Bedava İnternet

Turkcell Faturasız Hat Bedava İnternet

Turkcell Faturasız Hat Bedava İnternet

Turkcell Faturasız Hat Bedava İnternet

Turkcell faturasız hat bedava internet konusu faturasız hat kullanıp internet paketine ihtiyaç duyan kişilerin ilgisini çeken konular arasında yer almaktadır. Operatörler arasında yaşanan rekabet nedeni ile Türkiye’nin en çok kullanıcıya sahip olan operatörleri kullanıcılarına hediye verme konusunda oldukça bonkör davranmaktadır. Turkcell de bu kapsamda 4.5 G kullanıcısı olan faturasız hat sahiplerine “Salla Kazan” kampanyasından 3 Ocak 2021’e kadar sürpriz hediyeler kazanma fırsatı sunmaktadır.

Faturasız hat sahibi olduktan sonra bazı paketleri satın alarak hediye internet sahibi olabilirsiniz. Turkcell’in gerçekleştirdiği kampanyalar sayesinde 10 GB’a kadar hediye internete sahip olabilme şansına erişirsiniz. Kampanyalara katılmanız da oldukça kolaylaştırılarak hediye internet ve dakikalardan yararlanabilmenizin önü açılmıştır. Oluşturulan güncel kampanyalar sayesinde birbirinden farklı hediyelere kavuşabilirsiniz.

Turkcell Bedava İnternet Kampanyaları

Turkcell faturasız hat bedava internet 2020 yılında da düzenlenen kampanyalarla sağlanabilmektedir. Oluşturulan kampanyalar genellikle farklı katılım koşullarına sahiptir. Bu koşulları gerçekleştirmeniz durumunda bedava internet kazanma olasılığınızı artırırsınız. Kampanya kapsamında hattınıza tanınan internetleri kullanırken kullanım sürelerine dikkat etmeniz de önerilenler arasında yer almaktadır. Her hediye internet paketinin farklı bir kullanım süresi söz konusudur. Kullanım süresi bittikten sonra internete girdiğiniz zaman internet paketiniz varsa buradan kesilecektir. Yoksa belirtilen ücretler üzerinden fiyatlandırma yapılacaktır.

Turkcell faturasız hat bedava internet sahibi olmak istiyorsanız kampanyaları takip etmeniz gerekmektedir. Kampanyalar genellikle Turkcell’e özgülenen uygulamalar sayesinde gerçekleşmektedir. Turkcell’in faturalı ve faturasız hatlar için özel oluşturduğu bu uygulamalar 2020 yılında da kendilerini güncelleyerek hat sahiplerinin bedava internet sahibi olması için gerekli çalışmaları yapmaktadır. Diğer operatörlerle rekabet halinde olan Turkcell, müşterilerinin kazançlı olabilmeleri için çeşitli kampanyaları gerçekleştirmektedir.

Turkcell Bedava İnternet Veren Uygulamalar

Turkcell uygulamaları arasında en çok dikkat çeken uygulama şüphesiz ki “Dijital Operatörüm” uygulamasıdır. Bu uygulamanın içeriğinde yer alan “Salla Kazan” sayesinde faturalı hat sahibi ve faturasız hat sahibi olan kişiler bedava internet kazanabilirler. Bu uygulama sayesinde bedava internet kazanmak oldukça kolaydır. “Salla Kazan” özelliğinde internet kazandığınız zaman bu hediye internet hattınıza hemen tanınmaktadır. Hediye interneti kullanmanız da oldukça kolay olacaktır.

Turkcell faturasız hat bedava internet kazanmak istiyorsanız kullanacağınız uygulamalardan biri de “Yaani” arama motorudur. Yaani arama motoru hem IOS hem de android cihazlarda oldukça kolay bir şekilde kullanılabilen bir arama motorudur. Bu arama motorunda gerçekleştirmiş olduğunuz aramalar karşılığında 1 GB internet kazanma hakkına sahip olursunuz. 1 GB internet paketi hattınıza tanındıktan sonra bu internet paketini rahatlıkla kullanabilirsiniz. İnternet kazanırken gerçek ve güvenilir bilgiye de ulaşmak istiyorsanız bu arama motorunu kullanmanız önerilmektedir.

Turkcell faturasız hat bedava internet paketi kazanmanızı sağlayan uygulamalardan biri de Goller Cepte uygulamasıdır. Bu uygulamayı telefonunuza yüklediğiniz an 500 MB internet kazanırsınız. Aynı zamanda taraftarı olduğunuz takımın atacağı goller adetinde internet kazanabilme şansına da erişmiş olursunuz. Uygulama hem App Store da hem de Play Store’da bulunmaktadır. Bu nedenle uygulamaya erişmeniz zor değildir.

İnternet paketi kazanmak istiyorsanız ve yaşınız gençse size önerilecek uygulamalardan biri de Turkcell GNÇ uygulamasıdır. Bu uygulamayı telefonunuza indirdikten sonra “ÇATLAT” bölümüne giriş yaparak internet paketi kazanabilirsiniz. Bu uygulama sayesinde internet kazanırken farklı avantajlar da elde edebilirsiniz. Turkcell’in en çok internet veren uygulaması ise şüphesiz ki BİP’tir. Belirtilen kriterlere uymanız durumunda BİP üzerinden hediye internet kazanabilir, kazandığınız internetle sevdiklerinizle konuşma şansını yakalayabilirsiniz. Yukarıda bahsedilen uygulamalarla 10 GB’a yakın hediye internet kazanma olasılığınız olduğunu unutmamalı, her aşamaya dikkat ederek bunları gerçekleştirmeli ve hediye internetin keyfini çıkarmalısınız.

 

Arkadaşlarınla Paylaş
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
  1. özkan dedi ki:

    Turkcell faturasız hat bedava internet kampanyası şahane olmuş tesekkür Turkcell

  2. Emre dedi ki:

    Harika uygulama Turkcell faturasız hat bedava internet güzel olmuş

  3. bilal dedi ki:

    Faturasız hat bedava internet tam aradığım konu bedava internet uygulaması müthiş