Bedava İnternet

Turkcell Bedava İnternet Kampanyası 2024

Turkcell Bedava İnternet Kampanyası 2024

Akıllı telefonların artışıyla birlikte telefonlardaki uygulamalar da arttı. Bu sebeple artık internet paketleri daha çabuk bitmeye başladı ve kişiler de doğal olarak bedava internet kampanyalarına yönelmiş durumda. Turkcell bu konuda oldukça alternatifi bol bir operatör ve kişiler bu alternatifleri uygulamaları durumunda internetsiz kalmayacaklar. Turkcell bedava internet kampanyası 2020 arasında Dijital Operatör uygulamasında yer alan Salla Kazan uygulaması bulunuyor. Bunun için kişilerin akıllı telefonlarına dijital operatörü yüklemeleri gereklidir. Eğer cep telefonunda dijital operatör uygulaması hali hazırda yüklü değilse ilk indirmede kişilerin hatlarına 1 GB internet tanımlanmaktadır. Ayrıca bu uygulamaya haftada bir girip salla kazan özelliğinin kullanılması halinde kişiye ödüller verilmektedir. Bu ödüllerin çoğunu bedava internet paketleri oluşturduğu gibi konuşma hakkı da kazanılabileceği gibi aynı zamanda da sosyal medya uygulamaları, Turkcell’in kendisine özel uygulamalarına tanımlanan internet paketleri de bulunmaktadır. Yani kişilerin bedava internet hakkının elde edilmesi için en mantıklı olan uygulamaların başında salla kazan uygulamasının geldiğini söylemek mümkündür.

Turkcell BİP Bedava İnternet

Turkcell’in bedava internet paketleri arasında Turkcell BİP bedava internet de bulunmaktadır. Fakat bunun için bazı koşullar bulunmaktadır. Öncelikle bu kampanya tek kullanımlıktır bu sebeple kişinin bu kampanyayı kullanmamış olması gerekmektedir. Bilindiği üzere BİP Turkcell’in mesajlaşma programıdır ve birçok özelliğiyle de geniş kitlelere kısa bir süre içinde ulaşmıştır. Turkcell kişiye 1 aylık ücretsiz internet paketleri vermektedir. Kişi 1 aylık 1 GB internet kazanmak istiyorsa çevresinden 5 kişiye Bip uygulamasına davet etmelidir bu 5 kişi daveti kabul edip Bip uygulamasını kullanmaya başlarsa kişinin hattına anında 1 GB internet tanımlanmaktadır. Eğer kişi 5 kişi değil de 10 kişiyi davet edip Bip uygulamasını kullandırmaya başlarsa da o zaman kişiye 1 aylık 2 GB internet verilmektedir. Turkcell’in bir diğer bedava internet uygulaması da belki de aralarında en kolay olanıdır. Bu uygulamaya göre kişiler dijital operatör üzerinden faturalarını otomatik ödemeye aldıkları takdirde en az 2 GB olmak üzere aylık 5 GB internete hak kazanacaklardır.

Turkcell Bedava İnternet

Turkcell bedava internet kampanyaları arasında Yaani uygulaması da vardır. Bilindiği üzere Yaani Turkcell’in kendi geliştirmiş olduğu Google ve Yandex’e rakip olarak gördüğü bir arama motorudur. Kişiler akıllı telefonlarından play store ya da app store’den bu uygulamayı indirmeleri halinde her aya özel 1 GB internet hizmeti sunmaktadır. Fakat bu 1 GB yalnızca Yanii  uygulamasının kullanılması durumunda geçerli olacağını söylemekte fayda var. Eğer kişiler Yanii uygulamasını silmez ve kullanmaya devam ederlerse de her ay bu 1 GB internet telefon hatlarına tanımlanacaktır. Ayrıca kişilerin bu uygulamayı en az 10 gün kullanıp 20 ve üstü arama yapmaları durumunda da Turkcell bu kişilere 1 GB daha internet paketi verecektir.

Bir diğer uygulama ve en zevkli olanı da Goller Cepte uygulamasıdır. Kişiler cep telefonlarına Goller Cepte uygulamasını indirmeleri halinde zaten indirir indirmez 500 mb internet hakkına sahip olacaklardır. Fakat bununla da sınırlı kalmamaktadır. Kişiler tuttukları takımı seçerek takımlarının attığı her gole 100 mb internet kazanacaklardır. Bu paketler haftalıktır ve takımlarının maç yaptıkları her hafta da geçerlidir. Eğer maçta gol olmadığı takdirde Turkcell yine müşterilerini düşünerek en az haftada 100 mb internet hakkını sunmaktadır. Maksimum limit de 1000 mb’dir. Bu uygulamayla birlikte kişiler bir yandan maçlarını izleyip takımlarının attıkları golleri Goller Cepte uygulamasıyla izleyebildikleri gibi aynı zamanda internet de kazanmaktadırlar.

Arkadaşlarınla Paylaş
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 13 YORUM
 1. Muhammed dedi ki:

  Turkcell bedava internet kampanyası harika oldu çok sevdim ben bu uygulamayı

 2. Niyazi dedi ki:

  Bedava Internet kazanmak harika

 3. MEHMET dedi ki:

  Super

 4. MEHMET dedi ki:

  Güzel,harika,şahane gerçekten beğendim ücretsiz internet çok işime yaradı bilgi için teşekkürler

 5. Özlem solmaz dedi ki:

  Turkcell bedava internet kampanyası güzel olmuş

 6. Sinan dedi ki:

  Süper Turkcell yine güzel kampanyalar ile müşterilerini düşünüyor her zaman Turkcell kullandığım için memnunum

 7. Mehmet dedi ki:

  Teşekkür ederim turkcell bedava internet kampanyaların için

 8. Zeynep dedi ki:

  Güzel bedava İnternet

 9. Putxurzfuz dedi ki:

  Turkcell bedava İnternet harika

 10. Mizgin dedi ki:

  Turkcell bedava kampanyalarını seviyorum

 11. rukiye dedi ki:

  Bedava İnternet kampanyası muhteşem

 12. Emrah dedi ki:

  Bedava internet madi durumu iyi olmayan vatandaşlarımıza çok iyi oldu teşekürler

 13. Duran dedi ki:

  İnternet istiyorum 5GB