Bedava İnternet

Türk Telekom Selfy Bedava İnternet Kampanyası

Türk Telekom Selfy Bedava İnternet Kampanyası

Türk Telekom Bedava İnternet Paketi 2020 Kampanyaları tüm hızıyla devam etmekte ve tüm abonelerine yıl sonuna kadar geçerli olacak bir çok yenilik ile çok çeşitli imkanlar sunmaktadır. Türk Telekom Selfy bedava internet kampanyası ile Selfy tarifesine abone olan tüm faturasız hat sahipleri için 1 GB’lık bedava internet hizmeti sunmaktadır. Fırsattan yararlanmak isteyen Selfy kullanıcılarının yapması gereken şey oldukça kolaydır. Selfy kullanıcısı olarak faturasız hattınıza yükleyeceğiniz tek seferlik her 30 TL ve üzeri miktarlar için 1 GB internet paketi ücretsiz olarak kullanımınıza sunulmaktadır. Ücretsiz 1 GB internet kampayasına katılım 31.12.2019 tarihine kadar geçerli olup Kampanyadan faturasız Dopdolu 1GB, Dopdolu 2GB, Dopdolu 3GB paketleri hattında aktif olarak tanımlı olan Selfy’liler yararlanabilmektedir Kampanyaya katılmak için DOPDOLU HEDIYE yazıp 4545’e ücretsiz SMS göndermek yeterlidir. SMS ile kampanyadan yararlanmak istemeyen kullanıcılar, Müşteri hizmetlerini arayarak kampanyaya kayıt yaptırabilmektedir.

Türk Telekom Selfy bedava internet kampanyasıkullanıcılarına sunduğu eşsiz fırsatlar ile birlikte kullanıcıları için hem internet kullanımını yaygınlaştırmak hem de güzel vakit geçirmelerini sağlamak için gerçekleştirilen oldukça faydalı kampanyalardan biridir. Kullanıcıların kampanyadan yararlanmaları ile mevcut paketlerinde sahip oldukları internet tutarı dışında fazladan ve bedava 1 GB’lık bir internet kullanımına daha sahip olmalarına olanak sağlamaktadır. Böylece 30 TL yükleme sonrası uzun ve kesintisiz bir internet ve  dakikaların keyfini kullanıcılarına sunmaktadır.

Selfy Bedava İnternet Kampanyası Katılım Koşulları

Kampanyadan faydalanabilmek için öncelikle faturasız hattınıza son 48 saat içinde tek seferde 30 TL veya üzeri miktarda para yatırmanız gerekmektedir.  Kampanya kullanımı için SMS ile yapacağınız başvuru sonrası her ay için yükleyeceğiniz 30 TL tutarındaki yüklemelerinizde tekrar SMS ile kayıta gerek olmadan 1 GB’lık bedava internet kullanımına otomatik olarak sahip olabilirsiniz. Ancak her ay 1 GB’lık bedava internetten yararlanabilmek için bahsi geçen ay içerisinde 30 TL tutarındaki yüklemenizi yapmanız gerekmektedir.

İstenilen zamanda kampanyadan çıkış veya kampanya iptali yapabilirsiniz. Eede edilen haklarınız yenilenmez ve mevcut eski düzende kullanıma devam edebilirsiniz. 1 GB’lık internet kullanımı sadece yurt içerisinde gerçekleştireceğiniz internet kullanımda mevcuttur. Kampayanın sağlamış olduğu fırsatlar yurt dışında geçerlilik göstermemektedir.

Türk Telekom Selfy Bedava İnternet Kampanyası

Türk Telekom Selfy Bedava İnternet Kampanyası,  kalan haklarını öğrenmek için faturasız hat sahibi ise KALAN DOPDOLU HEDIYE yazıp 4545’e, faturalı hattın varsa KALAN yazıp 5555’e gönderebilirsiniz.  Kampanya koşullarına göre 1 GB’lık bedava internet hakkını 1 ay içerisinde sadece 1 defa kullanabilirsiniz. Bahsi geçen ay içerisinde yapacağınız ayrı ayrı 30TL ve üzeri yüklemeler için elde edeceğiniz bedava internet hakkını kullanamazsınız. Aynı ay içerisinde yalnız 1 defaya mahsus kullanım söz konusudur. Kampanya kapsamında kazandığınız bedava internet hakları başka bir hatta transfer edilemez ve 3. kişilere devredilemez. Kampanyanın geçerli olduğu süre içerisinde hat iptali yapıldığında ise, başka bir operatöre numara taşındığında veya numara kullanıma kapatıldığında elde edilen hakların kullanımı söz söz konusu değildir.

Ayrıca Türk Telekom Selfy Bedava İnternet Kampanyası sonucu elde edilen internet hakkı sadece o gün içerisinde kullanıma açık durumda bulunmaktadır. Kalan GB’ların ertesi güne devredilmesi mümkün değildir.  1 GB’lık kullanım hakkını elde eden hat sahipleri sadece o gün içerisinde internet paketi kullanımı gerçekleştirebilmektedir.

Kampanyaya katılım ise Aralık ayı sonuna kadar geçerli olacaktır. Ocak ayı itibari ile gerçekleştirilecek yüklemelerde bedava internet uygulaması kullanılmayacaktır. Yıl sonunu kadar kullanılmayan haklar ise yeni yıl ile birlikte kullanımdan kaldırılacak ve geçersiz sayılacaktır.

Arkadaşlarınla Paylaş
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.