Bedava İnternet

Türk Telekom Faturalı Bedava İnternet

Türk Telekom Faturalı Bedava İnternet

Türk Telekom Faturalı Bedava İnternet

Türkiye’ nin en köklü ve en büyük telekomünikasyon şirketi Türk Telekom, geniş altyapısı ile mobil alanda da faaliyet gösteriyor. Türkiye’ nin her yerinde yüksek çekim gücü güvencesi sunan Türk Telekom, abonelerine kesintisiz internet erişimi sunuyor. Özellikle de Türk Telekom faturalı bedava internet kampanyaları ile birlikte tüm abonelerinin her zaman kesintisiz internet erişimi gerçekleştirebilmesine yardımcı oluyor. Türk Telekom faturalı hat aboneleri, mevcut bedava internet kampanyaları sayesinde mevcut tarifelerinin haricinde de bedava internet kullanımı gerçekleştirebiliyor. Böylelikle hiçbir zaman internet paketim bitti gibi bir şikayetin Türk Telekom faturalı hat aboneleri için söz konusu olmaması sağlanıyor. Türk Telekom faturalı bedava internet kampanyaları ile ay boyunca kesintisiz internet erişiminin keyfini ücretsiz olarak çıkartabilmek mümkün oluyor.

Türk Telekom Faturalı Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Türk Telekom faturalı bedava internet kampanyaları, tüm Türk Telekom faturalı hat abonelerini kapsamaktadır. Böylelikle faturalı hat aboneleri hangi paketi ya da hangi tarifeyi kullanıyor olursa olsun fark etmeksizin Türk Telekom bedava internet kampanyalarından yararlanabiliyor. Türk Telekom’ un faturalı hat abonelerine sunduğu birbirinden farklı çok sayıda ücretsiz internet paketleri bulunuyor. Bu şekilde tüm Türk Telekom faturalı hat aboneleri mevcut tarife ve paketlerine göre en uygun olan birden fazla ücretsiz internet paketi kazanabilme şansına sahip olabiliyor. Bu nedenle de günümüzde Türk Telekom mobil internet altyapısı yönünden oldukça yoğun şekilde kullanılıyor. Birden fazla Türk Telekom bedava internet kampanyası bulunduğundan kampanya geçerlilik süreleri ile kampanya başvuru yöntemleri farklılık gösterebilmektedir.

Türk Telekom E-Fatura Hediye 1 GB İnternet Kampanyası

Türk Telekom faturalı bedava internet kampanyaları arasında tüm faturalı hat abonelerini kapsayan kampanyadır. Türk Telekom E-Fatura hediye 1 GB internet paketini kazanabilmek için dijital faturaya geçiş yapılması yeterlidir. Günümüzde tüm firmalar ve kurumlar tarafından faturalandırma uygulamalarında dijitale geçiş konusunda teşvik edici uygulamalar bulunuyor. BU şekilde doğayı ve çevreyi korumayı amaçlayan projeler gerçekleştiren kurumlardan birisi de Türk Telekom’dur. Bu kapsamda da Türk Telekom faturalı hat aboneleri her çıkacak faturalarını e-faturaya döndürerek, 1 GB hediye internet paketi kazanabilmektedir.

Türk Telekom tarafından e-fatura konusunda teşvik etmek amacı ile tüm faturalı hat aboneleri için hediye 1 GB internet paketi sunmaktadır. Türk Telekom faturalı bedava internetkampanyaları arasında bulunan bu kampanyadanyararlanabilmek için SMS ile başvuruda bulunulması gerekmektedir. Türk Telekom E-Fatura 1 GB hediye internet kampanyasından yararlanabilmek için cihazın kısa mesaj servisinde “1GB” ve bir boşluk bırakarak “e-posta adresi” bilgilerini yazarak, “3008” numarasına SMS göndermesi gerekmektedir. BU şekilde otomatik olarak e-faturaya geçiş yapabiliyor ve kazandığı hediye 1 GB internet paketi hattına otomatik olarak yükleniyor.

Türk Telekom Sil Süpür Bedava İnternet Kampanyası

Sadece Türk Telekom faturalı hat abonelerinin değil aynı zamanda da faturasız hat abonelerinin de yararlanabildiği bir kampanyadır. Türk Telekom Sil Süpür kampanyası kapsamında faturalı hat aboneleri anında onlarca GB hediye internet paketi kazanabilmektedir. Türk Telekom’ un Sil Süpür kampanyasını kullanarak hediye internet paketi kazanabilmek için “Türk Telekom Mobil” uygulamasını kullanıyor olmak gerekmektedir. Türk Telekom faturalı bedava internet kampanyası çerçevesinde Türk Telekom Mobil uygulaması AppStore ve PlayStore mağazalarından indirilebilmektedir.

Tüm Türk Telekom abonelik işlemlerinin yapılabildiği Türk Telekom Mobil uygulamasına giriş yaparak, Sil Süpür ekranından haftalık veya aylık onlarca GB hediye internet paketi kazanılabiliyor. Kazanılan hediye internet paketleri onay mesajının gelmesinin ardından otomatik olarak hatta yüklenmektedir.

Arkadaşlarınla Paylaş
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.