Bedava İnternet

Türk Telekom Hediye 10 GB Nasıl Yapılır?

Türk Telekom Hediye 10 GB Nasıl Yapılır?

İnternet, çağımızın mutlak gereklilikleri arasında ilk sıralarda yer alıyor. Haberleşme ve sosyal medya mecralarında sık sık kullandığımız internet seçeneklerini sağlayan operatörlerin paketlerinin ne kadar uygun ve cazip olduğunu göz önünde bulundurmaktayız. Bu konuda da Türk Telekom devreye girerek; müşterilerin bol GB’lı ve son derecede uygun seçeneklerle karşı karşıya kalmalarında yardımcı bir etken olarak görülebiliyor. Müşterilerinin isteklerini göz ardı etmeyen Türk Telekom, yetersiz internet paketlerinin söz konusu olması durumunda da ek paket alımını da sağlıyor. Bu noktada bedel ödemek istemeden fazladan internete sahip olma amacı güden kullanıcılara da 10 GB’a kadar hediye internet sağlayabiliyor. Türk Telekom hediye 10 GB nasıl yapılır biçimindeki sorulara da etkili cevaplar vermesiyle adından söz ettiriyor.

Türk Telekom Sil Süpür Kampanyası

Türk Telekom sil süpür ile müşterilerine çeşitli hediyeler dağıtmaktadır. Sil süpür ile kazanılabilen hediyeler arasında cepten internet, sınırsız konuşma, Muud Premium üyeliği ve pek çok sürpriz hediye bulunmaktadır. Türk Telekom sil süpür kampanyasından faydalanmak için her hangi bir kayıt gerekmemektedir. Yalnızca Türk Telekom online işlemler uygulamasına giriş yaparak sil süpür oyununu oynamanız yeterlidir.

Türk Telekom sil süpür oyunu kapsamında bulunan internet hediyeleri şu şekilde sıralanabilir: Haftalık 30 GB, 10 GB, 5 GB, 2 GB, 500 MB, 250 MB; günlük 5 GB, 2 GB, 1 GB, 500 MB, 250 MB, 100 MB. Türk Telekom 10 GB hediye ve daha fazlasını sil süpür ile kazanma şansı yakalayabilirsiniz. Kampanya dahilinde bulunan hediyeler her hafta çarşamba ya da cuma günü saat 06.00’a kadar yenilenmektedir. Yani her hafta bir kez sil süpür oynama şansınız bulunmaktadır. Sil süpürden hediye kazanıldığına dair müşteriye bir bilgilendirme mesajı yollanmakta ve bu mesajdan sonra hediye GB’lar kullanılabilmektedir.

Türk Telekom hediye 10 GB şansı veren sil süpür kampanyasından Bimcell, PTTcell, Pocell, Teknosa mobil haricindeki bütün Türk Telekom müşterileri faydalanabilmektedir. Bunun yanı sıra, Türk Telekom, Avea, TTNET ve grup şirketleri arasında paylaşılmak kaydıyla ortak veri işleme iznine sahip olan Türk Telekom müşterileri de kampanyadan faydalanma hakkına sahiptirler.

Türk Telekom 10 GB’a Tamamlama Kampanyası

Türk Telekom internet kampanyaları arasında bulunan bu kampanya ile paketinizdeki internetinizi 10 GB’a tamamlayabilirsiniz. Örneğin hali hazırda kullandığınız paketinizdeki internet kullanım hakkınız 3 GB ise bu kampanyadan faydalanarak 7 GB daha internet kazanabilirsiniz. Bunun için ödenmesi gereken tutar 15 TL olarak belirlenmiştir. Türk Telekom 10 GB’a tamamlama paket ücreti, satın alındığından itibaren ilk 12 aylık fatura döneminde 15 TL, sonrasında ise 25 TL’dir.

İlgili kampanyadan faydalanmak için 12 ay boyunca pakette kalma sözü vermek gerekmektedir.
Türk Telekom 10 GB’a tamamlama fırsatından faydalanmak için öncelikle 4.5 G uyumlu bir sim kart ve cihaza sahip olmanız gerekmektedir. Bunun yanı sıra PTTcell Pocell, Bimcell, Teknosa Mobil, Kontrollü Esnaf ve Esnaf Dostu Tarifeleri, Kontrolü SEÇ Tarifeleri, ortak tarife ve data tarifeleri haricindeki, 3 GB ve daha fazla internet hakkı bulunan tarifeleri kullanan Türk Telekom müşterileri ilgili kampanyadan faydalanabilirler.

Söz konusu paket dahilinde bulunan hediye GB’lar bir fatura dönemi boyunca geçerlidir. Fatura döneminiz biterek yeni döneme girdiğinizde kullanmadığınız GB’lar sıfırlanır. Türk Telekom 10 GB’a tamamlama kampanyası koşullarına göre 2 GB ve daha az interneti bulunan bir tarifeye geçildiğinde taahhüt bozma bedeli olmaksızın kayıt iptal edilmektedir. Bahse konu kampanyaya kayıt olmak için TAMAMLA 10GB yazarak 5555’e kısa mesaj yollamanız yeterlidir. 10 GB’a tamamlama kampanyasından 23 Haziran 2017 tarihinden sonra lansmanı yapılmış olan bir tarifeyi kullanan ya da geçiş yapan müşteriler faydalanamamaktadır.

Arkadaşlarınla Paylaş
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
 1. Ahmet dedi ki:

  10 gb veriyormusunuz bedava acaba gercek mi

  1. harun dedi ki:

   Sil Süpür den Sürpriz Onlarca GB İnternet kazanabilirsiniz.

 2. Ahmet dedi ki:

  Avea