Bedava İnternet

Turkcell Enflasyonla Mücadele Kampanyası

Turkcell Enflasyonla Mücadele Kampanyası

Türkiye’nin ekonomik anlamda oldukça zor bir kriz döneminden geçtiği bu tarihlerde, karşılaşılan  bir çok zorluk ortaya çıkmıştır. Döviz fiyatları yükselmiş, mal ve hizmet sektöründeki fiyatlar ise katlanmıştır. Bu konuda ilk alınan önlemler ise zamların geri çekilerek düşük fiyatlarda mal ve hizmeti piyasaya sürmek olmuştur. Her sektörde olduğu gibi telekomünikasyon sektöründe de yaşanılan zorluklara karşı önlemler alınmaya çalışılmıştır. Bu sektörde ilk ve en önemli adımı atan firma ise Turkcell olmuştur. Uygulamaya koyduğu kampanya ile. Enflasyonla mücadeleye en büyük yardımlardan birini gerçekleştirmiştir.  

Turkcell Enflasyonla Mücadele Kampanyası başlatarak, hem müşterilerinin rahat etmesi hem de piyasa koşullarının iyileştirilmesi adına büyük bir adım başlatmıştır. Turkcellabonelerine özel bu büyük kampanya, enflasyon ile mücadelede oldukça önemli bir fırsat oluşturmuştur. Kampanya ile birlikte tüm Turkcell hat kullanıcıları kullandıkları internet paketlerini 2’ye katlama fırsatı kazanmaktadır. Turkcell kullanılan internet miktarını kullanıcılara  hediye etmektedir. Böylelikle kullanılan GB’lar ikiye katlanmaktadır. 
Böylelikle müşteriler tek fiyat ödeyerek 2 katı internet kullanımına sahip olmaktadır Kampanya içerisinde kullanılan internet tutarında herhangi bir sınırlama bulunmamaktadır. 1 GB internet kullanımına tekrar 1 GB internet hediye iken 10 GB internet kullanımına tekrar 10 GB ücretsiz internet hattınıza yüklenecektir.  Aralık 2019 tarihine kadar sürecek olan kampanya detaylarını aşağıda bulabilirsiniz.
Tüm Turkcell aboneleri için geçerli olan bir kampanyadır. Faturalı veya faturasız, bireysel veya kurumsal her türlü Turkcell abonesinin kullanımına uygundur. Ancak Turkcell iki kat internet kampanyasını kullanabilmek için 4.5 G uyumlu bir Sim karta sahip olmak gerekmektedir.

Turkcell Enflasyonla Mücadele Kampanyası Detayları

 

Kampanyadan yararlanabilmek için yapılması gereken tek şey ise, Turkcell mobil mesajlaşma uygulaması olan BİP anlık mesajlaşma programını indirmek ve keşfet sayfasından Turkcell Enflasyonla Mücadele kanalını takip etmektir.  Takip işlemi yapıldıktan 48 saat sonra kaydınız oluşturulacak ve kayıtlı numaranıza gönderilecek bir SMS ile bilgilendirme yapılacaktır. Sonrasında ise kullandığınız  internet paketiniz tutarında ücretsiz internet paketine sahip olabilirsiniz.  
Turkcell’liler Kampanya ile yalnızca internet paketini değil aynı zamanda  BiP, TV+, fizy, Dergilik ve lifeboxkullanmanın keyfini iki kat daha fazla yaşayacaktır. Bu muhteşem fırsat için son tarih ise 31 Aralık 2019’dur. Yeni yıl ile birlikte kalkacak olan bu kampanyadan yararlanmak isteyen tüm Turkcell’lilerin bir an önce BİP uygulamasını indirip Turkcell Enflasyonla Mücadele kanalını takip etmesi gerekmektedir. 


Kampanya Kullanımında Dikkat Edilmesi Gerekenler  


Kampanya süresi boyunca Turkcell operatörüne geçiş yapan her yeni kullanıcı daa bu kampanyadan yararlanabilmektedir. Ancak Turkcell abonesi olmayan hiç bir numara bu fırsattan yararlanamaz. 
4.5 G uyumlu Sim Kartı bulunmayan müşterilerin, bu kampanyadan yararlanma imkanları bulunmamaktadır. Kampanyaya başvuru yapmadan önce hattınızın 4.5 G ile uyumlu olup olmadığını öğrenmeniz gerekmektedir. Aksi takdirde kullandığınız internet paketleri hattınıza tekrar hediye olarak yüklenemez. 4.5 G uyumlu olmayan hatlar, Turkcellbayilerinde değiştirilerek yenilenebilir. 4.5 G ye uyumlu hale getirilen hatlar ile birlikte kampanya dahilinde başvuru yapıldığında, ücretsiz internet paketleri hatlarına yüklenecektir.  
Turkcell İki Kat İnternet Kampanyası kullanımı için dikkat edilmesi gereken bir diğer husus ise, hediye internet paketinden yararlanmak için bir internet kullanımının olması gerekmektedir. Eğer satın alınan bir internet paketi yok ise yapılan harcamalar faturalı hattaki TL tutarından düşülecektir. Kampanyaya katılım sağlayan Faturalı hat müşterilerine katılım sağladıkları tarihten 30 gün içerisinde geçerli olacak şekilde paket içeriklerindeki veri miktarı kadar taraflarına iletilecektir. 
 

Arkadaşlarınla Paylaş
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.