Bedava İnternet

Türk Telekom Bi Dünya Bedava İnternet Kampanyası

Türk Telekom Bi Dünya Bedava İnternet Kampanyası

Türk Telekom, son yılların en popüler telefon operatörlerinden biridir. Özellikle gençlerin sık internet kullanıma uygun olarak gerçekleştirdiği birbirinden uygun ve  eşsiz fırsatlar ile gençler arasında oldukça fazla tercih edilmeye başlamıştır. Türk Telekom  abonelerine özgü birbirinden çeşitli kampanyalar ve internet fırsatları  bulunmaktadır. Faturalı veya faturasız hatlara özel bir birinden farklı seçeneklerin ve fırsatların bulunduğu Türk Telekom dünyasından faydalanmak istiyorsanız siz de hemen bir Türk Telekom abonesi olabilirsiniz.

Türk Telekom’un fırsat tarifeleri ve bedava hediye şansını yakalamak için yapmanız gerekenler bulunabilir. Öncelikle bunlardan ilk ve en önemlisi olarak kayıtlı bir Türk Telekom müşterisi olmak ve Türk Telekom Bi‘ Dünya Uygulamasıindirmeniz gerekmektedir. Google Play Store ve App Store’dabulabileceğiniz bu uygulama ile sizde tüm kampanyaların ve fırsatların habercisi olabilirsiniz. Kayıt olduktan sonra kazandığınız indirim kodlarını yapacağınız alışverişlerinizde kullanabilir, bedava internet paketi kazanabilirsiniz. Sadece bir kerelik bir kullanım gerektirmeyen, her hafta değişen ve yenilenen fırsat bölümü ile sizlerde farklı alanlarda hediyeleri elde edebilirsiniz. Ayrıca her hafta internet paketi kazanarak sınırsız ve ücretsiz internet kullanımına sahip olabilirsiniz.

Türk Telekom Bi‘ Dünya Uygulamasında bir birinden çeşit hediyelerin yanında bir çok kampanya ve ek seçenek fırsatları da sizleri beklemektedir. Uygulamada yer alan fırsatlar ve bir çok indirimlerden haberdar olabilmek için bir Türk Telekom kullanıcısı olmalı ve uygulamayı telefonunuza indirmeniz gerekmektedir. Her Hafta sizlere özel sunulan bir çok alanda indirim seçeneklerinin yanında, bedava internet paketi ile sınırsız bir internet kullanımına sahip olabilirsiniz.

Türk Telekom Bi‘ Dünya Bedava İnternet Fırsatı

Türk Telekom Bi‘ Dünya ile her hafta Salı günleri bedava internet kullanma şansına sahip olabilirsiniz. Bu şansı elde edebilmek için tek yapmanız gereken ise uygulamayı telefonunuza indirmektir. Türk Telekom numarası ile uygulamaya giriş yaparak Şanslı Salı hediyelerinden birini kazanma şansını elde edebilirsiniz. Yalnızca bedava internet kullanımına değil, aynı zamanda daha birçok hediye ve indirimin de sahibi olabilirsiniz. 

Şanslı Salı ile birbirinden farklı sektörlerden  birçok indirimin ve fırsatı kullanıcılarına sunmaktadır. Kırtasiye, akaryakıt, alışveriş ve internet gibi birçok alanda hediyelerin ve indirimlerin sahibi olabilirsiniz. Eğer hala bir Türk Telekom müşterisi değil iseniz, size en yakın şubeden kaydınız yaptırabilir, anında indirim ve fırsatları kullanabilirsiniz. Her Salı günü aktif olarak yenilenen ve tekrar kullanıma sunulan Türk Telekom Bi‘ Dünya Şanslı Salı uygulaması ile bir kere değil her hafta bedava internet kullanımına sahip olabilir veya sürpriz hediyeler ile karşılaşabilirsiniz.

Yapmanız gereken tek şey, Türk Telekom hattınız ile uygulamadaki fırsatları yakalamak, ücretsiz internetin ve çeşitli indirimlerin sahibi olmaktır. Bu uygulama sadece Türk Telekom operatörüne sahip kullanıcılar için geçerlidir. Türk Telekom kullanıcı değilseniz, hattınızı Türk Telekom’a getirerek fırsatları kaçırmadan sizde yakalayabilirsiniz.

Türk Telekom Bi‘ Dünya Kampanyalarına uygulamayı indirmeden de sahip olunabilir. Türk Telekom hattınız ile sahip olmak istediğiniz kampayanın adı boşluk TC kimlik numarası yazılarak 6262’ye SMS atılarak da gerçekleştirebilirsiniz. Ancak SMS ile yapılan kayıtlarda bir miktar ücret istenmektedir. 

Türk Telekom Bi‘ Dünya Uygulaması ise ücretsiz indirilebilir ve ücretsiz bir şekilde kayıt yapılabilir. Uygulamayı indirmek kolay ve kullanışı ise oldukça basittir. Bu ücretsiz uygulamayı indirip, kampanyalardan siz de yaralanabilirsiniz. Kampanyalara katılımlar ücretsizdir. Kampanyalardan kazanılan bedava internet ve çeşitli indirimleri dondurma, sonradan kullanma gibi farklı kullanım seçenekleri de mevcuttur. Tüm bu seçenekler ve daha fazla bilgiye uygulamadan da kolaylıkla ulaşabilirsiniz. 

 

Arkadaşlarınla Paylaş
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.