Bedava İnternet

Turkcell Bedava İnternet Nisan 2024

Turkcell Bedava İnternet Nisan 2024

Turkcell Bedava İnternet Nisan 2020

Mobil internet kullanım oranlarının her geçen gün hızla artmaya devam ettiği günümüz Türkiye’ sinde, en fazla aboneye sahip olan Turkcell’ den birbirinden önemli fırsatlar sunuluyor. Tüm Turkcell faturalı ve faturasız hat abonelerinin mobil internet erişimlerini kesintisiz olarak sürdürebilmeleri için ücretsiz internet paketleri sunuyor. Bu bedava internet paketleri sayesinde Turkcell faturalı veya faturasız hat aboneleri, ay boyunca internet paketinin bitmesi gibi bir dertle uğraşmak durumunda kalmıyor. İnternette büyüyen dosya boyutları ve zengin dünyasıyla mevcut internet paketlerinin hızla dolmasına yol açıyor. Bu nedenle aboneler Turkcell internet paketi bitmesi ile sık sık karşı karşıya kalmamak için Turkcell’ in bedava internet kampanyalarına katılım gerçekleştiriyor. Her yıl birbirinden farklı oranlarda ve özelliklerde bedava internet paketleri sunan Turkcell, 2020 yılında da bu kampanyalarına devam ediyor. Turkcell bedava internet nisan 2020 kampanyaları ile birlikte ücretsiz mobil internet kullanımının keyfini doyasıya yaşamak mümkün oluyor.

Turkcell Senyap Diye Salla Kazan Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell tarafından 2020 yılında da sürdürülen kampanyalardan birisi de “Salla Kazan” isimli kampanyadır. Turkcell bedava internet nisan 2020 kampanyaları arasında bulunan “Salla Kazan” kampanyası ile bedava Turkcell internet paketi kazanabilme şansına sahip olunabilmektedir. Bu çerçevede de Turkcell tarafından hizmete sunulan mobil uygulamalardan birisi olan “BİP Messenger” uygulaması ile bedava internet paketi kazanılabilmektedir.30 Nisan 2020 tarihine kadar devam ediyor. Bu kampanya süresi boyunca BİP uygulamasını indirmek gerekiyor. Ayrıca “#senyapdiye” kanalını takip edilmesi gerekiyor. Bu kampanya nezdinde deSalla Kazan GB şansı butonuna basan Turkcell aboneleri, ayda 1 defa olacak şekilde ek Salla Kazan katılım hakkı elde edebilmektedir.

Turkcell bedava internet nisan 2020 kampanyasına katılım gerçekleştiren Turkcell faturalı ve faturasız hat aboneleri ay 1 defa olacak şekilde ek Salla Kazan katılım hakkı kazanıyor. Bu şekilde Turkcell Hesabım uygulamasındaki Salla Kazan uygulamasına 1 defa daha fazla katılım hakkı kazanılıyor. Bu sayede de onlarca GB değerinde bedava internet paketi kazanabilme şansına sahip olunabiliyor. Turkcell BİP Messenger ve Turkcell Hesabım isimli mobil uygulamalar hem Google Play Store hem de AppStore mağazalarından ücretsiz olarak indirilebilmektedir.

Turkcell Fizy Dinledikçe Bedava GB İnternet Kampanyası

Turkcell’ in müzik dinleme uygulaması Fizy isimli uygulamayı kullanan faturalı ve faturasız Turkcell hat aboneleri bedava internet kazanıyor. Fizy isimli uygulama üzerinden ne kadar çok müzik dinlenirse o kadar çok bedava GB kazanabilme imkanına sahip olunabiliyor. Turkcell bedava internet nisan 2020 kampanyaları arasında bulunan “Fizy Dinledikçe GB Kazan” kampanyasına 31 Aralık 2021 tarihine kadar geçerlidir. Kampanya kapsamında 1 ay içerisinde 250 şarkı dinleyerek, toplam 1 GB hediye internet kazanılabilmektedir. 500 şarkı dinlenmesi durumunda ise haftalık 1GB hediye internet paketi kazanabilmektedir. Kampanya ile tüm Turkcell faturalı ve faturasız hat aboneleri en faz 2 GB hediye internet paketi kazanabilmektedir.

Turkcell E-Fatura Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell bedava internet nisan 2020 kampanyalarından birisi de geçtiğimiz yıldan beri devam eden E-Fatura’ya Geçiş” kampanyasıdır. Bu kampanya çerçevesinde basılı fatura yerine sanal fatura alınması teşvik edilmeye çalışılıyor. Daha çevreci ve doğayı koruyan bu uygulamaya geçişin teşvik edilmesi için Turkcell tarafından faturalı abonelerine hediye 2 GB internet paketi sunulmaktadır. Bu kampanyaya katılım gerçekleştirebilmek için cep telefonunun kısa mesaj servisine “EFATURA” bir boşluk “e-posta adresi” bilgilerin yazarak, “2222” numarasına ücretsiz kısa mesaj gönderilmelidir. Böylelikle anında 2 GB hediye internet paketi kazanılabilmektedir.

Arkadaşlarınla Paylaş
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.