Bedava İnternet

Turkcell Bip Messenger Bedava İnternet Paketleri

Turkcell Bip Messenger Bedava İnternet Paketleri

Turkcell Bip Messenger uygulamasından hediye internet kazanmak oldukça kolaydır. Turkcell müşteri Bip Messenger uygulamasını kullandığı sürece hediye internet paketleri kazanmakta ve bu hediye paketler ile herhangi bir ücret ödemeden ücretsiz olarak internete girebilmekteler. Sizlerde Turkcell’in bu güzel kampanyalarından faydalanmak istiyorsanız numaranızı Turkcell’e taşımanız yeterli olacaktır.

Peki, Turkcell Bip Messenger bedava internet paketi nasıl yapılır? Bip Messenger bedava internet paketinizi sizlerde almak istiyorsanız Bip Messenger uygulamasına kayıt olmanız gerekmektedir, kayıt olduktan sonra sizlerde Bip Messenger uygulamasından avantajlarınızı yakalayabilirsiniz. Kayıt olduktan hemen sonra daha önceden hediye internet paketi almadıysanız sadece dakikalar içerisinde hediye internet paketiniz hattınıza tanımlanmış olacaktır.

İlk defa Bip Messenger uygulamasını kullanacak olan Turkcell aboneleri otomatik olarak bu hediyeden faydalanmış olacaklar.Hattınıza herhangi bir internet paketi tanımlanır ise otomatik olarak sizlere bir SMS mesajı gelecektir. Gelen mesaj sonucunda bedava internete girebilirsiniz. Bip Messenger bedava internet paketi ücretsiz mi? Evet, Bip Messenger uygulamasındaki yapacağınız Bip Messenger hediye internet paketleri tamamen ücretsizdir.

Bip Messenger Bedava İnternet Paketi Nasıl Yapılır?

Bip Messenger bedava internet paketi için tek yapmanız gereken Bip Yıldızı olmanız gerekir. BİP Messenger uygulamasını her aktif kullanan Turkcell aboneler Bip Yıldızı seçilerek 1 hafta boyunca ücretsiz olarak internet paketini hemen kullanmaya başlayacaktır.

Peki,Turkcell Bip Yıldızı nasıl olunur?Bip Yıldızı olabilmek için ilk etapta Bip Messenger uygulamasından kişiler listesinde yer alan arkadaşlarınız ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.Bip Messenger uygulamasında yapacağınız sohbetler sonucunda, yani kısacası aktif bir şekilde Bip uygulamasını kullanırsanız otomatik olarak Bip Yıldızı olmuş olacaksınız.

Bunun haricinde Bip Messenger uygulamasında yapacağınız görüntülü konuşmalar, sesli aramalar da sizlerin Bip Messenger uygulamasında BİP Yıldızı olabilmeniz için en büyük etkendir. Bip Yıldızı sistem tarafından otomatik bir şekilde aktif Bip Messenger tarafından seçilir.

Bip Messenger 1GB Kim İster Kampanyası Nasıl Yapılır?

Bip Messenger hediye internet paketlerinden biride 1GB Kim İster kampanyasıdır. Hediye internete ihtiyacınız varsa sizlerde hemen Bip Messenger uygulamasını kullanmanız ve Servisler bölümünden 1GB Kim İster servisine katılabilirsiniz. Bu serviste o gün seçilmiş olan sorular sistem tarafından sorulur. Her doğru cevaplamış olduğunuz soru sonucunda bir sonraki adıma geçersiniz. Adımları tamamladıktan sonra, Bip Messenger bedava internet paketini kazanmış olacaksınız.

Bip Messenger uygulamasının yeni çeşitli paketlerinden sizlerde faydalanmak istiyorsanız Turkcell bedava internet paylaşımına göz atabilirsiniz. Bu paylaşım sayesinde Bip Messenger bedava internet 2019 hediyelerinden sizlerde faydalanabileceksiniz. Bip Messenger uygulamasında hediye internet paketi kazanmanız konusunda takılmış olduğunuz herhangi bir sorun olursa bunu bizlere iletiniz lütfen.

Arkadaşlarınla Paylaş
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.