Bedava İnternet

Türk Telekom Müzik Uygulaması Nedir?

Türk Telekom Müzik Uygulaması Nedir?

Türk Telekom kullanıcılarına avantajlı bir hizmet daha sunuyor. Mobil olarak müzik dinlemenizi sağlayan ve çok sayıda şarkıyı bulabileceğiniz Türk Telekom Müzik Uygulaması nedir diye soranlar için en doğru ve güncel bilgiler bu yazıda toplanıyor. Tüm işlemlerin hızlı şekilde yapıldığı günümüzde, müzik dinlemek isteyenler en sevdikleri şarkılara oldukça kısa sürede ulaşabilmeyi amaçlıyor.

Müzik uygulaması sayesinde, dijital platformdaki şarkıları dinleyebiliyor, favori müzik listenizi oluşturabiliyor, listenize dilediğiniz ismi koyabiliyor, müzik dünyasında yaşanan en son gelişmelere ilişkin haberlere ulaşabiliyor ve dilediğiniz bilgiyi kullandığınız ve üyeliğinizin bulunduğu sosyal medya hesabınızdan sizi takip edenlerle paylaşabiliyorsunuz.

Muud ile Milyonlarca Şarkı Sizi Bekliyor

Uygulamada yaklaşık 3 milyon adet şarkı yer alıyor. Şarkılar yerli ve yabancı olarak iki ana grupta toplanıyor. Alt kategorilerde ise, sevdiğiniz ve en çok dinlemek istediğiniz türü seçebiliyorsunuz. İnternet bağlantısı bulunan herhangi bir yerde müzik dinlemeniz bu uygulama sayesinde mümkün oluyor. Tamamen ücretsiz şekilde istediğiniz sayıda şarkıyı dinleyebiliyorsunuz. Ayrıca müzik dinledikçe Türk Telekom’da hediye internet kampanyalarından birinden sizlerde faydalanabilirsiniz. Bunun için sizlerde Türk Telekom bedava internet adlı yazımıza göz atın.

Kendi Listenizi Oluşturun

Uygulamayı akıllı telefonunuza, tablete ya da müzik dinlemeyi ve internete erişmeyi sağlayan bir cihaza indirdikten sonra kendinize ait bir kullanıcı adı ve şifre belirlemeniz gerekiyor. Böylece, uygulamada bulunan hesabınıza istemediğiniz kişilerin erişimini engellemiş oluyorsunuz. Uygulama henüz bilgisayarlarda ve Android işletim sistemini kullanan akıllı telefonlarda kullanılamıyor.

Ancak, uygulamanın üreticisi olan şirket yetkilileri tarafından yapılan açıklamalara göre, kısa süre içerisinde uygulama tüm cihazlarla uyumlu hale getirilecek. Uygulamada bulunan size ait hesaptan dilediğiniz şekilde müzik listesi oluşturabiliyorsunuz. Böylece, müzik dinlerken istemediğiniz şarkıları dinlemek zorunda kalmıyorsunuz. Bu uygulamayı edinmiş olan diğer kullanıcıların neler dinlediğini de takip etme imkanınız bulunuyor. Yeni şarkıları anında keşfetmek ve müzik arşivinizi genişletmek için bu uygulama kullanıcılarına büyük fırsatlar sunuyor.

Müşteri Hizmetleri Yetkililerine Soru Sormaktan Çekinmeyin

Uygulamayı yüklerken ya da kullanırken herhangi bir sorun yaşarsanız, müşteri hizmetlerini aramanız gerekiyor. Yetkililerle yapacağınız görüşmede, uygulamayla ilgili yaşadığınız sorunları anlattığınızda, sorununuz çözülmüş oluyor. Bazı durumlarda şarkıların kesik kesik geldiğini, arada durduğunu, başka şarkılara geçiş yapıldığını fark ettiyseniz, internet bağlantınız kesilmiş olabilir.

Bu nedenle, müzik dinlerken bulunduğunuz yerde bağlantı hızının yüksek olduğuna emin olmanız gerekiyor. Uygulamayı silerek üyeliğinizi ve açmış olduğunuz hesabınızı iptal etmek istiyorsanız, müşteri hizmetlerini arayarak birkaç dakika içerisinde isteğinizi yerine getirebiliyorsunuz. İptal işlemi sonrasında hesabınız aktif kullanıma kapatılmış oluyor. Bu nedenle, tekrar hesap açmayı düşünüyorsanız yeni bir üyelik formu doldurmanız gerekiyor.

Arkadaşlarınla Paylaş
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.