Bedava İnternet

Turkcell Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Turkcell Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Türkiye’de 30 yıldır telekomünikasyon alanında hizmet veren Turkcell; teknolojik gelişmelerle de ilgilenerek müşterilerine gereken hizmetleri sağlama konusunda başarılı adımlar atıyor. Günümüz internet çağında da müşterilerinin mobil veri gereksinimlerini karşılamasının yanında, hediye internet paketlerine dair kampanyalar da sunabiliyor. Turkcell böylelikle hedef kitlesini gün geçtikçe geliştirmeyi de sürdürüyor. Turkcell bedava internet nasıl yapılır biçiminde soruları bulunan tüm kullanıcılarına da onlarca farklı imkan sunmasıyla biliniyor.

Turkcell Otomatik Ödeme Talimatı Ücretsiz 2 GB İnternet Kampanyası

Turkcell tarafından sunulan hediye internet paketlerinden bir tanesi olan 2 GB’lık kampanya, kullanıcıların müşteri oldukları bankalarına otomatik ödeme talimatı sağlaması sonrasında kullanılabilmektedir. Bu kullanımdan yararlanmak isteyen müşterilerin aynı zamanda da Turkcell bireysel ses hattı müşterisi olması gerektiği de belirtiliyor. Ödemelerini otomatik talimatlarını gerçekleştirmek adına da harekete geçen kullanıcıların 1 aylık faturalarını bu şekilde ödemeleri durumu bile yeterli olacaktır. Söz konusu ücretsiz internet paketinin sadece yurtiçinde geçerli olduğu da belirtiliyor.

Turkcell 4.5G SIM Kart Katlanan İnternet Kampanyası

Turkcell SIM kartını 4.5G uyumlu hale getirmeye kullanıcıları da bu internet kampanyasından faydalanabilmektedir. SIM kartlarını 4.5G’ye uyumlu hale getirmeyen ancak telefonları bu sisteme uygun olan kullanıcıların; Turkcell şubelerinden yeni SIM kart talep ederek; herhangi bir bedel ödemeden internet paketlerini iki katına çıkarabileceklerdir. Bu hediye internet paketi 3 ay süresince kullanıcılara sunulacak olup; ayda 1 kez de hesaplarına uygulanacaktır. Telefonların 4.5G uyumlu olup olmadığını anlamak için 4.5G yazarak; 2200’a kısa mesaj atmak yeterli olacaktır.

Turkcell GNÇ Gece 1 GB Kampanyası

Turkcell tüm kullanıcılarına gece saatlerinde kullanabilecekleri 1 GB’lık bedava internet sağlayabilmektedir. Bu kampanyadan yararlanmak için bazı şartları yerine getirmek gerekmektedir. Turkcell GNÇ kullanıcılarına özel GNÇ Eko Paketi ve GNÇ Eko Yıllık Abonelik Kampanyası dahilinde yer alanlar için sadece geceleri kullanabilecekleri 1 GB hediye internet kampanyası bulunmaktadır. Bu kampanya saat 22:00 ile 06:00 saatleri arasında geçerlidir. Kampanyadan faydalanamayan kullanıcıların “GNC GECE 1 GB” yazarak 2200’a göndermeleri yeterli olacaktır.

Turkcell GNÇ Gece 3 GB Kampanyası

Turkcell GNÇ Full Paketi ve GNÇ Full Yıllık Abonelik kampanyalarından herhangi birine sahip olan müşterilerin geceleri kullanmaları üzere 3 GB hediye internet paketlerine sahip olmaları sağlanmaktadır. Saat 22:00 ile 06:00 aralığında geçerli olacak olan bu paketten yararlanmak oldukça kolaydır. Aynı zamanda da her ay bu hediye internet kampanyası, iptal edilmediği süre zarfında yenilenecektir. Turkcell müşterilerinin herhangi bir işlemde bulunmasına da gerek duyulmamaktadır. Paketlerin iptali ya da yenilenmesi işlemi sadece bir kısa mesajla gerçekleştirilebilecektir.

Turkcell GNÇ Gece 5 GB Kampanyası

Geceleri interneti daha sık kullanan Turkcell müşterileri için düzenlenen kampanya doğrultusunda, saat 22:00 ile 06:00 aralığında 5 GB hediye alma şansı bulunan müşterilerin GNÇ Süper Paketi ya da GNÇ Süper Yıllık Abonelik kampanyalarına tabi olması gerekmektedir. Bunun dışında herhangi bir işlem yapılmasına da gerek duyulmamaktadır.

Turkcell GNÇ Gece 7 GB Kampanyası

Tüm GNÇ Gece internet kampanyaları gibi saat 22:00 ile 06:00 aralığında geçerli olacak olan 7 GB’lık internet kampanyası; Turkcell GNÇ Star Eko Paketi ve GNÇ Star Yıllık Abonelik sahibi olan kullanıcıları kapsayan bir hizmet olarak tanımlanabilecektir. Bu iki paketten birine üyeliği tanımlanan kullanıcıların 7 GB’lık hediye internetlerine sahip olmaları adına ekstradan yapmaları gereken herhangi bir işlem bulunmamaktadır.

Turkcell Hediye 2 GB Kampanyası

Turkcell olarak hükümet tarafından başlatılan Enflasyonla Topyekun Mücadele kampanyası kapsamında; müşterilerimize farklı kampanyalar sunmaktayız. Turkcell, bu kampanya dahilinde kullanıcılarına 2 GB bedava imkanı vermektedir. Bu olanaktan yararlanmak isteyen tüm Turkcell kullanıcılarının hatlarına 45 TL ve üzeri olan paketleri tanımlamaları yeterli olacaktır. Bu tanımlama işlemi sonrasında da 2 GB bedava internetin hemen hesaplarına yükleneceği de görülebilecektir.

Arkadaşlarınla Paylaş
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.