Bedava İnternet

Turkcell Bedava Instagram Kampanyası

Turkcell Bedava Instagram Kampanyası

Turkcell Bedava Instagram Kampanyası

Akıllı cep telefonları ile birlikte sosyal medya kullanımı her geçen gün hızla artmaya devam ediyor. Dünyanın her yerinde mobil cihazlardan internet erişiminin gerçekleştirilebilmesi ile sosyal medya platformları daha yaygın şekilde kullanılmaya başlanmıştır. Türkiye’ de de mobil cihaz kullanıcılarının sosyal medya hesaplarına kesintisiz olarak erişim sağlayabilmeleri için operatörler tarafından sunulan özel kampanyalar bulunuyor. Turkcell, faturalı ve faturasız hat abonelerinin mevcut tarifelerindeki internet paketlerinden harcamak zorunda kalmadan Instagram’a ücretsiz erişim gerçekleştirebilmesine yardımcı oluyor. Tüm Turkcell abonelerinin Instagram kullanımlarını tamamen ücretsiz ve kesintisiz olarak gerçekleştirebilmeleri için özel ücretsiz İnstagram paketleri sunuyor. Turkcell bedavaInstagram kampanyası çerçevesinde sosyal gündemden asla geri kalınmıyor.

Turkcell Bedava İnstagram Kampanyası Koşulları

Turkcell tarafından dönemsel olarak ücretsiz İnstagrampaketleri sunuluyor. Bu şekilde mevcut tarifedeki internet paketini kullanmadan veya tarifede hiç internet paketi bulunmasa bile İnstagram erişiminin gerçekleştirilebilmesi mümkün oluyor. Bu şekilde İnstagram’da gün boyunca kesintisiz olarak gezinti gerçekleştirebilme ve takipçilere yeni paylaşımlarda bulunabilmek mümkün oluyor. Telekomünikasyon şirketlerinin sosyal medya paketleri ile keyifli ve ücretsiz bir sosyal medya kullanımı gerçekleştirilebiliyor. Turkcell bedavca İnstagram kampanyası fırsatları dönemlik olarak sunuluyor. Özellikle çeşitli özel günlere yönelik olarak veya acil durumlara istinaden tüm faturalı ve faturasız Turkcell hat abonelerine yönelik olarak ücretsiz İnstagram paketi sunuyor. Bu nedenle de Turkcelltarafından hazırlanan ücretsiz İnstagram paketlerinin koşulları birbirinden farklıdır. Ancak faturalı ve faturasız tüm Turkcellhat abonelerinin bu ücretsiz İnstagram paketlerinden yararlanabilmesi için farklı paketler bulunuyor.

Turkcell Bedava İnstagram Kampanyası Nasıl Yapılır?

Turkcell bedava İnstagram kampanyası ile İnstagramerişiminin ücretsiz ve kesintisiz olmasını sağlamak için açıklanan kampanyalara başvuruda bulunulması gerekmektedir. Bu çerçevede özellikle Turkcell tarafından mevcut paket ve tarifelerin dışında ücretsiz internet paketleri veriliyor. Bu ücretsiz internet paketlerine başvuruda bulunarak da İnstagram erişimini ücretsiz olarak gerçekleştirebilme fırsatına sahip olunabilmektedir. Turkcell’ in çok sayıda bedava internet kampanyası bulunuyor. Özellikle de TurkcellYaani, Turkcell Dergilik, Turkcell BİP ve Turkcell Hesabım gibi uygulamalardan bedava internet paketleri kazanılabiliyor. Böylelikle ekstra bir ücret ödemeden tamamen ücretsiz şekilde İnstagram hesabına erişim sağlanabiliyor.

Turkcell Salla Kazan Bedava İnstagram Kampanyası

Turkcell tarafından tüm abonelerinin işlemlerini hızlı ve kolay şekilde yapabilmelerini sağlamak maksadı ile “TurkcellHesabım” isimli bir mobil uygulama yayınlamıştır. Bu uygulama sayesinde tüm abonelik işlemleri mobil cihazlar üzerinden pratik şekilde yapılabiliyor. Ayrıca TurkcellHesabım uygulamasından hem faturalı hem de faturasız hat aboneleri için ücretsiz internet paketleri dağıtılıyor. Bu çerçevede de Turkcell Hesabım uygulamasında bulunan Salla Kazan kampanyası ile her hafta 1 GB gibi oranlarda bedava İnstagram paketi kazanabilmek mümkün oluyor. Turkcellbedava İnstagram kampanyası çerçevesinde her hafta Salla Kazan ekranında telefonu sallayarak, ücretsiz İnsatgram paketi kazanılabiliyor.

Turkcell Yeni Yıl Bedava İnstagram Kampanyası

Turkcell tarafından yeni yıl şerefine tüm faturalı ve faturasız hat abonelerine yönelik olarak bedava İnstagram kampanyası sunuluyor. Tüm akıllı cihazlarda İnstagram uygulamasının kullanılması için ücretsiz ve sınırsız Turkcell bedava İnstagram kampanyası sunuluyor. 31 Aralık tarihi ile 1 Ocak tarihlerinde kullanılabilen bu ücretsiz İnstagram paketi sayesinde, yeni yılın büyük bir coşkuyla karşılandığı anlarda İnstagram gündeminden uzak kalınmaması sağlanıyor. Özellikle internet paketi olsun ya da olmasın tüm Turkcellfaturalı ve faturasız hat abonelerinin bu özel günün tüm heyecan ve neşesini İnstagram paylaşımlarında bulunarak, sosyal dünyadaki arkadaşları ile paylaşabilmesine olanak veriliyor.

Arkadaşlarınla Paylaş
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.