Bedava İnternet

Turkcell Bip Bedava İnternet Kazanma

Turkcell Bip Bedava İnternet Kazanma

Turkcell Bip Bedava İnternet Kazanma

Dijital uygulamaları ile Türkiye’ de akıllı cep telefonu kullanıcılarına birbirinden avantajlı çözümler sunan Turkcell, özellikle bu alanda yerli olarak gelişime öncülük ediyor. Türkiye genelinde on milyonlarca aboneye sahip olan Turkcell, abonelerine yönelik geliştirdiği mobil uygulamaları ile işlemlerini kolayca yapabilmelerini sağlıyor. Ayrıca BİP Messenger gibi özel ve yerli mobil uygulamaları ile globalölçekte kullanılan benzer nitelikteki uygulamalara alternatif oluşturuyor. Daha kapsamlı ve daha interaktif bir yapıya sahip olacak biçimde hazırlanmış olan Turkcell BİP Messenger uygulaması son yıllarda her geçen gün artan kullanım oranları ile Türkiye genelinde daha popüler hale geliyor. Özellikle Turkcell tarafından BİP uygulamasını kullanma noktasında kullanıcılara yönelik olarak çeşitli teşvik edecek niteliklerde fırsatlar sunuluyor. Turkcell BİP bedava internet kazanma fırsatları da bunlardan birisidir.

Turkcell BİP uygulamasını kullanmaya başlayan her bir faturalı ve faturasız Turkcell hat aboneleri onlarca GB hediye internet paketi kazanabilme şansını yakalıyor. Turkcelltarafından BİP uygulamasının kullanımının yaygınlaştırılması ve avantajlı özelliklerinin tanıtılması maksadı ile teşvik edici nitelikte hediyeler veriliyor. Bu çerçevede de BİP Messenger uygulamasını kullanan tüm faturalı ve faturasız Turkcell hat aboneleri bedava dakika, bedava SMS ve tabii ki bedava internet paketi kazanma imkanına sahip olabiliyor. Böylelikle hem Turkcell BİP uygulamasını hem de genel internet erişimini özgürce ve paket bitmesi derdi olmadan gerçekleştirebilme şansına sahip olabiliyor.

Turkcell BİP Bedava İnternet Kazanma Yöntemleri

Turkcell tarafından hizmete açılan BİP Messenger isimli mobil uygulama ile onlarca GB hediye internet paketi kazanabilmek mümkündür. Ancak Turkcell BİP bedava internet kazanma kampanyaları, sadece tek bir paketten oluşmuyor. Böylelikle her kullanıcı farklı yöntemler kullanarak Turkcell BİP bedava inernet kazanma kampanyalarından faydalanabilmektedir. Turkcell BİP sayesinde birden fazla yöntemi kullanarak 1’er GB’lik bedava internet paketlerinden, ay boyunca hızlı ve kesintisiz internet erişiminin keyfini doyasıya çıkartabilmek tüm aboneler için mümkün oluyor.

Turkcell BİP KİM 1 GB İster Kampanyası

Turkcell BİP bedava internet kazanma fırsatları arasında en dikkat çekici olanı ise “BİP KİM 1 GB İster” yarışması şeklindeki kampanyadır. Bu kampanya çerçevesinde Turkcell faturalı ve faturasız hat aboneleri tam 1 GB hediye internet paketi kazanabilme şansına sahip olabilmektedir. Turkcell BİP uygulamasını kullanarak, bedava 1 GB hediye internet paketi kazanabilmek için öncelikli olarak Google Play Store veya AppStore mağazalarından akıllı cihaza BİP uygulamasının indirilmesi gerekmektedir. Bu uygulamayı cihazlarına indiren kullanıcılar “BİP Kim 1 GB İster” yarışmasına katılım gerçekleştirebilmektedir.

Turkcell BİP KİM 1 GB İster Yarışması 3 aşamadan oluşmaktadır. Her bir aşamada Turkcell abonesi BİP kullanıcıları 5 soruya yanıt vermektedir. Toplam 15 soruya yanıt vererek, toplam 1 GB hediye internet paketi kazanılabilmektedir. İlk 5 soruluk birinci aşamayı başarılı şekilde tamamlayan Turkcell BİP kullanıcıları anında 250 MB hediye internet paketi kazanıyor. İkinci 5 sorudan oluşan aşamada da başarılı şekilde tamamlayan kullanıcılar anında 500 MB hediye internet paketi kazanıyor. Son olarak üçüncü aşamada sorulara doğru yanıt veren tüm kullanıcılar anında 1 GB hediye internet paketi kazanıyor.

Turkcell BİP 1 GB Hediye İnternet Paketi

Turkcell BİP bedava internet kazanma kampanyaları kapsamında Turkcell BİP uygulamasını ücretsiz olarak Google PlayStore veya AppStore mağazalarından indiren ve kullanmaya başlayan aboneler anında 1 GB hediye internet paketi kazanıyor. Üstelik bu hediye internet paketinin kullanımına yönelik olarak herhangi bir sınırlama koşulu da sağlanmamaktadır.

Arkadaşlarınla Paylaş
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.