Bedava İnternet

Turkcell 21 GB Bedava İnternet

Turkcell 21 GB Bedava İnternet

Galatasaray taraftarları için düzenlenen kampanya dahilinde Turkcell 21 gb Bedava İnternet fırsatı elde etmek mümkündür. Galatasaray taraftarlarından Şampiyon pakete üye olanlara 21.şampiyonluk anısına bedava internet imkanı sunulmaktadır. Faturalı veya faturasız aboneler için geçerli olan kampanya dahilinde herhangi bir ekstra ücret talep edilmemektedir. 20 Mayıs tarihi itibariyle yürürlüğe giren uygulamadan bireysel ve kurumsal müşterilerin yanı sıra Hazır Kart Aktif Şampiyon tarifesinde yer alan müşteriler yararlanma hakkı elde etmektedir. Tek seferlik olacak şekilde günlük bazda sağlanan 21 GB bedava internet imkanından 20 Mayıs akşam saat 23:59’e kadar Şampiyon Paket aboneliğine geçiş yapan kullanıcılar da yararlanabilmektedir. Düzenlenen uygulama dahilinde otomatik olarak sistem aktivasyon işlemi sağlamaktadır. Her kullanıcı kampanyadan bir defa yararlanabilme hakkına sahiptir.

Turkcell 21 GB Bedava İnternet Sürecinde Şampiyon Pakete Geçiş İşlemleri

Galatasaray Futbol Takımının 21.şampiyonluğu kazanmasının görünür bir hal alması ile gündeme gelen Turkcell 21 gb Bedava İnternet kampanyasında belli aşamalar mevcuttur. Öncelikle Şampiyon Pakete üye olmayan abonelerin bu haktan yararlanmak istemeleri durumunda birtakım işlemleri yapması gerekmektedir. Turkcell şirketinin Sarı Kırmızı Destek Paketi içerisinde sunulan fırsatlar sayesinde maç bileti başta olmak üzere pek çok alanda hediye elde edebilmek mümkündür. Aylık bazda 9 TL ücret ödemek sureti ile ilgili pakete geçiş yapabilme imkanı bulunmaktadır. Kampanya fırsatlarını yakalamak isteyen Turkcell müşterileri 2200 numarasına GS9 yazmak sureti ile ilk işlemleri gerçekleştirmelidir. Paket kapsamında kullanıcılara Çalarken Dinlet ve Goller Cepte gibi hizmetler de sunulmaktadır. Ayrıca Turkcell Bip uygulaması üzerinden her yöne 500 dk süre ile geçerli olacak şekilde arama yapma hakkı elde edilmektedir.

Turkcell 21 GB Bedava İnternet Kampanyasına Geçiş Aşamaları

Belirli bir işlem adımlarını takip etmek sureti ile Turkcell 21 gb Bedava İnternet kampanyası dahilinde sunulan avantajları yakalamak mümkündür. Geçiş yapılan Şampiyon Paketin aylık bazda ücretlendirilmesi bulunmakta iken 21 GB internet hizmeti için herhangi bir bedel talep edilmemektedir. SMS ile gerçekleştirilen başvuru işlemleri sonrasında durumu uygun görülen aboneler bilgilendirilmektedir. Bu süreçten sonra ilgili kampanya fırsatlarından yararlanabilmek mümkün hale gelmektedir. Kampanya hakkında kapsamlı bir şekilde bilgi edinebilme adına Kurumsal web sitesi veya müşteri hizmetleri merkezi üzerinden araştırma yapabilme imkanı bulunmaktadır.

Turkcell 21 GB Bedava İnternet Kampanyası Hakkında Bilinmesi Gereken Hususlar

Şampiyon Pakete geçiş yaparak Turkcell 21 gb Bedava İnternet imkanı elde etmek isteyen kullanıcılar bu fırsattan yararlandıktan sonra paketten çıkış yapabilmektedir. Her ay otomatik olarak yenilenen Şampiyon Paket aboneliği kapsamında sürekli olarak ücret ödemek istemeyenlerin başvuru yapması gerekmektedir. Paket iptal işlemlerini Turkcell Müşteri Hizmetleri Merkezi üzerinden pratik bir şekilde yapabilmek mümkündür. Fırsattan yararlanma sürecinde kalan hediye GB miktarlarını öğrenmek isteyen aboneler 2200 numarasına KALAN yazarak bili alabilmektedir. Hatta tanımlanan bedava internetin %80’lik kısmı kullanıldığından Turkcell sistemi tarafından otomatik olarak bilgilendirme sağlanmaktadır. Aynı şekilde 21 GB kotasına çok yakın bir konumda olan müşterilerin de kalan miktarlar hakkında bilgilendirilmesi gerçekleştirilmektedir.

Arkadaşlarınla Paylaş
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.