Bedava İnternet

Turkcell Bedava Dakika

Turkcell Bedava Dakika

Turkcell, müşterilerine 2020 yılında sevdikleriyle bol bol konuşabilecekleri turkcell bedava dakika 2020 fırsatı sunuyor.

4.5 G Salla Kazan
Sürpriz Hediye
Turkcell’den Hediye kampanyalarıyla bedava dakika kazanabilirsiniz.

4.5 G Salla Kazan Bedava Dakika Kampanyası

19 Mayıs 2017 tarihinde başlayan bu kampanyayla Turkcell kullanıcıları akıllı cep telefonu üzerinden Dijital Operatör uygulamasını indirerek Salla Kazan kampanyasına katılım sağlayabiliyor. Yoğun istek üzerine 2021 yılına kadar uzatılan bu kampanyayla bedava dakika nasıl kazanacaksınız gelin bunu birlikte öğrenelim:

Dijital Operatör uygulamasını Turkcell resmi web sayfası üzerinden, Android cihazlar için Google Play Store iOS cihazlar için Apple Store üzerinden indirin.
Uygulamaya giriş sağlamanız için başında 0 olmadan Turkcell numaranızı ve size tanımlanan şifrenizi girerek uygulamaya giriş sağlayın.
Uygulama içerisinde yer alan Salla Kazan bölümüne gelerek siz de kazanma garantili binlerce dakika ve yine onlarca internet hakkından hemen yararlanın.

10 yıl ve üzeri tüm bireysel Turkcell müşterilerine her hafta GB garantisini de verdiğini yine özellikle söylememiz gerekir.

Aylık BİP üzerinden her yöne 1000 DK
Haftalık BİP üzerinden her yöne 2000 DK
Aylık Turkcell içi 10000 DK
Haftalık her yöne 10000 DK
Hafta sonu her yöne 1000 DK
Günlük 1 saat/60 DK

Salla Kazan sayesinde turkcell bedava dakika 2020 yılına özel fırsatlar. Hediyeniz gelecek SMS onayının ardından kendiliğinden aktif olacak.

Turkcell Sürpriz Hediye Kampanyası

Turkcell müşterileri 21 Ocak 2020 tarihine kadar geçerli olan bu kampanyayla binlerce dakika kazanıyor. Kampanya 12 ay boyunca geçerli olup 12 ay boyunca Turkcellilerle sınırsız konuşma + 2 GB internet kazanırsınız. Kampanyaya katılım için siz de şu tarife ve paketlere kayıtlı olmalısınız:

Turbo Yeni 2 GB
Akıllı 1 GB
Akıllı 2 GB
Akıllı 3 GB
Akıllı 5 GB
Lifecell Fırsat 5 GB
Lifecell Plus
Lifecell Plus 3 GB
Lifecell Plus 5 GB
Lifecell Süper
Lifecell Pro
Lifecell Extra
Faturalı 300 DK Plus
Faturalı 600 DK Plus
Faturalı 2 GB Plus
Faturalı 3 GB Plus
Faturalı 4 GB Plus
Faturalı Avantaj 5 GB

tarife ve paketler sadece bu kampanyadan yararlanabilir. Katılım için 0 532 532 00 00 numaralı müşteri hizmetleri üzerinden katılım sağlayarak otomatik olarak siz de kayıt işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Turkcell’den Hediye Kampanyası

31 Ocak 2020 tarihine kadar geçerli kampanyayla şu fırsatlardan anında yararlanabilirsiniz:

Turkcellilerle sınırsız konuşma

Her yöne 250 dakika
2 GB internet
5 GB Instagram paketi

hediye kampanyasına turkcell bedava dakika 2020 olarak siz de katılım sağlayabilirsiniz.

Katılım için Turkcell Müşteri Hizmetlerini aramanız yeterlidir. Bunun haricinde başka herhangi bir kanal üzerinden kampanyaya katılım mümkün olmayacaktır. Katılım sağlayacak müşterilerde herhangi bir özel tarife ya da paket kaydı şartı aranmamakla birlikte son 3 ayda sesli görüşmesini ortalama olarak %14 oranında arttıran müşteriler ve yine internet (data) ve sms hakkının da %86 oranını kullanan müşterilerin kampanyadan faydalanması özel koşullardan birisidir.

Turkcell tarafından sunulan bu bedava dakika kampanyalarıyla sevdiklerinizle Turkcell içi sınırsız konuşma gerçekleştirebileceksiniz. Ayrıca BİP kullanan diğer Turkcell operatörleriyle de görüntülü olarak konuşma şansını hemen anında yakalama şansı bulabileceksiniz. Dijital Operatör uygulaması üzerinden kampanyaya bir çırpıda katılım sağlayarak kısa süre içerisinde bolca dakikalarınızı yeni yılda sevdiklerinizle rahat rahat görüşün diye hemen kullanabilirsiniz.

Konuşma kampanyaları özel sabit numaralar için kesinlikle geçerli değildir. Sadece bireysel mobil hat kullanıcılarıyla yapılacak görüşmelerde geçerli olacaktır. Özel servis numaralarında geçerli olmadığından dolayı bu hediye kampanyaları dışında kalıyor.

Turkcelli olanlara özel verilen 2020 yılına ait sürpriz hediye fırsatlarından siz de yararlanarak bol bol sevdiklerinizle konuşabileceğiniz on binlerce dakikadan yararlanabilirsiniz. Turkcell dışı her yöne tam 1000 dakikaya kadar yine görüşme imkanı da sunulmaktadır.

Arkadaşlarınla Paylaş
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.