Bedava İnternet

Turkcell 5 GB İnstagram Paketi

Turkcell 5 GB İnstagram Paketi

Turkcell yine müşterilerinin isteklerini takip ederek ve en çok neye ihtiyaç duyduklarını düşünerek instagram kullanıcılarına özel paketler üretmeye devam etmektedir. Instagram üzerinden resimlere bakmak, uygulamaya resim yüklemek, story izlemek, video izlemek ve İGTV özelliği oldukça fazla internet paketinizden harcama yapmaktadır. Bu yüzden Turkcell geliştiricileri müşteri şikayetlerini değerlendirerek İnstagram Özel paketleri üretmektedir.

Mevcut olan paketlerinize ek olarak instagram özel 5 GB paketini uygun bir fiyata satın almanıza yardımcı olmaktadır. Kendi paketinizin yetersiz ve ücretsiz olarak alabileceğiniz bir çok kampanya yetersiz olduğunda ek paket almanızı önerebiliriz. Ek ücret ödemeden Turkcell kendi kampanyaları da bulunmaktadır. Kendinize göre hediyeler seçebilir ve 10 GB, 5 GB, 3GB, 2 GB ve en çok 1 GB internet kampanyaları bulunmaktadır. Bedava İnternet kampanyalarını Turkcell mobil uygulaması olan Hesabım programından ulaşabilirsiniz.

Turkcell İnstagram 5 GB Paketi

Bu paketi satın aldığınız taktirde kendi internet paketinizi harcamadan instagram uygulamasını kullanabilirsiniz. Özel bir yazılım sayesinde sadece instagram kullandığınızda ek paketinizden düşüş sağlamaktadır. Turkcell instagram paketi diğer firmalara göre oldukça uygun fiyatlıdır. 10 TL ücret karşılığından 1 ay boyunca kullanabileceğiniz 5 GB instagram paketiniz aktif edilmektedir.

Bu paketten yararlanabilmeniz için faturalı ve ya faturasız hat kullanmanız gerekmektedir. Paketi sürekli güncellemek yerine istediğiniz zaman aktif edebilir istediğinizde devre dışı bırakabilirsiniz. Devre dışı bıraktığınızda kalan kullanımınızı o ay içinde harcayabilirsiniz. Almış olacağınız paket sadece instagramda çalışmaktadır. Browser, internet paylaşımı veya farklı bir uygulama için kullanamamaktasınız. Bu paketi kurumsal/bireysel faturalı hat sahipleri ve önden ödemeli ses hattı sahibi müşteriler faydalanabilmektedir.

Turkcell İnstagram 5 GB Paket Özellikleri

 • Aylık ödemesi 10 TL’dir.
 • 10 TL olan fiyata KDV ve ÖİV dahildir. Ek ücret ödemezsiniz.
 • Faturasız ve faturalı hat sahipleri satın alabilirler.
 • Paketi sadece instagram uygulaması için kullanabilirsiniz.
 • 5 GB Kotası mevcuttur.
 • Satın almış olduğunuz pakette canlı yayın yapamazsınız.
 • Kalan bakiyeleriniz bir sonraki aya devir işlemi gerçekleşmez
 • Satın almış olduğunuz paketi başka hattınıza veya başka kişiye devir edemezsiniz.
 • Görüntülü görüşme yapamazsınız.
 • Paket kapsamı sadece Türkiye’de kullanılmaktadır. Yurt dışı için geçerli değildir.
 • Paketiniz aktif edildi mesajı geldiğinde kullanıma açılmaktadır.

Turkcell İnstagram 5 GB Paketi Nasıl Satın Alınabilir?

Kısa mesaj kullanarak satın alma işlemini gerçekleştirmek isterseniz eğer telefonuz da sms bölümünden INSTAGRAM yazıp 2200 Adresine mesaj göndermeniz gerekmektedir. Göndereceğiniz sms ücretsizdir ve sizden ödeme alınmayacaktır. Sms yöntemiyle satın almak istemiyorsanız eğer en yakın Turkcell mağazalarına giderek oradan satın alabilirsiniz. Bunların yanı sıra Turkcell müşteri hizmetlerini 532 ve ya 0 532 532 00 00 numaralı telefonları arayarak kredi kartınızla satın alabilirsiniz.

Turkcell İnstagram 5 GB Paketini Kaç Kere Satın Alabilirim?

Faturasız hat sahipleri 1 Ay içerisinde bu kampanyadan 4 kez satın alma işlemini gerçekleştirebilmektedir.

Turkcell İnstagram 5 GB Ücretlendirilmesi Nasıl?

Satın almış olduğunuz 5 GB kotanız dolduğunda hattınızda başka bir internet paketi yok ise faturasız hat sahiplerinden 100KB/ 2 Kuruş olarak hesaplanmaktadır. Faturalı hat sahipleri normal aşım ücretiniz paketiniz doğrultusunda ne kadarsa aynı oranda hesaplanmaktadır.  5 Gb kotanız dolduğunda size SMS ile bilgilendirici mesaj gönderilecektir.

Turkcell İnstagram 5 GB Yurt Dışında Kullanabilir Miyim?

Paket sadece Türkiye’de geçerlidir. Yurt dışında kullanamazsınız.

Turkcell İnstagram 5 GB Paketi Kalan Bakiye Öğrenme

1 Ay içinde kullandığınız miktarı öğrenebilmeniz için telefonunuzdan sms yöntemiyle KALAN yazarak 2200 göndererek öğrenebilirsiniz.

Arkadaşlarınla Paylaş
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.