Bedava İnternet

Turkcell Bedava İnternet 2024

Turkcell Bedava İnternet 2024

Turkcell Bedava İnternet 2021

Turkcell bedava internet 2021 kampanyaları her yılın başında yenilenmekte ve süreli olarak kullanıcılara sunulmaktadır. Turkcell’in web sitesinden veya mobil uygulaması üzerinden kampanyalardan yararlanılabilmektedir. Bip ve Dijital Operatör gibi Turkcell uygulamaları üzerinden bedava internet kazanabilmek mümkün olmaktadır. Ayrıca Turkcell kampanyaları kapsamında tarifede kalma sözü vererek veya avantajlı tarifeleri tercih ederek de bedava internet kazanılabilmektedir. Turkcell her kullanıcısına kullanımlarına özel olarak belirlenen kampanyalar sunmaktadır. Ayrıca haftalık olarak salla kazan kampanyası kapsamında hediye internet kazanabilmelerini sağlamaktadır. 10 seneden daha uzun süredir Turkcell hata sahip olanlar için salla kazan kampanyasından kazanacakları hediyeler internet garantili olmaktadır.

Turkcell 30 GB Bedava İnternet Kazanma Kampanyası

Turkcell, ilk ay fayda kampanyası kapsamında Turkcellfaturalı hatlara 30 GB internet hediye etmektedir. Bu hediyeden yararlanabilmek için Turkcell’in kampanya kapsamında olan tarifelerine geçiş yapılması ve bu tarifede 12 ay kalma taahhüdünün verilmesi gerekmektedir. Tarifeye geçiş yaptıktan sonra otomatik olarak 30 GB hatta tanımlanmaktadır. Ayrıca geçiş yapılan tarifenin yükseltilmesi halinde, tekrar bedava 30 GB internet kazanılması mümkün olmaktadır. Kampanyaya SMS ile katılmak isteyenler; FIRSATGB yazıp 2200’a mesaj göndererek kampanyaya katılabilmektedirler. Turkcell müşteri hizmetlerinden kampanyaya katılım sağlayabilecekleri gibi Turkcell’in web sitesi üzerinden de kampanyaya katılım sağlanabilmektedir. Turkcell hediye internet gönderme özelliği olmadığı için bu kampanya kapsamında bedava internet kazananların süre boyunca hediyelerini tanımlanan hat üzerinden kullanmaları gerekmektedir.

Bip Yıldızları Bip Kullan Kazan Bedava İnternet Kampanyası

Bip bedava internet kazanmak isteyen Turkcell kullanıcıları öncelikle telefonlarına Bip uygulamasını yüklemelidirler. Bipkullan kazan kampanyası kapsamında Bip yıldızı olanlara bedava internet hediye edilmektedir. Turkcell bedava internet 2021 kampanyaları kapsamında Bip yıldızı olanlara verilen sabit bir internet miktarı bulunmamaktadır. 1 GB ya da 2 GB internet hediye edilebilmektedir. Bip yıldızı olabilmek için ise; haftalık olarak en çok mesaj atma hedefinin tamamlanması gerekmektedir. Hedefler sırası ile 100, 250, 500, 750, 1.000, 1.200, 1.500, 2.000, 2.500, 4.000, 5.000 ve 10.000 olmaktadır. Bu hedeflere ulaşmadan Bip kullan kazan kampanyasından hediye internet kazanabilmek mümkün değildir. Kampanyaya katılabilmek için Bip uygulamasına giriş yaptıktan sonra Bip Yıldızları kanalının bulunması ve bu kanalın takibe alınması gerekmektedir. Ardından Bipüzerinden sevdiklerine mesaj atarak hedeflere ulaşmaya çalışılabilmektedir.

Turkcell Dijital 2 GB Bedava İnternet Kazanma

Turkcell bedava internet veren uygulamalar arasında Turkcell Dijital Operatör bulunmaktadır. Bu uygulamayı Android ve IOS kullanıcıları uygulama marketlerinden indirebilmektedirler. Hesaba giriş yaptıktan sonrak ulanıcı eğer kredi kartını ya da banka kartını kullanarak herhangi bir paketi satın alır ise; 2 GB bedava internet hediye edilmektedir. Faturasız hat sahiplerine verilen bir hediyedir. Verilen hediye internetin kullanım süresi 1 ay olmaktadır. Dijital Operatör üzerinden paket satın aldıktan sonra otomatik olarak hediye internet de hata tanımlanmaktadır.

Hediye Havuzu İle Turkcell Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell bedava internet hilesi arayanlar, Turkcell Dijital Operatör uygulaması ile birçok farklı yoldan hediye internet kazanma şansına sahip olmaktadırlar. Uygulamaya giriş yaptıktan sonra ilgili menülerden hediye havuzuna geçiş yapılması gerekmektedir. Buradan 1 GB hediye internet kazanılabilmektedir. Turkcell bedava internet 2021kampanyaları arasında bulunan hediye havuzu aracılığı ile 5 GB’a kadar internet kazanabilmek de mümkün olmaktadır. Dönem dönem yapılan kampanyalara ve şansa göre kazanılacak internet miktarı değişiklik göstermektedir. Mobil cihazlardan uygulamaya giriş yaparak hediye havuzundan hediye kazananlar, kazandıkları hediyeleri kendileri kullanabilecekleri gibi sevdiklerine de gönderebilmektedirler.

Arkadaşlarınla Paylaş
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.