Bedava İnternet

Turkcell Bedava SMS Kampanyası

Turkcell Bedava SMS Kampanyası

Turkcell Bedava SMS Kampanyası

Akıllı cihazların yaygınlaşması ile birlikte artık tüm iletişimin internet tabanlı hale dönüşmesi, eski yıllarda sıkça kullanılan SMS servislerini biraz geri plana itmiştir. Özellikle günümüzde mobil kullanıcıların yüksek oranda WhatsApp, İnstagram ve Messenger gibi uygulamalar üzerinden yazışma ve sohbet gerçekleştirmesi SMS servislerinin daha az kullanılmasına neden oluyor. Ancak günümüzde bankacılık işlemleri başta olmak üzere pek çok kurumsal işlemde halen SMS servisleri etkin biçimde kullanılıyor. Bununla birlikte bireysel işlerine istinaden de mobil hat kullanıcıları tarafından kısa mesaj servislerinin kullanımı gerçekleştirilmeye devam ediliyor. Bu nedenle de Türkiye’ de tüm telekomünikasyon şirketleri tarafından abonelerine binlerce SMS’lik ücretsiz paket fırsatları sunuyor. SMS paketleri için ekstra bir ücret ödemek istemeyen tüm Turkcel faturalı ve faturasız hat abonelerine Turkcell bedava SMS kampanyası paketi fırsatları sunuluyor.

Turkcell Bedava SMS Paketi Nasıl Yapılır?

Turkcell tarafından internet ve konuşma hizmetlerinde olduğu gibi kısa mesaj servislerine istinaden de hazırlanmış olan ücretsiz paketler bulunuyor. Dönemsel veya genel olarak sunulan farklı ücretsiz SMS paketleri bulunmaktadır. Bu şekilde tüm Turkcell faturalı ve faturasız hat abonelerinin binlerce mesaj gönderebilme hakkına sahip olabilmeleri sağlanıyor. Üstelik ücretsiz SMS paketleri sayesinde ay boyunca hiçbir zaman SMS paketim bitti gibi şikayetlerin söz konusu olmaması sağlanıyor. Turkcell bedava SMSkampanyası paketi kampanyaları birden fazla sayıdadır. Bu nedenle de her bir paketten faydalanma ve başvuru yöntemleri birbirinden farklı olabilmektedir. Bu yüzden de mobil hat abonelerinin Turkcell tarafından sunulan bedava SMS paketinin nezdinde belirtilen başvuru koşullarını dikkate alması gerekmektedir.

Turkcell 2222 Bedava SMS Paketi Kampanyası

Turkcell faturalı ve faturasız hat aboneleri tarafından en fazla kullanılan ücretsiz SMS paketi kampanyalarının başında gelmektedir. Turkcell’ in 2222 servisi üzerinden kolay bir şekilde haftalık binlerce SMS paketi kazanabilme imkanına sahip olunabiliyor. Ücretsiz SMS gönderme hakkına sahip olmak isteyen tüm faturalı ve faturasız Turkcell hat sahipleri bu kampanyaya başvuruda bulunabilmektedir. Bu kampanya çerçevesinde Turkcell abonelerine haftalık 1 GB hediye internet paketi ile birlikte tam 1000 SMS hediye etmektedir. Bu şekilde 1 hafta boyunca hem kesintisiz internet erişiminin keyfini çıkartabilmek hem de binlerce ücretsiz SMS gönderebilmek mümkün olmaktadır.

Turkcell 2222 servisi üzerinden ücretsiz SMS hakkı kazanmak isteyen aboneler, Turkcell bedava SMS paketi kapsamında cep telefonlarının kısa mesaj servisinden başvuruda bulunmalıdır. Bunun için öncelikli olarak cep telefonlarının SMS servisi kısmında “İPTAL İZİN” yazması gerekmektedir. Artdından “2222” numarasına ücretsiz kısa mesaj göndermesi gerekmektedir. Sistem tarafından otomatik olarak gönderilen onay mesajına ise “DEVAM” yazarak, “2197” numarasına SMS göndererek, onay verilmesi gerekmektedir. Bu şekilde en kısa zaman dilimi içerisinde söz konusu haftalık 1 GB hediye internet paketi ile birlikte 1000 SMS paketi hatta tanımlanmaktadır.

Turkcell Süper SMS Paketi Kampanyası

Turkcell tarafından sunulan Turkcell bedava SMSkampanyası arasındakilerden birisi de “Süper SMS Paketi” kampanyasıdır. Bu paket çerçevesinde hem Turkcell aboneleri ile hem de diğer operatör aboneleri ile ücretsiz olarak mesajlaşabilme imkanına sahip olunabiliyor. Özellikle de tüm Turkcell aboneleri ile mesajlaşmak için tam 10000 SMS hediye kazanılabilmektedir.  Turkcell aboneleri her yöne SMS gönderimi içinde ücretsiz olarak 1000 SMS kazanabilmektedir. Turkcell faturalı ve faturasız hat abonelerinin katılım gerçekleştirebildikleri bu ücretsiz SMS kampanyasına SMS ile katılım gerçekleştirilebiliyor. Bunun için cep telefonlarının kısa mesaj servisinde “SUPER MESAJ” yazarak, “2222” numarasına ücretsiz SMS göndermesi gerekmektedir. Bu şekilde en kısa zaman dilimi içerisinde otomatik olarak ücretsiz SMS paketleri hatta tanımlanmaktadır.

Arkadaşlarınla Paylaş
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.