Bedava İnternet

Turkcell Bedava İnternet 2024 Faturasız

Turkcell Bedava İnternet 2024 Faturasız

Turkcell Bedava İnternet 2021 Faturasız

Turkcell bedava internet 2021 faturasız kampanyaların bazıları sadece faturasız harta sahip olanlar için oluşturulurken bazıları hem faturalı hem de faturasız hat sahipleri içindir.Özellikle internet ile çok vakit geçirenlerin hoşlanabilecekleri şekilde paketler hazırlanmaktadır. Bazı internet kampanyaları kullanıcıların internet kullanımlarına özel olarak hazırlanırken bazıları da popüler seçimler göz önüne alınarak hazırlanmaktadır. Faturasız hata sahip Turkcell kullanıcılarının hem tek seferlik hem de her hafta yararlanabilecekleri internet kampanyaları bulunmaktadır. Yeni yıl başlangıcı ve bayramlar gibi özel günlerde yeni kampanyalar gündeme gelebilmektedir. Turkcell’in web sitesinden ve mobil uygulamasından bu kampanyalar takip edilebilmektedir.

Turkcell Şansa Reklam Tıkla Kampanyası İle Bedava İnternet Kazanmak

Turkcell internet bedava kazanmak isteyenler, sadece reklamlara şansa tıklayarak hediye internet kazanabilmektedirler. Turkcell’in faturasız hat kullanıcıları internet sitelerinde ya da sosyal medya uygulamalarında karşılaştıkları Turkcell şansa reklamlarına tıklamalıdırlar. Tıkladıktan sonra hatlarına 1 GB veya 2 GB internet tanımlanabilmektedir. Reklamlara tıklandığında ilk etapta 6 adet emocan görülmektedir ve bunlardan herhangi birine tıklanması gerekmektedir. Sonrasında hata hediye internet tanımlanmaktadır. Haftada bir kere reklamlara tıklayarak hediye internet kazanabilmek mümkün olmaktadır.

Turkcell Dijital 2 GB Hediye İnternet Kampanyası

Turkcell Dijital Operatör uygulaması üzerinden kredi kartı veya banka kartı ile paket alımı yapıldığında; 2 GB internet kazanabilmek mümkün olmaktadır. Turkcell bedava internethilesi arayışında olanlar, paket sınırlaması olmadan Dijital Operatör’den istedikleri paketi alıp hediye internetin hatlarına tanımlanmasını sağlayabilmektedirler. Paket alımı yaptıktan sonra hediye internetin hata tanımlanması için herhangi bir işlem yapılmasına gerek olmamaktadır. 2 GB internet için kullanım süresi 1 ay olarak belirlenmiştir.

Turkcell Süper 2 GB Ücretsiz İnternet Kampanyası

Turkcell bedava internet 2021 faturasız kampanyaları kapsamında; faturasız kullanıcı eğer bir pakette 12 ay kalma taahhüdü verir ise, hattına 2 GB hediye internet tanımlanmaktadır. Herhangi bir taahhüt yokken eğer kontratlı paketlerden birine geçiş yapılır ise; otomatik olarak 2 GB hata tanımlanmaktadır. Ancak kontratlı pakete dahil olunmaması durumunda; bu kampanyadan yararlanabilmek mümkün değildir.

Turkcell Web 1 GB Aylık Bedava İnternet Kazanma Fırsatı

Bireysel faturasız hat sahiplerine özel olarak tanımlanmış olan bu kampanya ile 1 GB hediye internet kazanılabilmektedir. Kazanılan hediye internetin geçerlilik süresi ise 1 ay olmaktadır. Uçuran 4 GB, Uçuran 6 GB, Uçuran 8 GB, Uçuran 4 GB Plus, Uçuran 6 GB Plus, Uçuran 8 GB Plus, Uçuran 10 GB Plus paketlerinden herhangi biri kredi kartı ya da banka kartı ile satın alınır ise; 1 GB hediye internet kazanma hakkı elde edilebilmektedir. Alımların ise Turkcell’inweb sitesinden veya mobil uygulaması olan Dijital Operatör üzerinden yapılması gerekmektedir. Bu kampanya kapsamında kazanılan internet için Turkcell hediye internet göndermeişlemi yapılamamaktadır. Hediyenin tanımlandığı hat üzerinden kullanılması gerekmektedir.

Turkcell Kim 1 GB İnternet İster Kampanyası İle İnternet Kazanmak

Turkcell bedava internet veren uygulamalar içerisinde bulunan Bip üzerinden kanalları takip ederek hediye internet kazanabilmek mümkündür. Faturasız hat sahipleri Kim 1 GB İster Yarışması’na katılmak için arama kısmına yarışmanın ismini yazmalı ve sonrasında kanalı takip ederek yarışmaya katılmalıdırlar. Yarışmada bulunan soruların tamamı doğru seçildiğinde 1 GB internet hediye edilmektedir. Turkcellbedava internet 2021 faturasız kampanyaları arasında bulunan Kim 1 GB İster kampanyasına Bip uygulaması yüklü olan Turkcell kullanıcıları her gün katılabilmektedirler. Ancak hediye internet kazandıklarında 1 hafta süresince yarışmaya katılmalarına izin verilmemektedir.

Turkcell faturasız bedava internet 2021 kampanyaları, 2021 Turkcell faturasız hat bedava İnternet ve daha fazlası

Arkadaşlarınla Paylaş
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.