Bedava İnternet

Turkcell Bedava internet 2024

Turkcell Bedava internet 2024

4.5 G kapsamı alanıyla en geniş şebeke ağına sahip turkcell bedava internet 2020 kampanyasıyla müşterilerine bol bol internet dağıtıyor. Yeni yıla girmemize sayılı günler kala Salla Kazan üzerinden müşterilerinin faturalı ya da faturasız olmasına bakmadan onlarca internet fırsatı sunmaktadır. Üstelik sadece internet değil sesli ve görüntülü konuşma imkanı bulabileceğiniz olanaklar da sunmaya devam ediyor.

Salla Kazan Bedava İnternet Kampanyası

2017 yılından bu yana Turkcellilerin Salla Kazan ile bedava internet, dakika ve sms kazanmasına turkcell bedava internet 2020 yılında da devam ediliyor. Bireysel faturalı veya faturasız bütün müşterilere özel sunulan bu imkanlarla 4.5 G hızında internet ve dakika keyfi sunuluyor.

Dijital Operatör adlı mobil uygulamayı Turkcell resmi web adresinden ya da App Store veya Google Play Store üzerinden herhangi bir ücret ödemeden indirmeniz gerekmektedir.

Uygulamayı indirdikten sonra Turkcell numaranız ve şifrenizle giriş yaparak Salla Kazan menüsünden telefonunuzu sadece sallayarak hemen siz de bedava interneti aylık, haftalık kullanmaya başlayabilirsiniz.

Bedava haftalık 500 MB ile 15 GB arasında internet kazanma şansı
Bedava aylık 1 GB ile 25 GB arasında internet kazanma fırsatı
Bedava haftalık 1 GB ile 10 GB BİP kazanma şansı
Bedava aylık 3 GB ile 20 GB BİP görüntülü konuşma fırsatı

Salla Kazan uygulamasında sizleri bekliyor.

Ramazan Sahura Özel Bedava İnternet Kampanyası

Ramazan Ayına özel 2020 yılında Turkcelliler yine bedava internet kazanıyor. Her sahur vakti 02.00 – 06.00 saatleri arasında yararlanabileceğiniz bu bedava internet kampanyasıyla SAHUR yaz 2222’ye göndererek tam 2 GB her sahur vakitleri arasında kullanabileceğiniz bedava internetten faydalanabilirsiniz.

Bireysel faturalı ya da faturasız müşterilerin tamamı bu kampanyadan yararlanabilir. Kampanyanın devam ettiği Ramazan ayı boyunca hattınızı başka bir operatöre taşımanız durumunda kampanya otomatik olarak devre dışı kalır ve kullanım haklarınız durdurulur.

Otomatik Ödeme Talimatı 2 GB Kampanyası

Çalıştığınız bankanızdan ya da diğer ödeme kuruluşlarından otomatik ödeme talimatı vererek ilk ay 2 GB turkcell bedava internet 2020 yılında yine sizi bekliyor. Otomatik ödeme talimatı talebiniz alındıktan sonra size gelecek onay mesajının ardından aylık 2 GB’lık bedava internetiniz otomatik olarak tanımlanır.

Otomatik ödeme talimatını Turkcell Müşteri Hizmetlerini 0 532 532 00 00 numarayı arayarak ya da Dijital Operatör uygulaması üzerinden kendiniz gerçekleştirebileceksiniz. Otomatik ödeme talimatını müteakip ayla birlikte ilk bir ay 2 GB hediye internetiniz tanımlanır.

3 Ayda 1 GB Turkcell Bedava İnternet Kampanyası

2020 yılı Turkcell internet kampanyası arasında faturalı veya faturasız bireysel tüm müşterileri için turkcell bedava internet 2020 vermeye devam ediyor.

Kampanyadan yararlanmak için 3AY1GB yazıp 2222’ye sms göndermeniz yeterlidir. Size gelecek onay mesajının ardından her üç ayda bir kullanabileceğiniz bu 1 GB kotasındaki internet hakkınız bedava tanımlanır. Turkcellli olmanın ayrıcalığını doya doya yaşayacağınız bedava internet kampanyasında herhangi bir özel koşul aranmaz.

Turkcell kullanan milyonlarca müşterilere özel verilen 2020 yılına özel bedava internet kampanyalarından siz de yararlanabilirsiniz. Müşteri hizmetlerini arayarak bedava internet hakkınızı talep edebileceğiniz gibi ayrıca Dijital Operatör adlı mobil uygulamayı indirerek de tanımlayabilirsiniz. Bu mobil uygulama sayesinde kullanım haklarınızın ne kadar kaldığı bilgisine de rahatlıkla ulaşabileceksiniz. Bedava internet fırsatından anında yararlanma ayrıcalığı sunmaya devam eden Turkcell sevdiklerinizle doya doya konuşun görüşün diye 2020 yılına özel bu fırsatı size sunmaktadır. 2020 yılında da internete doyacağınız birbirinden özel bedava internet kampanyaları sadece Turkcelli olan müşterilerini bekliyor. En geniş kapsama alanıyla her yerde kusursuz çekim gücüne sahip Turkcell ile 2020 yılında da hayata bağlanacaksınız.

Arkadaşlarınla Paylaş
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.