Bedava İnternet

Türk Telekom Ramazan bedava internet 2024

Türk Telekom Ramazan bedava internet 2024

Türk Telekom Ramazan bedava internet 2020

Mobil şebeke dağıtıcı firmalarının hemen hepsi Ramazan ayının geliyor olmasıyla birlikte, Ramazana özel çeşitli kampanyalar oluşturuyorlar. Türk Telekom Ramazan bedava internet 2020 kampanyası da, Telekom’ un geçen yıllarda da hazırladığı sürpriz avantajlardan biri durumunda. Ramazan ayında tüketicilerin ihtiyaçları ve talepleri değerlendirilerek hazırlanan bu yıl ki kampanya da, bedava internetin yanı sıra, bedava konuşma süresi de bulunuyor. Gündüz oruç sırasında duyulan ihtiyaca göre internet ve konuşma ve tanı sıra iftardan sahura kadar ki süre içerisinde ihtiyaç duyulacak internet ve konuşma süreleri özel olarak ayrı ayrı kampanya da yer alıyor.

Türk Telekom Ramazan ayına özel kampanya da neler var?

Türk Telekom ramazan bedava internet 2020 kampanyasın dan faturalı hat sahiplerinin yanı sıra, faturalı olmayan Telekom aboneleri de faydalanabiliyor. Yeni faturasız hat alan aboneler de kampanyadan faydalanmak için 48 saat bekleyerek faydalanabiliyor. Ramazan ayı boyunca sahur saatleri olan 02:00-06:00 saatleri arasında geçerli olacak olan kampanya da, bu süreler içerisinde her aboneye 10 GB internet ve 1000 dakika konuşma süresi hediye olarak veriliyor. Kampanyaya katılım için SAHUR yazarak 5555’ e bir kısa mesaj gönderilerek talepte bulunulması gerekiyor. Faturalı ya da faturasız tüm Türk Telekom Aboneleri kampanyaya katılabiliyor. Faturasız abonelerin kampanyaya katılmaları için 30 TL ve üzerinde bir defalık yükleme yapmaları şartı bulunuyor. Türk Telekom önceki yıllarda da abonelerinden gelen talepler ve ihtiyaçların belirlenmesine paralel bir şekilde gerçekleştirdiği Ramazan Kampanyasını bu yılda gördüğü ilgiye paralel olarak kullanıcılarına sunacak.

Türk Telekom Ramazan bedava internet 2020 kampanyasının detayları

Ramazan ayında tüketicilerin özellikle sahur zamanlarında mobil olarak canlı programları izleme ve sosyal medya araçlarını yoğun şekilde kullanma ihtiyaçlarına cevaben hazırlanmış olan Türk Telekom ramazan bedava internet 2020 kampanyası, önceki yıllarda büyük ilgi görmüştü. Bu ilgiye paralel bir şekilde bu yılda, Ramazan ayı boyunca 02:00ve 06:00 saatleri arasında kullanılabilecek 10 GB internet ve yanı sıra 1000 dakika konuşma süresi Türk Telekom abonelerine hediye olarak sunuluyor. Faturasız hat sahipleri 30 TL yükleyerek kampanyadan faydalanabiliyorlar.

Türk Telekom ramazan bedava internet 2020Kampanyasına katılmak isteyen ancak Türk Telekom abonesi olmayan tüketiciler, faturasız hat satın alarak 48 saat bekledikten sonra 5555’ e Sahur yazıp gönderebilecek ve kampanyadan faydalanabilecekler. Önceki yıllarda kampanya Ramazan Bayramı sırasında da devam ettirilmişti. Bu yılda beklenti Ramazan Bayramı sırasında da kampanyanın geçerli olması şeklinde olsa da bu konuda henüz bir açıklama gerçekleşmedi. Ramazan ayına dair bu yıl daha farklı avantajların sunulması olasılığı da bulunuyor. Buna yönelik çalışmalara devam eden Türk Telekom, konuyla ilgili açıklama yaptığında, tüm detaylarını sitemizde bulabilirsiniz.

Ramazan Ayına Özel Türk Telekom Avantajları

Türk Telekom ramazan bedava internet 2020 bu yılda geçen yıllarda olduğu gibi mobil hizmet sağlayıcısından beklenilen kampanya durumunda. Ancak başka sürprizlerde bu yıl Ramazan ayı süresinde abonelere sunulabilir. Konuyla ilgili açıklamaların yapılmasını takiben, tüm Ramazan ayı avantajları hakkında sitemizi ziyaret ederek bilgi alabilirsiniz. Sahur süresinde internete girme konusunda oluşan ihtiyaç oranının artması nedeniyle, Türk Telekom sahur boyunca kullanılması için 10 GB gibi yüksek miktarda bir internet avantajı oluşturmuştur. Her yıl abonelerin büyük ilgi gösterdiği bir kampanya olarak yenilenen Ramazan ayı bedava internet kampanyası artık geleneksel bir hale dönüşmeye başladı. Tüketicilerin taleplerini göz önünde bulunduran Türk Telekom, Ramazan ayı için hazırladığı kampanyaları bu taleplere göre hazırlıyor.

Arkadaşlarınla Paylaş
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.