı paketleri bulunuyor. Bu nedenle de Türk Telekom bedava SMS nasıl kazanılır sorusunun yanıtı farklı olabiliyor.

Türk Telekom Selfy Anlık Mesajlaşma Kampanyası

Türk Telekom faturalı ve faturasız hat aboneleri mevcut tarifelerine göre ücretsiz SMS paketi kazanabilme şansına sahip olabiliyor. Türk Telekom bedava SMS nasıl kazanılırmerak edenler için Türk Telekom Selfy paketi ile sunulan önemli avantajlar bulunuyor. Türk Telekom’un özellikle genç kullanıcılarına yönelik olarak sunmuş olduğu Selfy paketi, sürekli mesajlaşma gerçekleştirenler için önemli avantajlar sunuyor. Türk Telekom’ un genç kullanıcılarına özel Selfytarifelerinden herhangi birisine abone olunması yeterlidir. Bu şekilde faturalı ve faturasız Türk Telekom hat aboneleri Selfy’den anlık mesajlaşma kampanyasından yararlanabilmektedir.

Türk Telekom Selfy Anlık Mesajlaşma

Türk Telekom bedava SMS nasıl kazanılır merak edenler için Selfy anlık mesajlaşma kampanyasına başvuruda bulunulması gerekmektedir. Bu kampanyaya katılım gerçekleştirmek isteyen tüm Türk Telekom Selfy paketindeki faturasız Türk Telekom abonelerinin sağlamaları gereken bir koşul bulunmaktadır. Bunun için son 30 gün içerisinde mutlak suret ile hatlarına 25 TL ve üzeri TL yüklemesi yapmış olması gerekmektedir. Bu şekilde Türk Telekom Selfy bedava SMS kampanyasından faydalanabilme şansına sahip olabilmektedir. Türk Telekom Selfy paketindeki faturalı hat sahiplerinin ise yerine getirmeleri gereken koşul ise 1 GB ve üzeri bir internet içeren pakete katılım gerçekleştirmeleridir. Bunu gerçekleştiren tüm Türk Telekom Selfy faturalı hat aboneleri bu kampanyadan faydalanabiliyor.

Türk Telekom Selfy ile Türk Telekom bedava SMS nasıl kazanılır merak edenlersadece tek bir SMS ile başvurularını gerçekleştirebilmektedir. Türk Telekom faturalı ve faturasız hat Selfy paketli abonelerinin cep telefonlarının kısa mesaj servisinde “ANLIK MESAJLAŞMA” yazarak, “4545” numarasına SMS göndermesi gerekmektedir. Bu şekilde otomatik olarak hatlarına bedava SMS hakkı tanımlanmaktadır.

Türk Telekom Selfy’li Geceler Kampanyası

Türk Telekom Selfy abonesi olan faturalı ve faturasız hat aboneleri “Selfy’li” Geceler” kampanyası çerçevesinde akşam 21.00 ile sabah 09.00 saatleri arasında tamamen ücretsiz bir şekilde SMS gönderimi gerçekleştirebilmektedir. Bu kampanyaya katılmak isteyen hem faturalı hem de faturasız Türk Telekom hat abonelerinin ücretsiz SMS gönderimi ile başvuruda bulunması gerekmektedir. Başvuruyu cep telefonlarının kısa mesaj servisinde “GECE” yazarak “4545” numarasına ücretsiz SMS göndermesi gerekmektedir. Bu şekilde ücretsiz olarak bu haktan faydalanmaya başlayabiliyor. Ancak faturasız Türk Telekom Selfy abonelerinin en son 48 saat içerisinde mutlaka hattına 30 TL ve üzeri TL yüklemesi yapmış olması gerekmektedir. Bu şekilde Türk Telekom’ un bedava SMS kampanyasından yararlanarak, özgürce mesajlaşma şansına sahip olabilmektedir.

Arkadaşlarınla Paylaş
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.