Turkcell Bedava Dakika 2019

Turkcell Bedava Dakika 2019
Turkcell Bedava Dakika 2019

Sizlerde 2019 yılında güncel olan turkcell bedava dakika paketlerinden yararlanmak istiyorsanız, şimdi güncel 2019 senesine özel turkcell bedava dakika 2019 yani konuşma paketlerinden kısaca sizlere bahsedeyim Hemen bir an önce bedava dakika kampanyalarından bahsetmeden öncesinde size turkcell bedava dk ve sms kampanyalarından yararlanmak istiyorsanız ilk şart daha önceden bu paketleri yapmamış olmalısınız.

Bu yazımız sayesinde sizlerde diğer Turkcell abonelerinde olduğu gibi bedava dakika hakkı kazanabilirsiniz. Lakin bedava dakikapaketlerinin nasıl yapılacağı konusunda bilgiler vermeden önce ilk olarak size bedava SMS paketimizden söz etmek talep ediyorum. Hemen bedava bu pakete sahip olmak için: Telefonunuzun whatsapp benzeri uygulamalar sebebinden alışık olmadığımız mesaj sahasına geliyoruz. Gönderilecek adrese standart olarak bildiğiniz benzeri 2222 yazdıktan ardından mesaj kısımına Selam yazıyoruz ve belirttiğimiz adrese 2222 ye gönderiyoruz, böylelikle sizler de bedava turkcell sms paketine sahip olacaksınız.

Turkcell Ücretsiz Konuşma Paketi

Şimdi ise turkcell bize sürpriz yapmasını istiyorsanız başka bir deyişle bedava internet olarak, bedava sms, bedava mb, bedava dk benzeri bir takım sürprizler kazanmak istiyorsanız hemen telefonumuzun mesaj kısımına SURPIZ yazıyoruz ve yeniden benzer adrese başka bir deyişle 2222 ye gönderiyoruz ve bize iştirak eden ödülü kullanmaya başlıyoruz. Yine benzer biçim bir hediye kazanmak istiyorsanız bir mesaj kodu henüz şuanki hemen size bu bedava internete sahip olmaya destekçi olacak mesajdan bahsetabir. Mesaj sahasına FIRSAT yazıp doğrudan 2222 ye gönderdikten ardından yeniden yukarıdaki pakette ki benzeri bedava internet olarak, bedava sms, bedava mb, bedava dk fırsatlardan yararlanabilirsiniz.

Turkcell Beleş Konuşma Paketleri Nelerdir?

Turkcell bedava konuşma paketi 2019 bir defa henüz sahip olmak isteyenler ise bir defa henüz telefonlarındaki mesaj alanlarına gelerek yazmaları gerekli iştirak eden mesaj kodunu hemen girsinler. Bu mesaj geldiyse GEL SMS yazmaları gerekmekte ve bu kez benzer bedava internet kazandığımız adres durumda olan 2222 ye değil bu kez net netice alabileceğiniz adres durumda olan 4323 adresine GEL SMS yazarak göndermeleri gerekiyor.

Tabi ki de bitmedi bedava paketlerimiz. Hemen size şimdi bizzat denediğimiz ve netice olarak turkcell bedava dk kazandığımız yolu belirtmek talep ediyorum. Sizlerde benim benzeri bedava dakikalara sahip olup doyasıya bir muhabbet etmek istiyorsanız EVET DK mesaj kodunu telefonumuzdaki mesaj sahasına yazıyoruz ve hemen sonrasında 4323 adresine gönderiyoruz. Hemen peşinden bedava dakikalara sahip oluyorsunuz.

Okumaya devam et
Görüşünü Belirt Kazan

*