Bedava İnternet

Turkcell Bedava İnternet Veren Uygulamalar

Turkcell Bedava İnternet Veren Uygulamalar

İletişim sektörünün ülkemizdeki öncülerinden biri konumunda olan Turkcell internet çağına da hediye internet kampanyaları ile ayak uydurmuş durumda. Turkcell bedava internet veren uygulamalar ile müşterilerinin sanal alemde rahatça ve uzun uzun gezinmelerine imkan tanıyor. Turkcell hediye internet kampanyaları pek çok farklı uygulama ile sağlanabiliyor. Turkcell bedava internet veren uygulamalar nelerdir birlikte inceleyelim.

Turkcell SIM Kupon Biriktir Hediye İnternet Kampanyası

Turkcell tarafından uygulamaya konularak gerek faturalı gerekse de faturasız hatlara sahip kullanıcıların yararlanabileceği SIM Kupon Biriktir uygulaması dahilinde bedava mobil veri elde edebilmek mümkün olacaktır. Ücretsiz SIM Uygulaması’nı telefonlarına indiren Turkcell hat sahibi kullanıcıların; her gün bu uygulamayı ziyaret etmeleri gerekmektedir. Bu şekilde kupon toplayacak olan hat sahipleri; zaman içerisinde kuponlarla bedava internet elde edebileceklerdir.

Turkcell GNÇ Çatlat Hediyeni Kap Kampanyası

Turkcell içerisinde yıllardan beridir uygulamada olan GNÇ uygulaması kapsamında; Turkcell hat sahiplerinin farklı kampanyalarla karşı karşıya kaldığı görülebiliyor. Son zamanlarda farklı bir boyut kazanan GNÇ uygulaması içerisinde Turkcell tarafından haftada iki kereliğine hediye internet sahibi olmak mümkün kılınabiliyor. Bunun için Turkcell hat sahiplerinin yapması gerekenler haftada iki kereliğine GNÇ uygulamasına giriş yaparak; 8 GB’a kadar verilecek olan bedava internet olanaklarından faydalanmak olacaktır.

Turkcell GS Destek 1GB Hediye İnternet Kampanyası

Galatasaray taraftarı Turkcell kullanıcılarına özgü olarak kendini gösteren GS Destek 1 GB kampanyası ile ücretsiz bir biçimde internet kullanmak söz konusu olabiliyor. Bu kampanyadan yararlanmak isteyen Turkcell kullanıcılarının ilk olarak Sarı Kırmızı Destek Paketi’ne sahip olmaları aranılan bir şart oluyor. Bu pakete sahip olan hat sahiplerinin; Galatasaray’ın her lig maçı için 1 GB’lık bedava internete sahip olduğu verilen bir hizmet seçeneği olarak değerlendiriliyor. Sarı Kırmızı Destek Paketi’ne sahip olmak için ise “GS5” yazarak 2200’a göndermek yeterli olarak kabul ediliyor. Aynı zamanda bu destek paketi 5 TL ile ücretlendiriliyor.

Turkcell Dergilik ile Tanışma Hediye 1 GB Kampanyası

Turkcell bedava internet sağlamaya Dergilik ile Tanışma Kampanyası dahilinde devam ediyor. Söz konusu kampanya uyarınca 1 GB bedava internet edinmek için Dergilik Uygulamasını indirmek ve ücretsiz şekilde giriş yapmak yeterli oluyor. Bu işlemlerin ardından 1 hafta geçerli olmak üzere 1 GB internet hediyesi hattınıza yükleniyor.

Turkcell Goller Cepte Taraftar Uygulamaları

Turkcell spor karşılaşmalarını da içeren bir paketle internet dağıtıyor. Beşiktaş, Galatasaray, Fenerbahçe ve Trabzonspor taraftarlarına özgü bir uygulama olarak öne çıkıyor. Türkcell Goller Cepte Taraftar uygulaması; mobil cihazlara herhangi bir ücret talep edilmeden de indirilebiliyor. Gönül verilen takımın taraftarı olan kişilerin gün içerisinde 500 MB kazanma imkanı ortaya çıkabiliyor.
Turkcell bedava internet sağlayan kampanyaları arasında Turkcell Goller Cepte Taraftar Uygulamaları yer alıyor. Söz konusu uygulamalar Android ve iOS destekli cihazlarda kullanılıyor. Bu uygulama içerisinde başka arkadaşlarını da davet eden kullanıcıların ekstra 500 MB daha kazandıkları da görülebiliyor.

Turkcell Her Gol 100 MB Uygulaması İle Bedava İnternet

Bedava internet sunan Turkcell; bu uygulamaları sürekli olarak daha fazla sayıda olmak üzere kullanıcılarına sunuyor. Turkcell müşteri memnuniyetini sağlayan uygulamalar arasında her gol 100 MB seçeneği de müşterilere sağlanan bir hizmet olarak değerlendiriliyor. Lig haftasında seçilecek olan herhangi bir müsabakada atılacak olan golün her biri için 100 MB hediye gönderiyor. Aynı zamanda bir müsabakada atılacak olan gollere bağlı olarak kazanılacak limit 1 GB olarak da üst seviyede belirleniyor. Bu uygulamayı ilk haftalarda ücretsiz olarak kullanan müşterilerin sonraki zaman zarfında da haftalık olarak 3 TL karşılığında maç seçimi imkanı ortaya çıkacaktır. Maçın bitiş düdüğü ile beraber hediye internet yüklemesi de müşterilere sağlanacaktır.

Turkcell 4.5G Hediye BiP 1GB Kampanyası

Turkcell’in çıkardığı uygulamalar arasında yer alan BİP içerisinde; Turkcell müşterilerine 1 GB bedava internet sağlanabilmektedir. BIP uygulamasını mobil cihazlarına indiren kullanıcıların; yaptıkları herhangi bir aramada 1 GB’a kadar paket harcamalarında bulunmayacakları söz konusudur. Bu konuşmalarda Turkcell’in kendilerine tahsis ettiği bedava interneti kullanacaklardır. Ayrıca bu kullanım sadece yurtiçinde geçerli olacaktır. Yurtiçinde yapılacak olan sesli ve görüntülü aramaları kapsayacaktır.

Arkadaşlarınla Paylaş
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.