Bedava İnternet

Türk Telekom Tamamla 15 GB Bedava İnternet

Türk Telekom Tamamla 15 GB Bedava İnternet

Türk Telefom kullanıcıları kendilerine sunulan birbirinden eşsiz fırsatlar ile bedava internet ve çeşitli kampanyaların sahibi olmaktadır. Türk Telekom Tamamla 15 GB Bedava İnternet kampanyası ile kullanıcılar tarifelerinde bulunan internet kullanım haklarını 15 GB’a tamamlayabilmektedir. Oldukça uygun fiyata paketlerinde mevcut bulunan internet haklarının yanı sıra 15 GB’ta varan bir internet paketinin sahibi olabilmektedir.

Bu kampanyadan yararlanmak isteyen kullanıcıların Türk Telefom üyesi olmaları ve ayrıca aylık 7 GB ve üstü internet kullanımına sahip herhangi bir pakete üye olmaları gerekmektedir. Ayrıca kullanıcıların 4.5 g kapsamlı bir hat üyesi olmaları da gerekmektedir. Tüm bunlara sahip Türk Telekom üyeleri yıl boyunca aynı tarifede kalma sözünü vererek aylık 19 TL ek bir ücret karşılığında 15 GB internet kullanım hakkına sahip olabilmektedir.

Mevcut kullanım paketine ek olarak sunulan Türk Telekom Tamamla 15 GB Bedava İnternet kampanyası ile dakikaların ve SMS’lerin yanı sıra kullanımına dahil edilen bedava GB’lar ile 15 GB varan aylık internet tarifesinin keyfine varın. Dilediğiniz gibi kullanabileceğiniz 15 GB ile sosyal medya ve sanal ortamının eğlencesine sizde kolaylıkla dahil olabilirsiniz. Kampanyadan yararlanmak isteyen Türk Telekom kullanıcıları için yapmaları gereken tek şey TAMAMLA 15GB yazıp 5555e göndermektir.

Türk Telekom Tamamla 15 GB Bedava İnternet Kullanım Koşulları 

5GB’a tamamla kampanyasına; 4.5G’ye uyumlu cihazı ve simkartı sahip olan, BİMcell, POCELL, Pttcell, Teknosa Mobil, Kontrolü SEÇ Tarifeleri, Kontrollü Esnaf ve Esnaf Dostu Tarifeleri, data tarifeleri ve Ortak tarife haricindeki 7GB ve üstü internet içeren tarifelerde üyelikleri bulunan tüm Türk Telekom müşterileri kayıt olabilir. Tarife süresinde aynı pakete 12 ay boyunca bağlı kalacağını taahhüt eden kullanıcıların tarifelerine ek olarak aylık ek olarak verilecek internet kullanım hakkı ile 15 GB varan kullanım hakkına sahip olacaklardır.

Ek internet paketi ile aylık 15 GB varan internet kullanımı talep eden müşteriler mevcut paket ücretlerine ek olarak her ay için 19 TL ek ücret ödemeleri gerekmektedir. Yıl sonuna kadar geçerli olacak olan ücretlendirme yeni yıl ile birlikte aylık 29 TL olarak değişecektir. Taahhütlü ücret 12 fatura dönemi boyunca pakette kalma taahhüdü veren müşteriler için geçerli olacaktır. 12 fatura dönemi paketi kullanma sözü vermeyen müşterilerimiz kampanyadan yararlanamamaktadır. Müşteriler !’ ay boyunca aynı fiyattan ek ücret ödemeyi kabul etmeleri ve tarife değişikliğine gitmemeleri gerekmektedir.

Türk Telekom Tamamla 15 GB Bedava İnternet

Kullanıma sunulan internet paket hakkı her ay fatura dönemine kadar geçerli sayılmaktadır. Kullanılmayan internet tutarı bir sonraki aya devredilmemektedir. Kampanyaya kayıt 1 defa için geçerlidir. Kayıt yaptıran müşteriler için her ay otomatik olarak paket kullanımı hizmete geçmektedir. Ayrıca her ay için kayıt yaptırmalarına gerek kalmamaktadır.

Paket kullanımı yurt içi kullanım haklarını kapsamaktadır. Yurt dışı kullanım için geçerliliği bulunmamaktadır. Türk Telekom Tamamla 15 GB Bedava İnternet kampanyasından yararlanmak isteyen Türk Telekom müşterileri, TAMAMLA 15GB yazıp 5555e göndermeleri yeterli olacaktır. Kayıt işlemi yapıldıktan sonra faturaya ek olarak yansıtılacak olan 19 TL ile toplam 15 GB varan bir internet kullanım paketine sahip olabilirsiniz.

Kampanyadan yararlanan kullanıcılar elde ettikleri hakları başka bir kullanıcıya veya herhangi bir 3. kişilere devredemez.Kullanım hakkı 12 ay boyunca saklı tutulmaktadır. Paketin iptali için Türk Telekom müşteri temsilcisi ile görüşmeniz gerekmektedir.  Söz konusu paketin; ilk 12 fatura dönemi içerisinde iptal edilmesi, hattın kapatılması, başka bir operatöre taşınması, Türk Telekom tarafından haklı bir nedenle kapatılmasına neden olunması, faturasız bir tarifeye geçiş yapılması, devredilmesi, fatura ödenmemesi hallerinde paket aboneliği sona erecektir.

Arkadaşlarınla Paylaş
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.